Jedinstvo-Sloga (K) 2:2
Na čudestan način Ubljani su izbegli poraz u 7. kolu Srpske lige "Zapad" ! Sudija Petrović odredio je nadoknadu od 3 minuta, gosti su vodili sa 2:0 i spremali se da proslave važnu pobedu, ali tako nisu mislili domaći igrači, koji do tada gotovo da nisu imali pravu priliku. Najpre je Ljubičić iz okreta pored pomalo zaspale odbrane Sloge savladao Divca, da bi u bukvalno poslednjim trenutcima zaustavnog vremena kapiten Jedinstva Jolačić, posle dodavanja Nigerijca Abande šutirao sa desetak metara poprilično traljavo, ali se lopta, na opšte iznenađenje, izmigoljila Divcu iz ruku i odskakutala u mrežu. A izgledalo je da će Sloga lako privesti posao kraju. Vodili su gosti već od 3. minuta kada je Gojković sa leve strane posle polukontre odlično centrirao a Stojković se na drugoj stativi samo poklonio. Domaćin je bezopasno napadao a u 55. minutu sevnula je kontra koju je brzonogi Obrenović na efektan način završio loptom u mreži Vojisavljevića. Ipak, Jedinstvo se izvuklo i ovaj bod može da proslavlja kao pobedu nad čvrstim i organizovanim, ali u finišu nedovoljno opreznim rivalom.

Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
Mladi radnik 1 : 0 Inon
Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
Železničar 2 : 2 Morava (VP)