XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Rudar
Baljevac
2 : 2
Tavnik
Tavnik
26.03.2022 15:30
Rudar
2 : 2
Tavnik
Proleter
Pečenog
1 : 1
Koštampolje
Delimeđe
27.03.2022 11:00
Proleter
1 : 1
Koštampolje
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
27.03.2022 16:00
Omladinac (NS)
1 : 1
Ibar
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
Budućnost
Konarevo
27.03.2022 16:00
Zvezda
0 : 1
Budućnost
OFK Progorelica
Progorelica
4 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
27.03.2022 16:00
OFK Progorelica
4 : 3
Jedinstvo 2017
Ribnica
Jovac
2 : 0
Napredak
Gračac
27.03.2022 16:00
Ribnica
2 : 0
Napredak
Radnik
Ušće
3 : 0
Mataruge
Mataruge
27.03.2022 16:00
Radnik
3 : 0
Mataruge
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Mladost (V)
Vrdila
27.03.2022 16:00
OFK Ras
2 : 0
Mladost (V)
27.03.2022 18:02 (Zblagoje)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Tavnik 17 12 1 4 37
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška OFK Ras 17 12 0 5 36
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (-1) 17 11 2 4 34
4 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (V) 17 11 1 5 34
5 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 17 9 4 4 31
6 Prelazi u ligu višeg ranga Rudar 17 8 2 7 26
7 Prelazi u ligu višeg ranga Proleter 17 7 4 6 25
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 2017 17 6 5 6 23
9 Prelazi u ligu višeg ranga Ibar 17 6 5 6 23
10 Prelazi u ligu višeg ranga Ribnica 17 6 5 6 23
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Progorelica 17 7 2 8 23
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 17 5 4 8 19
13 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac (NS) 17 5 4 8 19
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Zvezda 17 3 3 11 12
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Mataruge 17 2 3 12 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Koštampolje (-3) 17 2 3 12 6

18.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tavnik
Tavnik
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
03.04.2022 16:00
Tavnik
1 : 2
OFK Ras
Mladost (V)
Vrdila
1 : 1
Radnik
Ušće
02.04.2022 16:00
Mladost (V)
1 : 1
Radnik
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Ribnica
Jovac
03.04.2022 16:00
Mataruge
1 : 0
Ribnica
Napredak
Gračac
2 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
03.04.2022 16:00
Napredak
2 : 0
OFK Progorelica
Jedinstvo 2017
Tutin
5 : 2
Zvezda
Čukojevac
03.04.2022 16:00
Jedinstvo 2017
5 : 2
Zvezda
Budućnost
Konarevo
3 : 4
Omladinac (NS)
Novo Selo
03.04.2022 16:00
Budućnost
3 : 4
Omladinac (NS)
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Proleter
Pečenog
03.04.2022 16:00
Ibar
2 : 0
Proleter
Koštampolje
Delimeđe
1 : 1
Rudar
Baljevac
02.04.2022 16:00
Koštampolje
1 : 1
Rudar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

nekoizmase
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 16 korisnika
Takmičenje prati 62 korisnika
M. Milanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ugren i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Sketaaaa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Djordje11MB i još 21 korisnika su tipovali utakmicu
igorerak i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase i još 5 korisnika su tipovali utakmicu