Sremska liga: Rudar - Sloven 0:2

Borbena i dinamična utakmica, bez izrazitih prilika u prvom poluvremenu. Ulaskom u igru iskusnog Beronje, Sloven postaje konkretniji. Nakon šuta Rakića u 72. minutu i pomalo nespretne reakcije Šovljanskog, lopta je ušla u mrežu blizu mesta gde se spajaju stativa i prečka gola domaćina. Sve dileme otklonio je golom Vidaković u 87. minutu, kada se nakon centaršuta Beronje, na drugu stativu, jednostavno, „poklonio“ i glavom smestio loptu gol

Strelci: 0:1 Rakić u 72, 0:2 Vidaković u 87. minutu. Vrdnik: Igralište Rudara. Gledalaca: 150. Sudija: Milan Otašević (Inđija). Žuti kartoni: Lukač, Gerbec i Daničić (Rudar), Marković i Jakšić (Sloven).

RUDAR: Šovljanski 7, Daničić 6, Spasojević 6 (od 57. Bjelotomić), Grujić 7, Santrač 6, Bačić 6, Kolarević 7 (od 73. Višnjovski), Gravara 6, Lukač 6, Gerbec 6, Perić 5 (od 88. Babnjik).

SLOVEN: Bašić 7, Topić 7,5, Savić 7,5, Mandić 7 (od 75. Vidaković 7), Rakić 8,5, Ninković 8, Šević 7,5, Vojčanin 7 (od 62. Jakšić 7), Milojević 7,5, Marković 7 (od 46. Beronja 8), Radišić 8

Igrač utakimice: Nenad Rakić .

Radnički 0 : 1 Donji Petrovci
OFK Zeka Buljubaša 3 : 1 Partizan
Hajduk 1925 Podunavac 1 : 0 Hajduk (D)
1. Maj 2 : 0 Budućnost
Rudar 0 : 2 Sloven