Drugi trijumf fudbalera Granita

Posle pobede u prošlom kolu u Vranešima, fudbaleri Granita iz Joašničke banje u 2.kolu Lige raškog okruga, savladali su Polet iz Ratine rezultatom 2:1. Iako početak utakmice nije bio obećavajući, ekipa trenera Radovana Komatine na kraju je ipak oravdala veći kvalitet i zasluženo slavila nad negodnim gostima. Fudbaleri Poleta iskoristili su prvu priliku na utakmici i preko Vujića dosla do vođstva. Od tog trenutka fudbaleri Granita zaigrali su mnogo bolje, a izjednačenje je usledilo dva minuta kasnije. Na asistenciju Miloševića, Nikola Mutavdžić je još jednom potvrdio da je u odličnoj formi i svojim trećim golom u prvenstvu doneo izjedačenje. Domaćin je nastavio u istom ritmu i u 29.minutu novajlija Miloš Milošević, potezom koji se retko viđa na našim terenima, kada je jednim potezom izbacio iz igre gotovo čitavu odbranu gostiju, dovodi Granit u vođstvo. Ispostaviće se da je to bio i konačan rezultat ovog fer i korektnog meča. Do kraja utakmice ekipa iz Jošaničke banje rutinski je privela utakmicu kraju. Igrač utakmice: Miloš Milošević (Granit).

Gledalaca: 200. Sudija: Stojanović (Ribnica). Žuti kartoni: Kučević, Jović (Granit), Dragović (Polet).

GRANIT: Vulićević, Veljković, Raković, Kučević, Bošković, Karadžić (Josijević), Martać (Bekčić), Radulović (Jović), Mutavdžić, Peković, Milošević.

POLET: Janićijević, Stevanović, Mutavdžić, Đurić, Vujić, Dragović, Čurlić, Ćirović, Vučićević (Vasović), Stojanović, Marjanović.

Budućnost 1 : 0 Mataruge
Kraljevo Hajduk 2 : 0 Radnik
Granit 2 : 1 Polet
Goč 1 : 0 Borac (V)
Radnički 0 : 2 Ribnica
Ibar 3 : 1 Morava