Radojičić pokrenuo Paraćince

Paraćinski srpskoligaš, Jedinstvo najzad je razgalio dušu svojim navijačima pobedivši Pukovac s visokih 4:0. Na subotnjoj utakmici tim koji je, posle smene trenera Gorana Markovića, preuzeo gabrijel Radojičić delovao je mnogo agresivnije u odbrani i konkretnije u napadu pa je Pukovac položen na obe plećke.

Paraćinci su poveli u 22. minutu, Perović je dubinnskim pasom pronašao Trifunovića , a ovaj je prizemnim udarcem , iskosa s desne strane, savladao Stošića. domaćin je porednost duplirao posle četrdesetak sekunda drgog poluvremena. Pogodak je bio delo Kovačevića koji je udarcem iz šesnaesterca poslao loptu kroz vrata gostiju. Šest minuta kasnije Milan Jovanović je centrirao s levog krila, a Krstić Loptu poslao iz leđa Stošića, a konača rezultak postavio je Trifunović koji je Kovačevićev centaršut s levog krila, udarcem glavom pretvorio u pogodak.

Jedinstvo: P. Jokić 7, Miletić 7, Milenković 7, Gajić 7, Perović 7,5, Radojević 7, Trifunović 8, Krstić 7,5, Jovanović 7,5 (Milutinović -), Kovačević 7,5.

Pukovac: A. Stošić 6,  Petković 5, Ćirić 5 (Jovanović 5), Smiljković 5, Trajković 5, Petrović 5, Stanković 5,5, Mišić 6, Janković 5 (D. Stošić 5),Marinković 5,Ranđelović 5,5.

Igrač utakmice: Ilija Trifunović, Sudija: Stefan Ćirić (Pirot) 7. Gledalaca : oko 250

Moravac Orion 2 : 0 Radan
OFK Sinđelić 0 : 0 Car Konstantin
Ozren 0 : 1 Trstenik PPT
Jedinstvo (B) 1 : 1 Timok
Dunav 3 : 0 Sloga (D)
Temnić 1924 2 : 0 Vlasina
Jedinstvo (P) 4 : 0 Pukovac
Radnički (S) 2 : 3 Tabane 1970