Dobar fudbal u Dobrici

Na fudbalskom terenu FK Dobrica iz Dobrice dana 10.09.2015 god, odigrana je četvrtfinalna utamica Opštinskog Kup-a izmedju domaćina FK Dobrice iz Dobrice i FK Vojvodine iz Seleuša. Očekivano fudbaleri Vojvodine su počeli silovito prvo poluvreme te su šanse ređali Milošević, Buja i Vinka, ali se mreža domaćina nije zatresla. Domaći fudbaleri su šanse stvarali iz kontra napada te je jedan takav napad u gol pretvorio Petrov udarcem sa oko 20m koji je završio u popularnim "rašljama". Rezultatom 1:0 u korist domaćina otišlo se na odmor.

Početkom drugog poluvremena trener gostiju Dobričić kao da je dao vetar u leđa gostima te je već u 47. minutu Vojvodina golom Stankov B. izjednačila rezultat. Pokušavali su igrači Dobrice u više navrata preko Milošević R. da preokrenu rezultat u svoju korist, ali je golman gostiju Petić D. izlazio kao pobednik. U 57. minutu nakon dobrog prodora gostujućeg fudbalera Buja E. i upućenog šuta na gol, loptu je zakačio Bončokat S i postigao auto gol i omogućio Seleušanima vođstvo od 1:2. Dalji tok utakmice fudbaleri Dobrice su se mučili sa konstantnim napadima kroz sredinu, te je nakon jednog dobrog prodora Vinka N. loptu sproveo iza leđa golmana Lazarov S i uvećao prednost gostiju na 1:3. Tačku na ovu utakmicu postavio je Vinka N. sa bele tačke nakon što je Petrov S. na nepropisan način u kaznenom prostoru zaustavio Bončokat S. te je rezultat glasio 1:4 u korist Vojvodine iz Seleuša.

Hajdučica 3 : 1 Karaš (K)
Vojvodina (CC) 2 : 1 Borac (VS)
Vojvodina (S) 4 : 3 Banat (I)
Karaš (J) 0 : 3 Ratar
Potporanj 1 : 0 Dunav
Partizan (K) 4 : 3 Ševac
Jedinstvo 6 : 3 Borac (VG)