Jugu CO treći uzastopni naslov

Vaterpolisti Jug Croatia osiguranja osvojili su treći uzastopni naslov prvaka Regionalne lige. U finalu su bili bolji od zagrebačke Mladosti sa 15:8. Jugaši su odmah dali do znanja Mladostašima u kojem će se pravcu kretati utakmica. Prva četvrtina završila je s 4:1 u Jugovu korist. Do poluvremena igrači trenera Kobešćaka dolaze na 8 pogodaka, dok su Žapci postigli samo 3. Do kraja su Jugaši odigrali koliko je bilo potrebno za konačnih 15:8.

Najboljim igračem proglašen je Loren Fatović kojemu je pehar Turba dodijelio Perica Bukić, direktor Regionalne lige.

Srebrne medalje Mladostašima uručili su Željan Konsuo i Predrag Sloboda, dopredsjednik i predsjednik HVS-a,  dok su zlatne Jugašima otišle iz ruku Janice Kostelić i Nikole Dobroslavića, državne tajnice za sport i župana dubrovačko-neretvanskog.  Pehar za pobjednika Marku Bijaču uručio je Mato Franković, gradonačelnik grada Dubrovnika.