MOL: Mladost (PP) -Bborac (L) 2:1
Bitna utakmica za obe ekipe, domaćim za hvatanje priključka, a gostima za bekstvo u mirniju zonu. Gosti su nastupili znatno oslabljeni, ali sa nadom u što povoljniji rezultat i bar osvojen bod. Uslovi za igru u Pocerskom Pričinoviću idealni, kao i vremenski uslovi. U prvih desetak minuta viđena je uglavnom ravnopravna igra. U nastavku prvog dela gosti su imali nešto više od igre, ali domaći koriste smušenost odbrane gostiju i već u 19. minutu preko Jovičić Đorđa dolaze do prednosti. Posle primljenog gola gosti kreću nešto jačim ritmom, gde stvaraju veoma povoljnu priliku gde je lopta otišla pored same stative gola Gligorića. U 22. minutu ponovo prilika za goste ali Radovanović pogađa prečku. U 40. minutu nakon prodora Pavlovića, lopta dolazi do Aleksića, koji asistira Sekuliću, kojem nije bilo teško da matira nemoćnog Gligorića, a za radost gostiju i izjednačenje. Do kraja prvog dela nije bilo izglednijih prilika, tako da se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

U drugom delu susreta očekivala se bolja igra gostiju, ali isti prepuštaju domaćim inicijativu, odigravši drugo poluvreme znatno slabije od prvog.  Ipak ni domaći nisu briljirali, ali ipak upornošću u samom finišu sureta, u 88. minutu dolaze do drugog pogotka, a strelac je ponovo bio Jovičić Đorđe. Posle primljenog drugog gola pokušali su gosti još nešto učiniti, ali vremena za preokret nije bilo, tako da važni bodovi ostaju u P.Pričinoviću.
Iako su gosti nastupili dosta oslabljeni, očekivalo se ipak više, pre svega u zalaganju pojedinih igrača. Pored svega navedenog, treba istaći veoma korektnu, fer i borbenu utakmicu, bez kartona i bez ikakvih pritisaka na službena lica. Gostima prilika za popravni već sledeće nedelje u Zavlaci protiv ekipe Jedinstva.