Bačka zona: Tavankut - Mladost (T) 1:1

Po izuzetno lošem, tačnije tvrdom terenu utakmica ni malo lepa za gledaoce, ali borbena i bez puno prilika na obe strane. Prvo poluvreme je proteklo bez nekih većih prilika, jedina prilika vrednja pažnje je bila u 29. minutu meča kada je Hubert iz slobodnog udarca zapretio golmanu gostujuće ekipe Bajiću koji je uz malo muke uspeo da spreči pogodak. Gosti iz Turije su došli sa namerom da ne izgube i takva je utakmica i bila jer je i domaćin bio zadovoljan bodom.

Drugo poluvreme, vslično kao prvo, vborba se vodila na sredini terena ali bez prilika do 75. minuta kada iz centaršuta Srdanova gosti dolaze do prednosti 0:1. Srdanov je ubacio loptu u kazneni prostor Tavankućana, loptu niko nije zahvatio i golman Vuković je ostao nemoćan. Na izjednačenje se čekalo do 85. minuta kada je posle prekršaja Naumova nad Poljakovićem dosudjena najstroža kazna za domaću ekipu. Siguran izvođač jedanaesterca bio je Pletikosić.

Tavankut: Vuković, Sloboda, Šarčević, Ruski, Mihaljević, Prćić (Pletikosić), Hubert, D. Skenderović (Bedeković), Poljaković, Šimić, N. Skenderović (Kovačev).

Mladost: Bajić, P. Krivokapić (Naumov), Srdanov, Stankov, Mrđan, Brankov, Vasić, B. Krivokapić (Lazarac), Ćuk (Jojkić), Kozomora, Srdanov.