Redovna pobeda Kablova u vanrednom kolu nad timom SFS Borac 2:0

Zaječarski zonaš tim Kablova savladao je paraćinski SFS Borac, u 21. kolu Pomoravsko – Timočke zone 2:0 (1:0).

Detalj sa utakmice Kablovi - SFS Borac / foto: Live SPORT

Detalj sa utakmice Kablovi – SFS Borac / foto: Live SPORT

Zaječarci nakon poraza u Boljevcu kada su na teren izašli na megdan ekipi Rtnja sa izmenjanim sastavom, zbog suspenzije dva igrača, koja su odrađivala „crvene“ kartone i pet fudbalera koji su imali parne „žute“ pobedom pred svojim navijačima vratili se na deobu drugog mesta ligaške tabele sa timom Ozrena.

Pavlović je golom u 5. minutu susreta otvorio goste iz Paraćina 1:0. Domaćin nije iskoristio par izglednih prilika da svoje vođstvo uveća te je na odmor otišao sa minimalnom prednošću od 1:0.

Tek što je glavni arbitar iz Bora Marko Radičević označio početak drugog poluvremena Pavlović postiže drugi gol na utakmici, što se kasbije ispostavilo i konačnim rezultatom u Zaječaru 2:0.

Kablovi u subotu gostuju u Resavici ekipi Rembasa.

Rtanj 1 : 1 OFK Bor
Kablovi 2 : 0 SFS Borac
Ozren 8 : 0 Rembas
Rudar 4 : 0 Radnički
Trajal 1 : 2 Župa
Lugomir 2 : 3 Majdanpek
Dragocvet 2 : 1 Dunav
Borac (B) 0 : 2 Juhor