Mladje kategorije Radničkog 1923 imale uspešan vikend

Kragujevčani su ostvarili mnogo bolji rezultat od prikazane igre. domaći su poveli tek u 50. minutu preko Gočanina koji je volej udarcem uspeo da pogodi suprotan ugao gola Čukaričkog na centaršut kapiten Lukića. konačan rezultat postavljen je na samom kraju utakmice u jeku napada beograđana. Strelac je bio rezervista Veselinović koji je iskoristi grešku odbrane Čukaričkog.

Radnički 1923 - Čukarički 2:0. Strelci: 1: 0 Gočanin 50, 2:0 Veselinović u 89. minutu. Prvi pomoćni Čika Dače - Gledlaca: 100. Sudija: Nikola  Miladinović (Jagodina). Žuti  kartoni: Perović (Radnički 1923), Aljetić (Čukarički). Igrač  utakmice: Bojan  Gočanin (Radnički  1923).

RADNIČKI  1923: Miković, Obradović, Seočanac, Perović, Dobrić, Gočanin, Lukić (Veselinović), Trajković, Ratković (Goljović), Srećković (Milutinović), Gavrović (Milovanović).

ČUKARIČKI: Jevtić, Novaković, Ristivojević (Marinković), Pajić (Stojanov), Ristović, Racanović (Prijović), Aljetić (Božović), Jovanović, Stamenković (Hadžibulić), Tadić, Atanacković (Rajković).

Kadetska liga Srbije: Radnički 1923 - Čukarički 2:1

Izuzetno teška pobeda Radničkog 1923. Poveli su domaći nakon lepe akcije Aleksijevića, Đurovića i strelca Maksimovića. Dozu neizvesnosti donela je odluka nesigurne sudije Višnjić, koja je dosudila kazneni udarac nakon što Marković pogađa loptom Vranića nehotice u ruku. Siguran je napadač gostiju Crnojački. Marković se iskupljuje golom na samom kraju utakmice nakon odlično izvedenog slobodnog udarca Ilića sa oko 30 metara iskosa sa leve strane, čime donosi tri velika boda kragujevčaninima i visoki plasman na tabeli.

Strelci: 1:0 Maksimović 24, 1:1 Crnojački 57. iz jedanesterca, 2:1 Marković 80. minut. Prvi pomoćni teren: Čika Dače  Gledalaca: 100. Sudija: Marina  Višnjić (Kragujevac). Žuti kartoni: Božović (Radnički 1923), Tanacković (Čukarički). Igrač  utakmice: Dušan  Marković (Radnički 1923).

RADNIČKI 1923: Ristović, Lepović, Božović (Milovanović), Šurlan (Galjak), Marković, Vranić , Simonović (Petrović), Aleksijević, Maksimović (Mitrović), Ilić (Milekić), Đurović (Stojanović).

ČUKARIČKI: Matić, Radivojević, Sujić, Manevski, Kuzmić, Maksimović, Lazić (Ćakić), Baljanski (Lazović), Crnojački, Paštar (Timić), Antonijević (Tanacković).

Napredak 2 : 4 Teleoptik
Jagodina 2 : 1 Sloboda (Č)
Partizan 5 : 0 Borac
ČSK Pivara 0 : 3 Spartak
OFK Beograd 3 : 0 Sloga (L)
Sloboda Point 3 : 3 Vojvodina