XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
06/07.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.04.2019 17:00 Dinamo 0 : 3 Radnik
07.04.2019 17:00 Vojvodina 3 : 2 Partizan
07.04.2019 17:00 Čukarički 0 : 0 Mladost
07.04.2019 17:00 Napredak 1 : 0 Zemun
07.04.2019 17:00 Spartak ŽK 1 : 0 Rad
07.04.2019 17:00 Voždovac 1 : 0 Mačva
07.04.2019 17:00 Radnički (N) 5 : 1 OFK Bačka
07.04.2019 19:00 Crvena zvezda 4 : 0 Proleter
07.04.2019 21:00 (H.D. Vujanović)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 30 27 3 0 84
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 30 23 6 1 75
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 30 15 9 6 54
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 30 15 9 6 54
5 Doigravanje (Play Off) Mladost 30 13 7 10 46
6 Doigravanje (Play Off) Napredak 30 10 11 9 41
7 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 30 10 9 11 39
8 Doigravanje (Play Off) Proleter 30 9 11 10 38
9 Play Out Spartak ŽK 30 10 8 12 38
10 Play Out Radnik 30 11 5 14 38
11 Play Out Voždovac 30 11 4 15 37
12 Play Out Mačva 30 8 8 14 32
13 Play Out OFK Bačka 30 6 7 17 25
14 Play Out Rad 30 4 9 17 21
15 Play Out Dinamo 30 5 5 20 20
16 Play Out Zemun 30 3 9 18 18

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu