Metalac - Jagodina 21:38
Potop Valjevki u prvom susretu pred domaćom publikom u novoj sezoni! Rezultat deluje pomalo nestvarno, ali je potpuno realan, Jagodinke su prosto počistile Metalac sa parketa. Sem početka kada su se ispitivale snage postojao je samo jedan tim, domaćin bez odbrane i sa neverovatnim brojem izgubljenih lopti predao se već posle prvog poluvremena kada je na semaforu stajalo 10:25! U nastavku visoko vođstvo Jagodine nije moglo biti ugroženo pa su šansu dobile igračice sa klupe ali ni protiv njih domaće rukometašice nisu bile u potpunosti ravnopravne. Sjajan dvojac u gostujućoj ekipi zaslužuje da bude posebno pomenut: borbeni i ubojiti srednji bek Dijana Radojević koja je postigla čak 14 golova i golman Milošević sa čak 23 odbrane, ali i jednim golom! Kod domaćina iz sivila su se izdvojile Marta Beljić sa 6 pogodaka i Marija Šestović sa 15 intervencija.