PTZ: Rembas – Kablovi 2:2 tri crvena i šest žutih kartona

Zaječarski zonaš tim Kablova ostao je neporažen u Resavici na gostovanju timu Rembasa 2:2 (1:0), u 22. kolu Pomoravsko – Timočke zone. Tri isključenja i šest žutih kartona u Resavici.

Detalj sa utakmice u Resavici / foto: Live SPORT

Domaći tim Rembasa u vođstvoje došao u 35. minutu preko Stevića 1:0. Oba tima imala su prilike za postizanje gola, ali mreže su mirovale do odlaska na odmor. U nastavku susreta igra se odvijala na sredini terena, a domaćin u 73.minutu preko Miloševića povećava prednost na 2:0. Minut kasnije gosti iz Zaječara smanjuju preko Mladenovića 2:1.

U 80. minutu glavni arbitar na utakmici Boja Sretenović iz Kruševca isključuje domaćeg igrača Lončarevića nakon izmene po napuštanju terena,jer je isti uputiopar pogrdnih reči glavnom arbitru na utakmici. Domaćin ostaje sa desetoricom na terenu braneći gol prednosti 2:1. Mladenović nakon isključenja protivničkog igrača postiže svoj drugi gol na utakmici i poravnava rezultat na 2:2. U sudijskoj nadoknadi vremena domaći fudbaleri ostaju sa devetoricom na terenu zbog drugog žutog kartona Radosavljevića, a minut kasnije arbitar iz Kruševca pokazuje direktan crveni igraču Kablova Radosavljeviću zbog starta s leđa. Utakmica u Resavici završena je bez pobednika, a obe ekipe podelile su po bod.

OFK Bor 3 : 1 Borac (B)
Juhor 4 : 1 Dragocvet
Dunav 1 : 2 Lugomir
Majdanpek 3 : 0 Trajal
Župa 1 : 0 Rudar
Radnički 1 : 2 Ozren
Rembas 2 : 2 Kablovi
SFS Borac 0 : 3 Rtanj