Kačarevci deklasirali Zrenjanince

U derbiju kola domaći fudbaleri Kraljevićeva naneli su visok poraz lideru na tabeli i nekadašnjem prvoligašu iz Zrenjanina i smanjili bodovnu razliku na dva boda. U prvom poluvremenu lepim i brzim akcijama Kačarevci su postigli pet pogodaka, a istakli su se kapiten Goran Stojanovski – Gera i Danijel Vučković. Gostujući fubaleri imali su prilike, ali odbrana domaćih predvođena golmanom Cvetkovićem i Miletom Zlatanovićem nije dozvolila da se mreža zatrese. Gosti su jedini pogodak postigli u 35. minuti strelac je bio Milićev. Tačku na derbi stavio je najbolji igrač i nekadašnji član prvoligaša SAS-a Stojanovski u poslednjem minutu meča.

KMF Kraljevićevo – KMF SAS 9:1 (5:0)

Kačarevo. Hala sportova. Gledalaca: 200. Sudije: Predrag Beljević (Futog) i Miki Mosnak (Jermenovci). Strelci: (1:0) Pejčinović u 2, (2:0) Vučković u 6, (3:0) Vučković u 7, (4:0) Stojanovski u 11, (5:0) Stjanovski u 16, (6:0) Zlatanović u 30, (6:1) Dabić u 35, (7:1) Miljanović u 36, (8:1) Vučković u 37, (9:1) Stojanovski u 40 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 7 (3-4), SAS 6 (2-4). Žuti kartoni: Stegnjaja (Kraljevićevo), Milićev (SAS). Igrač utakmice: Stojanovski.

Kraljevićevo: Cvetković, Nikolovski, Pejčinović, Stojanovski, Vučković, Miljanović, Zlatanović, Đorđijevski, Stošić, Šašić, Stegnjaja, Ajder.

SAS: Radić, Milićev, Blažić, Vukoja, Radin, Rackov, Dabić.

Kraljevićevo 9 : 1 SAS
Kruna 2 : 6 TFK