Kačarevci jesenji prvaci

U poslednjem meču jesenjeg dela prvenstva fudbaleri Kraljevićeva naneli su visok poraz gostima iz Sombora koji su pružili otpor samo u prvih 20 minuta. Raspoloženi i najbolji pojedinac utakmice Danijel Vučković postigao je četiri pogotka i rešio pobednika u ovom meča. Sa nova tri boda Kačarevci su osvojili jesenju titulu koju su igrama i rezultatima zaslužili i koju su proslavili sa svojim navijačima. Predsednik kluba Aćim Miljanović posle završetka prvog dela sezone rekao je:

Naš cilj je ostvaren, ali smo tek na pola puta i ubeđen sam da ćemo ove sezone povratiti drugoligaški status. Napravili smo tim koji je sastavljen od iskusnih i mladih igrača i to se pokazalo dobitnim u ovoj sezoni. Naš klub ima dugu i uspešnu tradiciju i ovi rezultati nisu iznenađenje već plod rada uprave i igrača koji su godinama na najbolji način predstavljalli naše mesto i opštinu Pančevo.

KMF Kraljevićevo – KMF Sombor 11:4 (5:3)

Kačarevo. Hala sportova. Gledalaca: 200. Sudije: Danijel Šipoš (Vršac) i Dragan Milanović (Pančevo). Strelci: (1:0) Stošić u 7, (1:1) Lukić u 8, (2:1) Pejčinović u 13, (3:1) Zlatanović u 14, (3:2) Đorđević u 15, (4:2) Vučković u 16, (4:3) Đorđević u 20, (5:3) Vučković u 20, (6:3) Stošić u 23, (7:3) Vučković u 24, (8:3) Vučković u 25, (9:3) Miljanović u 33, (9:4) Josić u 36, (10:4) Stošić u 39, (11:4) Ajder u 40 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 6 (3-3), Sombor 9 (4-5). Crveni karton: Golić u 36 minuti (Sombor). Igrač utakmice: Vučković.

Kraljevićevo: Cvetković, Nikolovski, Pejčinović, Stojanovski, Vučković, Miljanović, Zlatanović, Đorđijevski, Stošić, Ajder. Sombor: Josić, Nađ, Lukić, Golić, Klipa, Đorđević.

TFK 2 : 3 SAS
Kraljevićevo 11 : 4 Sombor