Rajac pao na "Riversajdu"

Konačno jedna borbena i lepršava igra Tešnjara. Pobeđeni su gosti iz Kadine Luke rezultatom 2:1 a po igri prikazanoj na terenu pobeda domaćih je morala biti ubedljivija. Krenuo je Tešnjar borbeno od prvog minuta sa mnogo više želje nego što smo to imali prilike da vidimo ove jeseni i to je rezultiralo sa dosta prilika pred golom gostiju. Naravno tradicionalno u propuštenim šansama prednjačio je Nenad Milosavljević koji je ipak i pored brojnih propuštenih prilika pružio dobru partiju nezadrživim prodorima unoseći pometnju u odbranu Rajca. Ipak epitet igrača prvog poluvremena poneo je Raša Gračanin sa nezadrživim prodorima po desnoj strani. Svoju dobru igru krunisao je svojim prvim golom u dresu Tešnjara posle neodbranjivog šuta iskosa sa desne strane u gornji desni ugao golmana Rajca.Igrao se 38 minut. Pre toga veliku priliku propustio je i Nenad Manojlović. U nastavku nastavlja se u istom ritmu i već u 47 minutu rezultat je 2:0. Strelac Jugović koji nakon centaršuta sa desne strane loptu plasira pored nemoćnog golmana Rajca. I za ovaj gol velike zasluge pripadaju Raši Gračaninu jer je gol pao posle jos jednog njegovog prodora. I kada su svi očekivali da će Tešnjarci dotuci protivnika sa jos nekim pogotokom poceli su sa previse zabave i nonsalantnosti i zamalo da od gotovog naprave veresiju. Nesmotren start Vukosavljevića donosi u 78 minutu penal za goste koji koriste i smanjuju rezultat na 2:1 čime je u utakmicu uneta nepotrebna neizvesnost. Ipak na kraju se sve dobro završilo na Riversajdu, zaslužena pobeda Tešnjara i upisana nova 3 boda.

Tešnjar: Radojević, Gračanin, Veletić (Liknić), Marković, Janjić, Milosavljević Neb, Vasiljević, Jugović (Vukosavljević), Milosavljević Nenad (Davidović), Marjanović, Manojlović

Borac 0 : 0 Liplje
Kolubara 2 2 : 1 Milenko Pavlović
Tešnjar 2 : 1 Rajac
Iskra 2 : 2 Ribnikar
Beloševac 2 : 2 Polet