XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tavnik
Tavnik
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
03.04.2022 16:00
Tavnik
1 : 2
OFK Ras
Mladost (V)
Vrdila
1 : 1
Radnik
Ušće
02.04.2022 16:00
Mladost (V)
1 : 1
Radnik
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Ribnica
Jovac
03.04.2022 16:00
Mataruge
1 : 0
Ribnica
Napredak
Gračac
2 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
03.04.2022 16:00
Napredak
2 : 0
OFK Progorelica
Jedinstvo 2017
Tutin
5 : 2
Zvezda
Čukojevac
03.04.2022 16:00
Jedinstvo 2017
5 : 2
Zvezda
Budućnost
Konarevo
3 : 4
Omladinac (NS)
Novo Selo
03.04.2022 16:00
Budućnost
3 : 4
Omladinac (NS)
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Proleter
Pečenog
03.04.2022 16:00
Ibar
2 : 0
Proleter
Koštampolje
Delimeđe
1 : 1
Rudar
Baljevac
02.04.2022 16:00
Koštampolje
1 : 1
Rudar
03.04.2022 18:35 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška OFK Ras 18 13 0 5 39
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Tavnik 18 12 1 5 37
3 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (V) 18 11 2 5 35
4 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 18 10 4 4 34
5 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (-1) 18 11 2 5 34
6 Prelazi u ligu višeg ranga Rudar 18 8 3 7 27
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 2017 18 7 5 6 26
8 Prelazi u ligu višeg ranga Ibar 18 7 5 6 26
9 Prelazi u ligu višeg ranga Proleter 18 7 4 7 25
10 Prelazi u ligu višeg ranga Ribnica 18 6 5 7 23
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Progorelica 18 7 2 9 23
12 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac (NS) 18 6 4 8 22
13 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 18 5 5 8 20
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Zvezda 18 3 3 12 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Mataruge 18 3 3 12 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Koštampolje (-3) 18 2 4 12 7

19.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Koštampolje
Delimeđe
1 : 2
Tavnik
Tavnik
06.04.2022 16:00
Koštampolje
1 : 2
Tavnik
Rudar
Baljevac
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
06.04.2022 16:00
Rudar
2 : 0
Ibar
Proleter
Pečenog
0 : 1
Budućnost
Konarevo
06.04.2022 16:00
Proleter
0 : 1
Budućnost
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
06.04.2022 16:00
Omladinac (NS)
2 : 0
Jedinstvo 2017
Zvezda
Čukojevac
0 : 4
Napredak
Gračac
06.04.2022 16:00
Zvezda
0 : 4
Napredak
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 0
Mataruge
Mataruge
06.04.2022 16:00
OFK Progorelica
1 : 0
Mataruge
Ribnica
Jovac
2 : 2
Mladost (V)
Vrdila
06.04.2022 16:00
Ribnica
2 : 2
Mladost (V)
Radnik
Ušće
2 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
06.04.2022 16:00
Radnik
2 : 3
OFK Ras
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

nekoizmase
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 16 korisnika
Takmičenje prati 62 korisnika
M. Milanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ugren i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Sketaaaa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Djordje11MB i još 21 korisnika su tipovali utakmicu
igorerak i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase i još 5 korisnika su tipovali utakmicu