Car Konstantin pobedom počeo sezonu
Na startu Srpske lige - Istok ekipa Cara Konstantina iz Niša pobedila je na svom stadionu tim Hajduk Veljka iz Negotina rezultatom 5:1 (5:1). Svih 6 golova timovi su postigli u prvom poluvremenu. Domaćin je poveo u 5. minutu pogotkom Cvetkovića, a u 15. minutu Petković je duplirao rezultat. Na 3:0 povisio je Mićunović u 19. minutu, a 4 minuta kasnije isti igrač je doneo prednost Caru od 4:0. Peti gol za ekipu iz Niša delo je Ilića u 31. minutu. Jedini pogodak za goste postigao je Lazić u 36. minutu.Car Konstantin u drugom kolu gostuje ekipi Sloge u Despotovcu.

CAR KONSTANTIN - HAJDUK VELjKO 5:1 (5:1)

CAR KONSTANTIN: Milanović, Petković, Cvetković, Jovanović, Kocić, Janjić (od 54. minuta Igor Ristić), Ilić (od 60. Ristić), Jović, Milošević (od 45. Mladenović), Mićunović, Mladenović.

HAJDUK VELjKO: Jovanović, Davidović, Matić, Stamenković, Milosavljavić, Nedeljković, Puljecović, Lazić, Ćorac (od 57. Bregovljanović), Živković, Vujadinović (od 78. Durgut).

OFK Bor 2 : 1 Ozren
Timok 1 : 2 Trstenik PPT
Đerdap 0 : 1 Timočanin
Radnički (S) 0 : 1 Radnički (P)
Kopaonik 0 : 0 Sloga
Car Konstantin 5 : 1 Hajduk Veljko
Radan 3 : 0 Sinđelić