Subotičani propustili dva gola prednosti

Fudbaleri Spartaka nisu uspeli da zabeleže pobedu, iako su imali dva gola viška nakon prvih 45 minuta igre. U nastavku utakmice rezervista Somaeb je postigao dva gola te je Zemun odneo vredan bod iz Kule.

Subotičani su odlično otvorili utakmicu. Imalis u terensku inicijativu i kontrolisali igru na terenu. Plod ofanzivne igre je vodstvo u 26. minutu preko Miloševića koji je savladao golmana Zemuna. Pet minuta pre kraja prvog poluvremena Denković je duplirao prednost te su fudbaleri Spartaka na odmor otišli sa dva gola viška.

U nastavku susreta druga slika na terenu. Spartak se povukao i dozvolio gostima da se razigraju. U igru je ušao Somaeb Hendrik koji je pravio velike probleme  odbrani subotičana. Nakon samo deset minuta nastavka meča Somaeb je smanjio na 2:1 da bi isti igrač u 72. minutu doneo rezultatsko poravnanje. Do kraja susreta obe ekipe su imale šansu za pobedu, međutim mreže se više nisu tresle.

Spartak Ždrepčeva krv – Zemun 2:2 (2:0)

Kula, Stadion: Milan Sredanović. Gledalaca: oko 150. Sudija: Đokić Nenad. Strelci: 1:0 Milošević 26., 2:0 Denković 40., 2:1 Somaeb 55., 2:2 Somaeb 72.

Spartak Ždrepčeva krv: OSTOJIĆ Miloš (G), SHIMURA Noboru, KERKEZ Dejan, TEKIJAŠKI Nemanja, MILOŠEVIĆ Stefan (82. MARIČIĆ Milan), GLAVČIĆ Nemanja, DENKOVIĆ Stefan, VUKČEVIĆ Andrija, OBRADOVIĆ Nemanja (60. ĐENIĆ Dejan), ČEČARIĆ Bojan, ĆALASAN Nemanja.

Zemun: MILOŠEVIĆ Marko (G), CVETKOVIĆ Nenad, VUKADINOVIĆ Miljan, KUKULIČIĆ Filip (82. BOŠNJAK Strahinja), LUKOVIĆ Stevan (56. TOMIĆ Nemanja), MRKAIĆ Momčilo, MILUTINOVIĆ Mihailo, TRAJKOVIĆ Branislav, SAVIĆ Dušan (46. SOMAEB Hendrik), LUKIĆ Slavko, ĐALOVIĆ Marko.