XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 654 utakmica za dan
Nedelja, 3 April 2022


Fudbal

Borac (Š)
Šajkaš
1 : 5
Hajduk 1912
Kula
03.04.2022 16:00
Borac (Š)
1 : 5
Hajduk 1912
Zvezdara
Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
03.04.2022 16:00
Zvezdara
0 : 0
BASK
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
03.04.2022 11:00
Radnički (S)
4 : 2
GFK Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Rembas
Resavica
03.04.2022 16:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Rembas
Vlasina
Vlasotince
5 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
03.04.2022 16:00
Vlasina
5 : 0
OFK Brzi Brod
Borac
Starčevo
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
03.04.2022 16:00
Borac
2 : 0
Jedinstvo (V)
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
03.04.2022 16:00
Crvena zvezda (RS)
2 : 0
Vojvodina 1928
Polet
Idvor
2 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
03.04.2022 16:00
Polet
2 : 1
Proleter
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
03.04.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Sloga (T)
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
03.04.2022 16:00
Bačka (P)
0 : 1
OFK Mladost APA
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
03.04.2022 16:00
Mladost (T)
1 : 0
Vojvodina (BG)
Zvezda
Konatice
1 : 1
Komgrap
Beograd
03.04.2022 16:00
Zvezda
1 : 1
Komgrap
Kosmaj
Ralja
3 : 3
BSK 1925
Batajnica
03.04.2022 16:00
Kosmaj
3 : 3
BSK 1925
PKB
Padinska skela
0 : 1
Zuce 2019
Zuce
03.04.2022 16:00
PKB
0 : 1
Zuce 2019
Polet
Ratina
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
03.04.2022 15:30
Polet
2 : 0
Goč
Korićani
Korićani
1 : 0
Šumadija (T)
Toponica
03.04.2022 15:30
Korićani
1 : 0
Šumadija (T)
Sloboda
Grbice
1 : 0
Gruža
Gruža
03.04.2022 15:30
Sloboda
1 : 0
Gruža
Jošanica
Novi Pazar
7 : 1
Karađorđe
Ribnica
03.04.2022 15:30
Jošanica
7 : 1
Karađorđe
Polimlje
Prijepolje
4 : 1
Savinac
Visibaba
03.04.2022 15:30
Polimlje
4 : 1
Savinac
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 0
Omladinac
Zablaće
03.04.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
7 : 0
Omladinac
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
Prijevor
Prijevor
03.04.2022 15:30
Jedinstvo (K)
2 : 0
Prijevor
Polet (T)
Trbušani
0 : 3
Sloboda
Čačak
03.04.2022 15:30
Polet (T)
0 : 3
Sloboda
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
03.04.2022 15:30
Zlatar
0 : 2
Polet (LJ)
OFK Divci
Divci
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
03.04.2022 15:30
OFK Divci
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Borac
Lešnica
2 : 1
Cer
Petkovica
03.04.2022 15:30
Borac
2 : 1
Cer
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 1
Mladost
Prnjavor
03.04.2022 15:30
Vrelo Sport
4 : 1
Mladost
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
03.04.2022 11:00
Zadrugar
2 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
OFK Napredak
Markovac
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
03.04.2022 15:30
OFK Napredak
2 : 0
Sloga (B)
Grizli ML
Saranovo
4 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
03.04.2022 15:30
Grizli ML
4 : 1
Mladi borac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
03.04.2022 15:30
OFK Aranđelovac 1979
1 : 0
Sloga 33
Aluminijum
Niš
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
03.04.2022 16:00
Aluminijum
3 : 2
Jedinstvo (GM)
Bukovik
Razanj
3 : 0
Mladost (B)
Batušinac
03.04.2022 16:00
Bukovik
3 : 0
Mladost (B)
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 1
Malošište
Malošište
03.04.2022 16:00
OFK Napredak 1929
1 : 1
Malošište
Delijski Vis
Niš
3 : 0
Orljane
Orljane
03.04.2022 16:00
Delijski Vis
3 : 0
Orljane
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
03.04.2022 16:00
Mladost (M)
1 : 0
Naša krila 1936
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Morava
Žitkovac
03.04.2022 11:00
Car Konstantin
3 : 2
Morava
OFK Niš
Niš
2 : 3
Pukovac
Pukovac
03.04.2022 16:00
OFK Niš
2 : 3
Pukovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
03.04.2022 16:00
Svetlost
1 : 3
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Moravac Orion
Mrštane
03.04.2022 16:00
Žitorađa
4 : 1
Moravac Orion
Jedinstvo
Gornje Stopanje
4 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
03.04.2022 16:00
Jedinstvo
4 : 2
Plantaža
Trnovac
Trnovac
0 : 0
Radan
Lebane
03.04.2022 16:00
Trnovac
0 : 0
Radan
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 3
Župa
Aleksandrovac
03.04.2022 16:00
Jedinstvo (M)
3 : 3
Župa
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Levač
Rekovac
03.04.2022 16:00
Sloga (M)
1 : 0
Levač
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
03.04.2022 11:00
SFS Borac
4 : 0
Trstenik PPT
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
03.04.2022 16:00
Kušiljevo
3 : 1
Sloga (D)
Juhor
Obrež
1 : 2
Orlovi
Jasenovo
03.04.2022 16:00
Juhor
1 : 2
Orlovi
OFK Slatina
Bor
4 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
03.04.2022 16:00
OFK Slatina
4 : 2
Jedinstvo (P)
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 0
Brodoremont
Kladovo
03.04.2022 11:00
Tanasko Rajić
6 : 0
Brodoremont
OFK 019
Zaječar
2 : 2
BSK
Bogovina
03.04.2022 16:00
OFK 019
2 : 2
BSK
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 1
Budućnost (P)
Parage
03.04.2022 16:00
Budućnost (M)
0 : 1
Budućnost (P)
Lipar
Lipar
4 : 3
Polet
Karavukovo
03.04.2022 16:00
Lipar
4 : 3
Polet
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
03.04.2022 16:00
Radnički 1918
2 : 0
Borac (BG)
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
03.04.2022 17:00
Bačka 1923
1 : 3
Fruškogorac
Dinamo
Budisava
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
03.04.2022 17:00
Dinamo
1 : 0
Jedinstvo
TSK
Temerin
1 : 2
OFK Futog
Futog
03.04.2022 17:00
TSK
1 : 2
OFK Futog
Jugović
Kać
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
03.04.2022 17:00
Jugović
2 : 1
Petrovaradin
Partizan (G)
Gaj
3 : 1
Vulturul
Grebenac
03.04.2022 16:00
Partizan (G)
3 : 1
Vulturul
Spartak 1911
Debeljača
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
03.04.2022 16:00
Spartak 1911
1 : 0
Budućnost (A)
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
03.04.2022 16:00
Jugoslavija
2 : 2
Radnički (K)
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
03.04.2022 16:00
Potporanj
2 : 1
Stari Tamiš
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
03.04.2022 16:00
Hajdučica
2 : 0
Sloga (BNS)
Budućnost
Savino Selo
0 : 4
OFK Vrbas
Vrbas
03.04.2022 16:00
Budućnost
0 : 4
OFK Vrbas
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 2
Iskra
Kucura
03.04.2022 16:00
Sutjeska
4 : 2
Iskra
Jadran
Feketić
3 : 1
Đurđin
Đurđin
03.04.2022 16:00
Jadran
3 : 1
Đurđin
Obilić (Z)
Zmajevo
4 : 2
Bačka
Mol
03.04.2022 16:00
Obilić (Z)
4 : 2
Bačka
Železničar Kusadak
Kusadak
3 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
03.04.2022 15:30
Železničar Kusadak
3 : 0
Jedinstvo
SASK
Saraorci
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
03.04.2022 15:30
SASK
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 2
Polet
Trnovče
03.04.2022 15:30
Radnik
0 : 2
Polet
Sloga
Lugavčina
0 : 2
Petlić SD 026
Smederevo
03.04.2022 15:30
Sloga
0 : 2
Petlić SD 026
Glavaš
Glibovac
1 : 3
Borac 1932
Ralja
03.04.2022 15:30
Glavaš
1 : 3
Borac 1932
Podunavac
Udovice
0 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
03.04.2022 15:30
Podunavac
0 : 1
Jasenica 2017
Mladi rudar 1954
Bukovik
3 : 0
BSK
Belosavci
03.04.2022 15:30
Mladi rudar 1954
3 : 0
BSK
Badnjevac
Badnjevac
0 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
03.04.2022 15:30
Badnjevac
0 : 2
Šumadinac 1913
Plaskovac
Plaskovac
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
03.04.2022 15:30
Plaskovac
1 : 0
Lokomotiva
Vinča
Vinča
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
03.04.2022 15:30
Vinča
2 : 0
ŽSK
Sloga (M)
Milatovac
5 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
03.04.2022 15:30
Sloga (M)
5 : 0
Prvi srpski ustanak
Marjan
Knić
3 : 1
Jasenica
Božurnja
03.04.2022 15:30
Marjan
3 : 1
Jasenica
Banja 1957
Banja
3 : 2
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
03.04.2022 15:30
Banja 1957
3 : 2
Omladinac (D.R.)
Polet
Stajkovce
4 : 3
Umac
Miroševce
03.04.2022 16:00
Polet
4 : 3
Umac
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
03.04.2022 11:00
Donja Lomnica
2 : 1
Jedinstvo (G)
Progres
Ladovica
6 : 2
OFK Brza
Brza
03.04.2022 16:00
Progres
6 : 2
OFK Brza
Vučje
Vučje
5 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
03.04.2022 16:00
Vučje
5 : 0
Kumarevo 65
Mladost
Batulovce
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
03.04.2022 16:00
Mladost
0 : 1
Zloćudovo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
03.04.2022 16:00
Veliko Trnjane
2 : 2
Sloboda
BSK
Belanovce
3 : 4
Mladost 1959
Vinarce
03.04.2022 16:00
BSK
3 : 4
Mladost 1959
OFK Morava
Leskovac
3 : 1
Mladi borac
Živkovo
03.04.2022 16:00
OFK Morava
3 : 1
Mladi borac
Bobište
Bobište
3 : 1
Sloga
Lipovica
03.04.2022 16:00
Bobište
3 : 1
Sloga
Real
Donja Jajina
6 : 0
Moravac
Pečenjevce
03.04.2022 16:00
Real
6 : 0
Moravac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
6 : 0
Železničar
Brestovac
03.04.2022 16:00
Jedinstvo (B)
6 : 0
Železničar
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Borac
Azbresnica
03.04.2022 16:00
Radnički 1924
2 : 0
Borac
Polet
Radevac
2 : 0
Pobeda
Rusna
03.04.2022 16:00
Polet
2 : 0
Pobeda
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 4
Rad
Merošina
03.04.2022 16:00
Radnički 1947
2 : 4
Rad
Baličevac
Baličevac
0 : 2
Moravac
Čečina
03.04.2022 16:00
Baličevac
0 : 2
Moravac
Trebič
Sokobanja
4 : 0
Osnić
Osnić
03.04.2022
Trebič
4 : 0
Osnić
Kosovo
Zvezdan
0 : 1
Graničar
Veliki Izvor
03.04.2022
Kosovo
0 : 1
Graničar
Šljivar
Šljivar
1 : 4
OFK Rtanj
Boljevac
03.04.2022
Šljivar
1 : 4
OFK Rtanj
Sloga
Minićevo
1 : 1
Hajduk
Rujevica
03.04.2022
Sloga
1 : 1
Hajduk
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 3
Radnički 1946
Lubnica
03.04.2022
Velika Jasikova
0 : 3
Radnički 1946
Parunovac
Parunovac
0 : 0
Vinogradar
Zleginje
03.04.2022 16:30
Parunovac
0 : 0
Vinogradar
Mladost (T)
Toljevac
2 : 4
Trudbenik
Stalać
03.04.2022 16:30
Mladost (T)
2 : 4
Trudbenik
Rubin
Donji Stupanj
0 : 1
Mačkovac
Mačkovac
03.04.2022 16:30
Rubin
0 : 1
Mačkovac
Temnić 1924
Varvarin
4 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
03.04.2022 16:30
Temnić 1924
4 : 0
Gornji Stepoš
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
03.04.2022 16:30
Sloga (Ć)
2 : 1
Bošnjane
Sebečevac
Sebečevac
0 : 0
Sloga (L)
Lozna
03.04.2022 16:30
Sebečevac
0 : 0
Sloga (L)
13. April
Lomnica
4 : 2
FUD
Brus
03.04.2022 16:30
13. April
4 : 2
FUD
Sloga (D)
Dašnica
3 : 0
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
03.04.2022 16:30
Sloga (D)
3 : 0
Jastrebac (VŠ)
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
03.04.2022 15:30
Vojvodina (NM)
2 : 2
Mladost (L)
Polet
Nakovo
4 : 1
Napredak
Čestereg
03.04.2022 15:30
Polet
4 : 1
Napredak
ASK
Aradac
0 : 0
Rusanda
Melenci
03.04.2022 15:30
ASK
0 : 0
Rusanda
Borac
Aleksandrovo
0 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
03.04.2022 15:30
Borac
0 : 2
ŽFK Banat
Banat
Čenta
4 : 1
Krajina
Krajišnik
03.04.2022 15:30
Banat
4 : 1
Krajina
Juhor (G)
Glavinci
0 : 0
Kolare
Kolare
03.04.2022 16:30
Juhor (G)
0 : 0
Kolare
Javor
Sladaja
3 : 1
Dragocvet
Dragocvet
03.04.2022 16:30
Javor
3 : 1
Dragocvet
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 2
Morava
Kočino Selo
03.04.2022 16:30
Budućnost (Đ)
3 : 2
Morava
Budućnost (M)
Miliva
3 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
03.04.2022 16:30
Budućnost (M)
3 : 0
OFK Juhor 2016
Partizan (M)
Majur
1 : 2
GFK Tabane
Jagodina
03.04.2022 16:30
Partizan (M)
1 : 2
GFK Tabane
Mladost
Jovac
1 : 1
Napredak
Drenovac
03.04.2022 16:30
Mladost
1 : 1
Napredak
Moravac 2015
Krušar
0 : 2
Mladi Borac
Sedlare
03.04.2022 16:30
Moravac 2015
0 : 2
Mladi Borac
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
03.04.2022 15:30
Budućnost (V)
1 : 0
Omladinac (Š)
Sirakovo
Sirakovo
4 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
03.04.2022 15:30
Sirakovo
4 : 2
Rudar (Kr)
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Krilaš
Ćovdin
03.04.2022 15:30
Borac (K)
2 : 2
Krilaš
Obilić
Živica
2 : 3
Borac (Ž)
Žabari
03.04.2022 15:30
Obilić
2 : 3
Borac (Ž)
Vihor
Маljurevac
0 : 4
Železničar
Požarevac
03.04.2022 15:30
Vihor
0 : 4
Železničar
Pobeda
Držina
3 : 0
Dragoš
Pirot
03.04.2022 16:00
Pobeda
3 : 0
Dragoš
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
03.04.2022 16:00
Gnjilan
0 : 1
Vladimir Durković
Spartak
Pirot
0 : 1
Sloboda
Rasnica
03.04.2022 16:00
Spartak
0 : 1
Sloboda
Budućnost (Z)
Zvečka
2 : 1
Mladost
Cvetovac
03.04.2022 16:00
Budućnost (Z)
2 : 1
Mladost
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
03.04.2022 10:00
Radnički (R)
1 : 0
Dimitrije Tucović
Šumadija
Šopić
0 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
03.04.2022 16:00
Šumadija
0 : 0
OFK Budućnost
Strelac
Mislođin
4 : 0
BSK 1926
Baćevac
03.04.2022 16:00
Strelac
4 : 0
BSK 1926
Lisović 1977
Lisović
6 : 0
Omladinac
Veliko Polje
03.04.2022 16:00
Lisović 1977
6 : 0
Omladinac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
03.04.2022 11:00
Kaluđerica 1969
3 : 0
Rabrovac
Zaklopača
Zaklopača
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
03.04.2022 16:00
Zaklopača
3 : 1
Velika Krsna
Pudarci
Pudarci
1 : 0
Podunavac
Ritopek
03.04.2022 16:00
Pudarci
1 : 0
Podunavac
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
03.04.2022 16:00
Vrčin
4 : 1
Šumadija 1962
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
0 : 3
Dunavac
Grocka
03.04.2022 16:00
SUF Kovačevac 1956
0 : 3
Dunavac
SUF Dubona
Dubona
1 : 0
Napredak
Međulužje
03.04.2022 16:00
SUF Dubona
1 : 0
Napredak
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Umka
Umka
03.04.2022 16:00
PKB Kovilovo
2 : 1
Umka
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
03.04.2022 16:00
Balkan Mirijevo
1 : 1
Heroj Polet
Srem
Jakovo
0 : 4
Hajduk
Beograd
03.04.2022 16:00
Srem
0 : 4
Hajduk
Posavac Tišma
Boljevci
4 : 0
Borac (O)
Ostružnica
03.04.2022 16:00
Posavac Tišma
4 : 0
Borac (O)
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Jedinstvo
Petrovac
03.04.2022 16:00
Kolonija
0 : 3
Jedinstvo
Slavija
Kragujevac
4 : 2
Borac (D)
Drenovac
03.04.2022 16:00
Slavija
4 : 2
Borac (D)
Zastava
Kragujevac
4 : 2
Šumadinac
Kragujevac
03.04.2022 16:00
Zastava
4 : 2
Šumadinac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
03.04.2022 16:00
Kutlovo
3 : 0
Pobeda 1926
ZSK
Valjevo
0 : 3
Mladost (D)
Dračić
03.04.2022 15:30
ZSK
0 : 3
Mladost (D)
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 0
Kačer
Belanovica
03.04.2022 15:30
Dimitrije Tucović
0 : 0
Kačer
Toplica
Donja Toplica
2 : 3
Proleter
Bajevac
03.04.2022 15:30
Toplica
2 : 3
Proleter
Trlić
Trlić
2 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
03.04.2022 15:30
Trlić
2 : 1
Žabari
Mladost
Lalinac
1 : 0
Proleter
Donja Vrežina
03.04.2022 16:00
Mladost
1 : 0
Proleter
Omladinac
Gornji Komren
0 : 2
Radnički 2020
Knez Selo
03.04.2022 16:00
Omladinac
0 : 2
Radnički 2020
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 1
Vulkan 1963
Brenica
03.04.2022 16:00
Stevan Nešticki
1 : 1
Vulkan 1963
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Morava
Krušce
03.04.2022 16:00
Sloboda
3 : 1
Morava
Čegar 1946
Donji Matejevac
1 : 2
Palilulac
Niš
03.04.2022 16:00
Čegar 1946
1 : 2
Palilulac
Morava
Katrga
3 : 0
Dragačevo
Guča
03.04.2022 15:30
Morava
3 : 0
Dragačevo
Prilike
Prilike
2 : 1
Spartak 1976
Trnava
03.04.2022 15:30
Prilike
2 : 1
Spartak 1976
Gorušica
Viča
3 : 1
Slatina
Slatina
03.04.2022 15:30
Gorušica
3 : 1
Slatina
Voćar
Kotraža
3 : 1
Jedinstvo
Puhovo
03.04.2022 15:30
Voćar
3 : 1
Jedinstvo
Kej
Čačak
1 : 1
Ovčar
Markovica
03.04.2022 15:30
Kej
1 : 1
Ovčar
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
03.04.2022 15:30
Zadrugar
2 : 3
Jedinstvo (GG)
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Šumadija
Brđani
03.04.2022 15:30
Donja Vrbava
2 : 1
Šumadija
Rudar
Bresnica
2 : 2
Mladost
Preljina
03.04.2022 15:30
Rudar
2 : 2
Mladost
Ozrem
Ozrem
3 : 2
Napredak
Svračkovci
03.04.2022 15:30
Ozrem
3 : 2
Napredak
Tavnik
Tavnik
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
03.04.2022 16:00
Tavnik
1 : 2
OFK Ras
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Ribnica
Jovac
03.04.2022 16:00
Mataruge
1 : 0
Ribnica
Napredak
Gračac
2 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
03.04.2022 16:00
Napredak
2 : 0
OFK Progorelica
Jedinstvo 2017
Tutin
5 : 2
Zvezda
Čukojevac
03.04.2022 16:00
Jedinstvo 2017
5 : 2
Zvezda
Budućnost
Konarevo
3 : 4
Omladinac (NS)
Novo Selo
03.04.2022 16:00
Budućnost
3 : 4
Omladinac (NS)
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Proleter
Pečenog
03.04.2022 16:00
Ibar
2 : 0
Proleter
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 6
Radnički (Kl)
Klupci
03.04.2022 16:00
Jedinstvo (MZ)
0 : 6
Radnički (Kl)
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 1
Vidojevica
Lešnica
03.04.2022 16:00
Jedinstvo (Š)
0 : 1
Vidojevica
Sloga
Lipnički Šor
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
03.04.2022 16:00
Sloga
2 : 0
Milan Orlić
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
03.04.2022 16:00
Hajduk Stanko
0 : 0
Podrinje
Drina
Badovinci
0 : 1
Majur
Majur
03.04.2022 16:00
Drina
0 : 1
Majur
OFK Kotroman
Mokra Gora
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
03.04.2022 15:00
OFK Kotroman
0 : 2
Omladinac
Bakionica
Bakionica
3 : 4
Plavi Tok
Dražinovići
03.04.2022 15:00
Bakionica
3 : 4
Plavi Tok
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 0
Jedinstvo
Kalenić
03.04.2022 15:00
Avijatičar Vranjani
2 : 0
Jedinstvo
Ježevica
Velika Ježevica
1 : 2
Polet
Rasna
03.04.2022 15:00
Ježevica
1 : 2
Polet
Lazarica
Prilipac
1 : 0
Čajetina
Čajetina
03.04.2022 15:00
Lazarica
1 : 0
Čajetina
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Rampa
Požega
03.04.2022 15:00
Crnokosa
3 : 0
Rampa
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Sloga
Sjenica
03.04.2022 15:00
Prvi partizan
1 : 0
Sloga
Tara
Kremna
1 : 1
Višesava
Bajina Bašta
03.04.2022 15:00
Tara
1 : 1
Višesava
Lugina
Preševo
3 : 0
Levosoje
Levosoje
03.04.2022 15:30
Lugina
3 : 0
Levosoje
Mineralac
Vranjska Banja
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
03.04.2022 15:30
Mineralac
3 : 0
Mladost (B)
Vihor
Žbevac
3 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
03.04.2022 15:30
Vihor
3 : 0
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
Bujanovac
7 : 0
Radnički 2021
Vranje
03.04.2022 15:30
BSK Bujanovac
7 : 0
Radnički 2021
Borac
Držanovac
0 : 2
Jastrebac
Blace
03.04.2022 15:00
Borac
0 : 2
Jastrebac
OFK Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
03.04.2022 15:00
OFK Kosanica
5 : 0
Spartak
Kosovac
Prokuplje
3 : 1
Akademija 10
Prokuplje
03.04.2022 15:00
Kosovac
3 : 1
Akademija 10
Jug Bogdan
Đakus
2 : 0
Polet
Samarinovac
03.04.2022 15:00
Jug Bogdan
2 : 0
Polet
Dračić 2018
Dračić
2 : 1
Rakac Stave
Stave
03.04.2022 11:00
Dračić 2018
2 : 1
Rakac Stave
Popadić
Popadić
2 : 5
Rajac
Kadina Luka
03.04.2022 11:00
Popadić
2 : 5
Rajac
Mali korak
Oglađenovac
2 : 0
Kotešica
Kotešica
03.04.2022 11:00
Mali korak
2 : 0
Kotešica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
03.04.2022 11:00
Milenko Pavlović
0 : 2
Junior Novo Naselje
Jadar 2013
Valjevo
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
03.04.2022 11:00
Jadar 2013
2 : 2
Kolubara 2
Lukavac
Lukavac
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
03.04.2022 11:00
Lukavac
2 : 2
Tešnjar
Stari drugari
Ljig
2 : 1
Polet
Popučke
03.04.2022 11:00
Stari drugari
2 : 1
Polet
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 0
Graničar
Riđica
03.04.2022 16:00
Omladinac (B)
5 : 0
Graničar
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
03.04.2022 16:00
OFK Odžaci
3 : 2
Zadrugar
Dinamo 1923
Bački Breg
6 : 0
BSK
Bački Brestovac
03.04.2022 16:00
Dinamo 1923
6 : 0
BSK
Kula
Kula
1 : 0
Hajduk
Stapar
03.04.2022 16:00
Kula
1 : 0
Hajduk
Terekveš
Svilojevo
2 : 2
Mladost
Kruščić
03.04.2022 16:00
Terekveš
2 : 2
Mladost
Omladinac (D)
Deronje
1 : 3
Polet
Sivac
03.04.2022 16:00
Omladinac (D)
1 : 3
Polet
Župski biseri
Lacisled
2 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
03.04.2022 00:00
Župski biseri
2 : 0
Donji Kopaonik
Vinogradar
Riljac
2 : 1
Omladinac
Ugljarevo
03.04.2022 00:00
Vinogradar
2 : 1
Omladinac
Mladost
Donji Katun
2 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
03.04.2022
Mladost
2 : 0
Kamenorezac 76
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 2
Borac
Gornji Katun
03.04.2022 16:30
Velika Drenova
3 : 2
Borac
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 7
Glogonj
Glogonj
03.04.2022 16:00
Omladinac (D)
3 : 7
Glogonj
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 1
Proleter (M)
Mramorak
03.04.2022 16:00
BSK Bavanište
1 : 1
Proleter (M)
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
03.04.2022 16:00
Radnički (B)
3 : 0
Omladinac 1927
Pobeda
Samoš
1 : 6
Unirea
Uzdin
03.04.2022 16:00
Pobeda
1 : 6
Unirea
Mundial
Pančevo
3 : 4
Mladost (V)
Vojlovica
03.04.2022 16:00
Mundial
3 : 4
Mladost (V)
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Ratkovac
Ratkovac
03.04.2022 15:30
Šarbane
1 : 0
Ratkovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 0
Sovljak
Sovljak
03.04.2022 15:30
Tvrdojevac
3 : 0
Sovljak
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Jedinstvo (M)
Milorci
03.04.2022 15:30
OFK Paljuvi
2 : 0
Jedinstvo (M)
Čučuge
Čučuge
3 : 1
Nepričava
Nepričava
03.04.2022 15:30
Čučuge
3 : 1
Nepričava
Joševa
Joševa
5 : 2
Polet (T)
Takovo
03.04.2022 15:30
Joševa
5 : 2
Polet (T)
Mladost (V)
Vračević
1 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
03.04.2022 15:30
Mladost (V)
1 : 1
Omladinac (K)
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Partizan
Tomaševac
03.04.2022 16:00
Bilećanin
3 : 1
Partizan
Tamiš
Farkaždin
1 : 1
Lehel
Mužlja
03.04.2022 16:00
Tamiš
1 : 1
Lehel
Tisa 1933
Taraš
0 : 3
Mladost
Belo Blato
03.04.2022 16:00
Tisa 1933
0 : 3
Mladost
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 2
MSK
Mihajlovo
03.04.2022 16:00
OFK Stajićevo
2 : 2
MSK
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 2
Naftagas
Boka
03.04.2022 16:00
OFK Gradnulica
1 : 2
Naftagas
Gradac
Konopnica
4 : 2
Radnički (P)
Pertate
03.04.2022 11:00
Gradac
4 : 2
Radnički (P)
Jelav
Jelav
4 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
03.04.2022 16:00
Jelav
4 : 1
Studenac
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
03.04.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Mladost (DB)
Velika Reka
Velika Reka
5 : 1
7. Juli
Bela Crkva
03.04.2022 16:00
Velika Reka
5 : 1
7. Juli
Antimon
Zajača
0 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
03.04.2022 16:00
Antimon
0 : 1
Jadar 1961
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 2
Sloga
Straža
03.04.2022 16:00
TE Gučevo
3 : 2
Sloga
Sopot
Sopot
2 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
03.04.2022 16:00
Sopot
2 : 3
Mladost (MI)
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 3
Crvena zvezda
Ralja
03.04.2022 16:00
Nemenikuće
0 : 3
Crvena zvezda
Popović
Popovići
1 : 2
Mali Požarevac
Mali Požarevac
03.04.2022 16:00
Popović
1 : 2
Mali Požarevac
Mladost (G)
Guberevac
0 : 3
Vis
Parcani
03.04.2022 16:00
Mladost (G)
0 : 3
Vis
Stojnik
Stojnik
0 : 6
Sibnica
Sibnica
03.04.2022 16:00
Stojnik
0 : 6
Sibnica
OFK Rogača
Rogača
2 : 0
OFK Slatina
Slatina
03.04.2022 16:00
OFK Rogača
2 : 0
OFK Slatina
Skela
Skela
4 : 0
Partizan
Draževac
03.04.2022 16:00
Skela
4 : 0
Partizan
Borac
Ušće
3 : 0
Posavina
Stubline
03.04.2022 16:00
Borac
3 : 0
Posavina
Polet
Grabovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
03.04.2022 11:00
Polet
3 : 0
Jedinstvo
Rvati
Obrenovac
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
03.04.2022 16:00
Rvati
1 : 0
Duboko
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
03.04.2022 16:30
Omladinac
2 : 1
Pomoravlje
Šumadija
Trešnjevica
3 : 0
Planinac
Panjevac
03.04.2022 16:30
Šumadija
3 : 0
Planinac
Sloga
Donje Vidovo
0 : 3
Beljanica
Strmosten
03.04.2022 16:30
Sloga
0 : 3
Beljanica
Rudar
Plazane
5 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
03.04.2022 16:30
Rudar
5 : 0
15. Avgust 1950
Radnički
Tekija
1 : 3
OFK Batinac
Batinac
03.04.2022 16:30
Radnički
1 : 3
OFK Batinac
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 3
Busije
Zemun
03.04.2022 16:00
Novi Beograd
2 : 3
Busije
Borac
Progar
4 : 1
Velika Moštanica
Velika Moštanica
03.04.2022 16:00
Borac
4 : 1
Velika Moštanica
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 3
Dedinje
Beograd
03.04.2022 16:00
Sinđelić 2012
2 : 3
Dedinje
Železnik 1930
Železnik
1 : 1
BUSK
Beograd
03.04.2022 10:00
Železnik 1930
1 : 1
BUSK
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
13. maj
Zemun
03.04.2022 20:00
Rekreativo 011
1 : 2
13. maj
Zmaj Novi grad
Zemun
0 : 3
Bežanija
Beograd
03.04.2022 16:00
Zmaj Novi grad
0 : 3
Bežanija
OFK Crvenka
Borča
2 : 0
Bratstvo
Krnjača
03.04.2022 16:00
OFK Crvenka
2 : 0
Bratstvo
Resnik
Resnik
2 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
03.04.2022 16:00
Resnik
2 : 2
Lepušnica
OFK Lug 2020
Lug
2 : 2
Pionir
Besni Fok
03.04.2022 11:00
OFK Lug 2020
2 : 2
Pionir
Palilulac
Beograd
1 : 6
KFK Ravna gora
Zemun
03.04.2022 16:00
Palilulac
1 : 6
KFK Ravna gora
Mladi proleter
Beograd
0 : 1
Avala 1939
Beli Potok
03.04.2022 11:00
Mladi proleter
0 : 1
Avala 1939
Sveti Stefan
Slanci
0 : 2
Minel
Ripanj
03.04.2022 16:00
Sveti Stefan
0 : 2
Minel
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
Divostin
Kragujevac
03.04.2022 16:00
OFK Žeželj
3 : 0
Divostin
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 8
Ćava
Grošnica
03.04.2022 16:00
OFK Bagremar
1 : 8
Ćava
Kragujevac
Kragujevac
4 : 0
Dobrača
Dobrača
03.04.2022 11:00
Kragujevac
4 : 0
Dobrača
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Jadran
Kragujevac
03.04.2022 16:00
21. oktobar
1 : 1
Jadran
Seljak
Cvetojevac
0 : 2
Stanovo 1941
Stanovo
03.04.2022 16:00
Seljak
0 : 2
Stanovo 1941
Jedinstvo
Oplanić
3 : 3
Feniks
Rača
03.04.2022 15:30
Jedinstvo
3 : 3
Feniks
Borac
Pajsijevići
1 : 2
BSK
Borač
03.04.2022 15:30
Borac
1 : 2
BSK
Šumadija
Sipić
1 : 2
Sloga
Zabojnica
03.04.2022 15:30
Šumadija
1 : 2
Sloga
Osaonica
Bagrdan
5 : 2
GFK Strelište
Jagodina
03.04.2022 16:30
Osaonica
5 : 2
GFK Strelište
Trnava
Trnava
2 : 4
Mladost (T)
Tečić
03.04.2022 16:30
Trnava
2 : 4
Mladost (T)
Vinorača
Vinorača
4 : 1
Šumadinac
Dragovo
03.04.2022 16:30
Vinorača
4 : 1
Šumadinac
Mladost (G)
Gložane
2 : 2
Vinogradar
Crkvenac
03.04.2022 16:30
Mladost (G)
2 : 2
Vinogradar
Mladost (K)
Končarevo
1 : 0
Ursule
Ursule
03.04.2022 16:30
Mladost (K)
1 : 0
Ursule
Morava
Ribare
1 : 4
Šantarovac
Šantarovac
03.04.2022 16:30
Morava
1 : 4
Šantarovac
Borac
Kloka
2 : 1
Kopljari
Kopljari
03.04.2022 15:30
Borac
2 : 1
Kopljari
Kalipolje
Žabare
2 : 1
Mladost (J)
Jelenac
03.04.2022 11:00
Kalipolje
2 : 1
Mladost (J)
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 4
Šumadinac
Stojnik
03.04.2022 15:30
Mladost (R)
1 : 4
Šumadinac
B 2000
Aranđelovac
0 : 3
Šamot
Aranđelovac
03.04.2022 11:00
B 2000
0 : 3
Šamot
Tulež
Tulež
3 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
03.04.2022 15:30
Tulež
3 : 1
Trešnjevica
Gorski Car
Garaši
1 : 1
Venčani
Venčani
03.04.2022 11:00
Gorski Car
1 : 1
Venčani
Orlovi
Bačka Palanka
1 : 0
Slavija (P)
Pivnice
03.04.2022 16:30
Orlovi
1 : 0
Slavija (P)
Slavija (B)
Bođani
1 : 4
Bačka (D)
Despotovo
03.04.2022 16:00
Slavija (B)
1 : 4
Bačka (D)
Neštin
Neštin
3 : 1
Mladost
Mali Bač
03.04.2022 16:30
Neštin
3 : 1
Mladost
Krivanj
Selenča
1 : 3
Maglić
Bački Maglić
03.04.2022 16:30
Krivanj
1 : 3
Maglić
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 2
Mladost
Mačvanski Metković
03.04.2022 15:30
Napredak
0 : 2
Mladost
Mladi borac
Dublje
6 : 1
Omladinac
Slepčević
03.04.2022 15:30
Mladi borac
6 : 1
Omladinac
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Torpedo
Tabanović
03.04.2022 15:30
Milicionar
3 : 1
Torpedo
Budućnost (Z)
Zminjak
4 : 0
Sloga
Duvanište
03.04.2022 15:30
Budućnost (Z)
4 : 0
Sloga
Gorki
Glušci
1 : 5
Stojan Lazarac
Sovljak
03.04.2022 15:30
Gorki
1 : 5
Stojan Lazarac
Petlovača
Petlovača
1 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
03.04.2022 15:30
Petlovača
1 : 0
Sloboda
Duško
Klenje
2 : 3
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
03.04.2022 15:30
Duško
2 : 3
Budućnost (PD)
Gruža
Vitanovac
5 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
03.04.2022 16:00
Gruža
5 : 0
Popovići Vrnjci
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
03.04.2022 16:00
Jovo Kursula
1 : 0
Jedinstvo (D)
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Granit
Jošanička banja
03.04.2022 16:00
Kraljevo Hajduk
3 : 0
Granit
Miločajac
Miločaj
1 : 1
Borac
Vraneši
03.04.2022 11:00
Miločajac
1 : 1
Borac
Lazac
Lazac
2 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
03.04.2022 16:00
Lazac
2 : 0
Jedinstvo (G)
Studen Vitez
Studenica
3 : 1
Mineral 2015
Rudno
03.04.2022 11:00
Studen Vitez
3 : 1
Mineral 2015
Apolon 2018
Kovači
6 : 0
Omladinac
Drakčići
03.04.2022 16:00
Apolon 2018
6 : 0
Omladinac
Dobrava Žabar 2020
Žabar
7 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
03.04.2022 15:30
Dobrava Žabar 2020
7 : 2
Vlašić
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
03.04.2022 15:30
Pričinović
1 : 2
Trešnjevka
Sloga (M)
Matijevac
1 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
03.04.2022 15:30
Sloga (M)
1 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Dumača
Pocerski Metković
1 : 0
Šipurske livade
Šabac
03.04.2022 15:30
Dumača
1 : 0
Šipurske livade
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 1
Mrovska
Mrovska
03.04.2022 15:30
OFK Letnjikovac 1983
3 : 1
Mrovska
Jevremovac
Jevremovac
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
03.04.2022 16:00
Jevremovac
1 : 0
Mladost (PP)
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Sloga (K)
Krnić
03.04.2022 15:30
Dobrava
1 : 1
Sloga (K)
Novoselac
Novo Selo
3 : 0
Mezgraja
Mezgraja
03.04.2022 16:00
Novoselac
3 : 0
Mezgraja
Vrtište
Vrtište
4 : 3
Real Niš
Niš
03.04.2022 16:00
Vrtište
4 : 3
Real Niš
Mladost
Donji Komren
1 : 3
Mramor
Mramor
03.04.2022 16:00
Mladost
1 : 3
Mramor
Sloga 1948
Malča
7 : 0
Standard 2021
Čamurlija
03.04.2022 16:00
Sloga 1948
7 : 0
Standard 2021
Sloga (DT)
Donja Trnava
1 : 0
Spartak
Sićevo
03.04.2022 16:00
Sloga (DT)
1 : 0
Spartak
Jasenovik 2018
Jasenovik
2 : 6
Supovac
Supovac
03.04.2022 16:00
Jasenovik 2018
2 : 6
Supovac
Tigrovi Mija Gold
Preljina
1 : 1
Planinac
Vujetinci
03.04.2022 14:30
Tigrovi Mija Gold
1 : 1
Planinac
Lugovi
Čačak
2 : 3
Malba
Žaočani
03.04.2022 14:30
Lugovi
2 : 3
Malba
Mršinci
Mršinci
2 : 3
Budućnost
Stančići
03.04.2022 14:30
Mršinci
2 : 3
Budućnost
Remont
Čačak
03.04.2022
14:30
Prijatelji
Čačak
03.04.2022 14:30
Remont
:
Prijatelji
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 2
Vujan
Prislonica
03.04.2022 14:30
Gavrilo Princip
1 : 2
Vujan
Gaučosi
Čačak
1 : 3
Gladijator
Čačak
03.04.2022 14:30
Gaučosi
1 : 3
Gladijator
Morava
Mojsinje
1 : 5
Čačak 94
Čačak
03.04.2022 14:30
Morava
1 : 5
Čačak 94
Mlava (B)
Bratinac
0 : 0
Polet (V)
Voluja
03.04.2022 15:30
Mlava (B)
0 : 0
Polet (V)
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
03.04.2022 15:30
Ljubičevo
2 : 0
Napredak (B)
Batovac
Batovac
5 : 0
Stig 1955
Beranje
03.04.2022 15:30
Batovac
5 : 0
Stig 1955
OFK Braničevo
Braničevo
3 : 2
Dizel
Bare
03.04.2022 15:30
OFK Braničevo
3 : 2
Dizel
Beli Orao
Bradarac
1 : 2
Mladi Borac
Majilovac
03.04.2022 15:30
Beli Orao
1 : 2
Mladi Borac
BSK 1931
Brežane
0 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
03.04.2022 15:30
BSK 1931
0 : 0
Napredak 1934
Soko
Krvije
4 : 1
Manastirica
Manastirica
03.04.2022 15:30
Soko
4 : 1
Manastirica
Pobeda 1953
Osanica
0 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
03.04.2022 15:30
Pobeda 1953
0 : 1
Zadrugar 1947
Sloga 1945
Veliko Selo
4 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
03.04.2022 15:30
Sloga 1945
4 : 1
Mlava (ML)
Napredak (S)
Simićevo
4 : 2
Jedinstvo (S)
Smoljinac
03.04.2022 15:30
Napredak (S)
4 : 2
Jedinstvo (S)
Mladost (K)
Krupaja
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
03.04.2022 15:30
Mladost (K)
2 : 1
Rade Milošević
Tempo
Mozgovo
4 : 6
Sloga
Korman
03.04.2022 11:00
Tempo
4 : 6
Sloga
Napredak 2012
Krušje
0 : 0
Jedinstvo
Bobovište
03.04.2022 11:00
Napredak 2012
0 : 0
Jedinstvo
Borac
Trnjane
8 : 1
Rutevac
Rutevac
03.04.2022 11:00
Borac
8 : 1
Rutevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 2
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
03.04.2022 11:00
Crvena zvezda
3 : 2
Rudar 2016
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 2
Polet
Vitoševac
03.04.2022 16:00
Ratar
1 : 2
Polet
Budućnost
Mala Krsna
4 : 2
Jezava
Smederevo
03.04.2022 15:30
Budućnost
4 : 2
Jezava
Godomin
Smederevo
2 : 4
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
03.04.2022 15:30
Godomin
2 : 4
Stari Hrast 2018
Lunjevac
Lunjevac
1 : 4
Skobalj
Skobalj
03.04.2022 15:30
Lunjevac
1 : 4
Skobalj
Proleter 1947
Vranovo
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
03.04.2022 15:30
Proleter 1947
2 : 1
Crvena zvezda
Landol
Landol
0 : 4
Vožd 2020
Vodanj
03.04.2022 15:30
Landol
0 : 4
Vožd 2020
Radnički
Turica
2 : 4
Sloga
Kaona
03.04.2022 16:00
Radnički
2 : 4
Sloga
Brezova
Brezova
0 : 2
Devići
Devići
03.04.2022 16:00
Brezova
0 : 2
Devići
Jelica
Goračići
1 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
03.04.2022 12:00
Jelica
1 : 2
Vrelo
Graničar
Đala
4 : 0
Tromeđa
Majdan
03.04.2022 16:00
Graničar
4 : 0
Tromeđa
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
03.04.2022 16:00
Slavija
3 : 0
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
7 : 0
Hajduk
Podlokanj
03.04.2022 16:00
Jedinstvo (SK)
7 : 0
Hajduk
Jadran
Sanad
0 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
03.04.2022 16:00
Jadran
0 : 0
Horgoš 1911
Tisa
Padej
5 : 1
Čoka
Čoka
03.04.2022 16:00
Tisa
5 : 1
Čoka
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 5
Velereč 94
Velereč
03.04.2022 00:00
Backovac Junajted
0 : 5
Velereč 94
Solid
Subotica
3 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
03.04.2022 16:00
Solid
3 : 2
Udarnik Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Bikovo
Bikovo
03.04.2022 16:00
Žednik
2 : 1
Bikovo
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Palić
Palić
03.04.2022 16:00
Elektrovojvodina
2 : 0
Palić
Čantavir
Čantavir
3 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
03.04.2022 16:00
Čantavir
3 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Banat (D)
Dupljaja
3 : 2
Sloga (M)
Margita
03.04.2022 16:00
Banat (D)
3 : 2
Sloga (M)
Vitorul
Straža
1 : 5
Banat (I)
Ilandža
03.04.2022 16:00
Vitorul
1 : 5
Banat (I)
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 3
Omladinac
Zagajica
03.04.2022 16:00
Borac (VS)
2 : 3
Omladinac
Ratar
Kruščica
3 : 0
Dunav
Banatska Palanka
03.04.2022 16:00
Ratar
3 : 0
Dunav
Ševac
Kusić
4 : 2
Partizan
Kajtasovo
03.04.2022 16:00
Ševac
4 : 2
Partizan
Mladost
Radičević
0 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
03.04.2022
Mladost
0 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 2
Sloboda
Stara Moravica
03.04.2022
Eđšeg
2 : 2
Sloboda
Pobeda
Pobeda
0 : 8
Tomislavci
Tomislavci
03.04.2022
Pobeda
0 : 8
Tomislavci
Proleter
Njegoševo
6 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
03.04.2022
Proleter
6 : 1
Jedinstvo
Gaglovo
Gaglovo
1 : 0
Rasina
Vitanovac
03.04.2022 16:00
Gaglovo
1 : 0
Rasina
Kapidžija
Kapidžija
6 : 0
Žabare
Žabare
03.04.2022 11:00
Kapidžija
6 : 0
Žabare
Makrešane
Makrešane
4 : 3
Polet
Šavrane
03.04.2022 16:00
Makrešane
4 : 3
Polet
Konjuh
Konjuh
3 : 0
Modrica
Modrica
03.04.2022 11:00
Konjuh
3 : 0
Modrica
Dedina
Dedina
5 : 0
Zmajevac
Belasica
03.04.2022 16:00
Dedina
5 : 0
Zmajevac
Mudrakovac
Mudrakovac
4 : 2
Padež
Padež
03.04.2022 11:00
Mudrakovac
4 : 2
Padež
Bukovica
Bukovica
0 : 3
Naupare
Naupare
03.04.2022 11:00
Bukovica
0 : 3
Naupare
Obilić
Vilovo
3 : 0
Proleter
Banoštor
03.04.2022 17:00
Obilić
3 : 0
Proleter
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 3
Bačka
Begeč
03.04.2022 17:00
Hajduk (G)
1 : 3
Bačka
Miletić
Mošorin
4 : 1
Titel
Titel
03.04.2022 17:00
Miletić
4 : 1
Titel
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 2
Vinogradar
Ledinci
03.04.2022 17:00
Hajduk (Č)
0 : 2
Vinogradar
OFK Sirig
Sirig
13 : 0
Sloga
Lok
03.04.2022 17:00
OFK Sirig
13 : 0
Sloga
Susek
Susek
7 : 0
Borac
Rakovac
03.04.2022 17:00
Susek
7 : 0
Borac
OFK Hajduk
Novi Sad
5 : 2
Moskva
Budisava
03.04.2022 17:00
OFK Hajduk
5 : 2
Moskva
Jedinstvo 2014
Ečka
5 : 0
KSK Konak 1926
Konak
03.04.2022
Jedinstvo 2014
5 : 0
KSK Konak 1926
Proleter
Neuzina
1 : 1
Borac
Zrenjanin
03.04.2022
Proleter
1 : 1
Borac
Zlatica
Zlatica
2 : 3
Sloga
Jarkovac
03.04.2022
Zlatica
2 : 3
Sloga
Crvena zastava
Obrenovac
0 : 4
Belo Polje
Belo Polje
03.04.2022 16:00
Crvena zastava
0 : 4
Belo Polje
Proleter
Jasenak
2 : 5
OFK Urovci
Urovci
03.04.2022 16:00
Proleter
2 : 5
OFK Urovci
Provo 2015
Provo
2 : 1
Polet
Jalovik
03.04.2022 11:00
Provo 2015
2 : 1
Polet
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 2
Hajduk
Debrc
03.04.2022 11:00
Jedinstvo 2014
3 : 2
Hajduk
Bobovik
Bobovik
5 : 2
Petrovac 74
Kujavica
03.04.2022 16:30
Bobovik
5 : 2
Petrovac 74
Belpos
Belotić
4 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
03.04.2022 11:00
Belpos
4 : 2
Mladost (Z)
Verko
Suvo Selo
3 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
03.04.2022 16:30
Verko
3 : 1
Skupljen 2013
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 7
Vranić
Vranić
03.04.2022 16:00
Veliki Borak
2 : 7
Vranić
OFK Borac
Arnajevo
1 : 3
Rušanj
Rušanj
03.04.2022 16:00
OFK Borac
1 : 3
Rušanj
Šumadija
Čumić
1 : 2
Hajduk 1936
Jovanovac
03.04.2022 16:00
Šumadija
1 : 2
Hajduk 1936
Jovanovac
Jovanovac
0 : 3
Bukorovac
Kragujevac
03.04.2022 16:00
Jovanovac
0 : 3
Bukorovac
Apolon 4
Kragujevac
0 : 3
Azbest
Stragari
03.04.2022 13:00
Apolon 4
0 : 3
Azbest
Bresno Polje
Bresno Polje
2 : 0
Gradac
Pločnik
03.04.2022 11:00
Bresno Polje
2 : 0
Gradac
Velika Morava
Selo Varvarin
3 : 0
OFK Orašje 1960
Orašje
03.04.2022 15:30
Velika Morava
3 : 0
OFK Orašje 1960
Jedinstvo
Kraljevci
2 : 3
Borac
Stejanovci
03.04.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 3
Borac
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 3
Polet
Nikinci
03.04.2022 16:00
Donji Petrovci
1 : 3
Polet
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
03.04.2022 16:00
Fruškogorac
1 : 1
Hrtkovci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 2
Vojvodina
Neradin
03.04.2022 16:00
27. Oktobar
0 : 2
Vojvodina
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 5
Car Uroš
Jazak
03.04.2022 16:00
Sloga (K)
1 : 5
Car Uroš
Sloga (M)
Maradik
5 : 0
Borac
Jarkovci
03.04.2022 16:00
Sloga (M)
5 : 0
Borac
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Planinac
Rivica
03.04.2022 16:00
Dunav
0 : 0
Planinac
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
2 : 3
Telečka
Telečka
03.04.2022 15:30
Jedinstvo Lemeš
2 : 3
Telečka
Jedinstvo (R)
Ribarevo
3 : 0
Polet
Rastina
03.04.2022 15:30
Jedinstvo (R)
3 : 0
Polet
Kolonija
Jagodina
6 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
03.04.2022 16:30
Kolonija
6 : 0
Dražmirovac
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
03.04.2022 16:30
Mladi radnik
0 : 0
Jedinstvo
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 3
Belica
Belica
03.04.2022 16:30
Dobra Voda
2 : 3
Belica
Mladost
Bukovče
4 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
03.04.2022 16:30
Mladost
4 : 0
Domaćin
Železničar
Klačevica
3 : 0
BSK
Buljane
03.04.2022 16:00
Železničar
3 : 0
BSK
Napredak (St)
Stubica
4 : 1
Istok 63
Plana
03.04.2022 16:00
Napredak (St)
4 : 1
Istok 63
ISK Izvor
Izvor
2 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
03.04.2022 16:00
ISK Izvor
2 : 1
Mladost
Sloboda
Krežbinac
0 : 0
Jedinstvo
Ratari
03.04.2022 16:00
Sloboda
0 : 0
Jedinstvo
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 2
Zemljoradnik
Striža
03.04.2022 16:00
Moravac
3 : 2
Zemljoradnik
Potočac
Potočac
0 : 3
Heroj
Busilovac
03.04.2022 10:00
Potočac
0 : 3
Heroj
Hajduk
Čepure
6 : 1
Razvitak
Mirilovac
03.04.2022 16:00
Hajduk
6 : 1
Razvitak
Kolonija
Kovin
0 : 4
Tempo
Sefkerin
03.04.2022 16:00
Kolonija
0 : 4
Tempo
Borac
Pločica
1 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
03.04.2022 16:00
Borac
1 : 3
Budućnost
Sloga
Lukavica
4 : 0
BSK
Brajkovac
03.04.2022 16:00
Sloga
4 : 0
BSK
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 2
Mladi radnik
Junkovac
03.04.2022 16:00
20. Oktobar
0 : 2
Mladi radnik
Mladost
Baroševac
4 : 0
Strmovo
Strmovo
03.04.2022 16:00
Mladost
4 : 0
Strmovo
Proleter
Vrbovno
0 : 0
Šumadinac
Kruševica
03.04.2022 16:00
Proleter
0 : 0
Šumadinac
Kumane
Kumane
1 : 0
Baštovan 2015
Carevac
03.04.2022 15:30
Kumane
1 : 0
Baštovan 2015
Polet
Bikinje
1 : 7
Dunavac 1929
Kisiljevo
03.04.2022 15:30
Polet
1 : 7
Dunavac 1929
Pek
Kusiće
1 : 6
Borac 2016
Donja Kruševica
03.04.2022 15:30
Pek
1 : 6
Borac 2016
Sloga TOP
Topolovnik
0 : 3
Žika Marković - Uča
Miljević
03.04.2022 15:30
Sloga TOP
0 : 3
Žika Marković - Uča
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 6
Ram
Ram
03.04.2022 15:30
Mirko Tomić
1 : 6
Ram
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 2
Moravac
Guberevac
03.04.2022 11:00
Gornje Sinkovce
1 : 2
Moravac
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
2 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
03.04.2022 11:00
Mladost (DB)
2 : 2
Mladost (DL)
Borac (V)
Vukovac
5 : 1
Osanica
Osanica
03.04.2022 10:00
Borac (V)
5 : 1
Osanica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 1
Mlava (R)
Ribare
03.04.2022 10:00
Budućnost (M)