31.03.2007 Bojan Anđelković

Radnički (K) - Jadar 3:2
Od samog početka meča Radnički je krneuo ofanzivno i posle 15 minuta su propuštene tri velike šanse. Kao što biva, sledi kazna i posle kardinalne greške mladog štopera Bubanje, gosti dolaze u vođstvo. Međutim, njihova velia radost je kratko trajala jer posle prekršaja nad Lazarević, prosečni sudija Kovačević iz Valjeva je dosudio penal za domaćina. Siguran realizator je bio iskusni Radosavljević. I posle izjednačenja, Radnički je imao još dve velike šanse da na odmor ode sa prednosti od bar jednog gola. Drugi deo je počeo iznenadnim golom rezerviste gostiju koji je želeo da centrira, ali mu je lopta prešla preko noge i zavrila u mreži iznenađenog Vranića. Kao i kod prvog gola, tako je radost gostiju trajala kratko i posle vođstva od 2:1 jer je Stepanovi srušen ispred gola Dobrićana, a Radosavljević još jednom sigurno prevario golmana. U 57.minutu posle najlepše akcije na utakmici, prvi strelac Srpske lige Zapad, Nenad Stepanović, glavom sa 7 metara je doneo pobedu domaćinu.Jadar se predstavio kao tvrda i ofanzivna ekipa, ali što su izgubili samo 3:2 glavni krivac je centarfor Radničkog Stepanović koji se danas žestoko ispromašivao.

Sloga (P) 0 : 2 Sloboda (Č)
Budućnost 4 : 0 INON
Metalac (GM) 0 : 0 Sloga (K)
Mladi Radnik 2 : 1 Sloboda (U)
Morava 3 : 1 Takovo
Radnički 2 : 1 Loznica
Metalac (K) 1 : 0 Vujić Voda
Jedinstvo 2 : 3 Rudar