XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
664 utakmica za dan Nedelja, 24 Mart 2024


Fudbal

24.03
15:00
Mladost GAT
RFK Novi Sad 1921
0
1
24.03.2024 15:00 0 : 1
24.03
17:00
Kolubara
Tekstilac
1
1
24.03.2024 17:00 1 : 1
24.03
15:00
Timo─Źanin
Radni─Źki (S)
0
3
24.03.2024 15:00 0 : 3
24.03
15:00
┼Żitora─Ĺa
─Éerdap
1
1
24.03.2024 15:00 1 : 1
24.03
15:00
Radni─Źki (P)
Budu─çnost (P)
6
1
24.03.2024 15:00 6 : 1
24.03
15:00
Tisa
┼Żelezni─Źar (I)
1
3
24.03.2024 15:00 1 : 3
24.03
10:00
Kabel
Omladinac
1
1
24.03.2024 10:00 1 : 1
24.03
11:00
Dinamo 1945
Be─Źej 1918
2
0
24.03.2024 11:00 2 : 0
24.03
15:00
Podunavac
Jedinstvo (SP)
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
15:30
PKB
BASK TEK
1
1
24.03.2024 15:30
PKB
1 : 1
24.03
11:00
Polet (Lj)
Budućnost Krušik 2014
2
1
24.03.2024 11:00 2 : 1
24.03
14:30
OFK Mihajlovac
Loznica
0
3
24.03.2024 14:30 0 : 3
24.03
15:00
Jedinstvo
Veternik
4
0
24.03.2024 15:00 4 : 0
24.03
10:00
Slavija
Index
2
4
24.03.2024 10:00 2 : 4
24.03
15:00
Donji Srem 2015
Dunav
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
15:00
Jadran
Radni─Źki (┼á)
4
1
24.03.2024 15:00 4 : 1
24.03
15:00
Hajduk (D)
TSK
1
0
24.03.2024 15:00 1 : 0
TSK
24.03
17:20
─Éur─Ĺin
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
1
2
24.03.2024 17:20 1 : 2
24.03
15:00
Vojvodina (BG)
Radni─Źki 1905
1
3
24.03.2024 15:00 1 : 3
24.03
15:00
Mladost (BP)
Obili─ç
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Vojvodina 1928
Borac
1
0
24.03.2024 15:00 1 : 0
24.03
15:00
Polet
Rusanda
0
0
24.03.2024 15:00 0 : 0
24.03
15:00
Mladost
BAK
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
BAK
24.03
15:00
┼ŻAK
Crvena zvezda
1
5
24.03.2024 15:00 1 : 5
24.03
15:00
Budu─çnost
Sloboda
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
24.03
15:00
Jablanica
Radan
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
15:00
Jastrebac
Sloga
1
6
24.03.2024 15:00 1 : 6
24.03
15:00
Planta┼ża
SFK Morava
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
24.03
15:00
Jedinstvo (GS)
SU Dinamo Jug
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:00
Zemljoradnik
Naša krila 1936
1
1
24.03.2024 15:00 1 : 1
24.03
15:00
OFK Brzi Brod
OFK Niš
1
0
24.03.2024 15:00 1 : 0
24.03
15:00
Mladost (B)
Svrljig
3
1
24.03.2024 15:00 3 : 1
24.03
11:00
Car Konstantin
Morava
6
3
24.03.2024 11:00 6 : 3
24.03
15:00
Bukovik
Jedinstvo
1
10
24.03.2024 15:00 1 : 10
24.03
15:00
Palilulac
Orljane
3
2
24.03.2024 15:00 3 : 2
24.03
11:00
Tanasko Raji─ç
Balkanski
0
2
24.03.2024 11:00 0 : 2
24.03
15:00
Bor 1919
Lu┼żnica
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Rajko Miti─ç
OFK Zlot
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
OFK Slatina
Timok 1919
1
6
24.03.2024 15:00 1 : 6
24.03
15:00
Hajduk Veljko
Jedinstvo
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:00
Rembas
Orlovi
3
1
24.03.2024 15:00 3 : 1
24.03
15:00
┼Żupa
Mladost
0
0
24.03.2024 15:00 0 : 0
24.03
15:30
OFK Budu─çnost
Bole─Ź
5
0
24.03.2024 15:30 5 : 0
24.03
15:30
Hajduk
Balkan Mirijevo
0
4
24.03.2024 15:30 0 : 4
24.03
15:30
Komgrap
BSK 1926
2
0
24.03.2024 15:30 2 : 0
24.03
15:30
Crvena zvezda
Napredak
1
2
24.03.2024 15:30 1 : 2
24.03
15:30
Umka
Šušnjar 1977
0
0
24.03.2024 15:30 0 : 0
24.03
10:00
OFK ┼Żarkovo
Zuce 2019
1
2
24.03.2024 10:00 1 : 2
24.03
14:30
Gru┼ża
Polet
4
3
24.03.2024 14:30 4 : 3
24.03
14:30
Zlatar
Jedinstvo (K)
0
3
24.03.2024 14:30 0 : 3
24.03
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
2
1
24.03.2024 11:00 2 : 1
24.03
14:30
Polet (T)
Sloboda (─î)
0
0
24.03.2024 14:30 0 : 0
24.03
15:00
Borac (L)
Drina
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
14:30
Ra─Ĺevac
Ribnica
1
1
24.03.2024 14:30 1 : 1
24.03
14:30
OFK Divci
OFK Ose─Źina
3
1
24.03.2024 14:30 3 : 1
24.03
14:30
┼Żelezni─Źar
Hajduk Stanko
2
1
24.03.2024 14:30 2 : 1
24.03
14:30
Obili─ç
─Éerdap
0
2
24.03.2024 14:30 0 : 2
24.03
15:00
Zvezda
Milo─Źajac
1
3
24.03.2024 15:00 1 : 3
24.03
15:00
OFK Progorelica
Kara─Ĺor─Ĺe
5
1
24.03.2024 15:00 5 : 1
24.03
15:00
OFK Ras
Koštampolje
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
24.03
11:00
Proleter
Omladinac (NS)
2
2
24.03.2024 11:00 2 : 2
24.03
15:00
Borac (V)
Radnik
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:00
Ibar
Rudar
0
1
24.03.2024 15:00 0 : 1
24.03
15:00
Kula
┼ŻAK
3
1
24.03.2024 15:00 3 : 1
24.03
15:00
Borac 46
Polet
6
1
24.03.2024 15:00 6 : 1
24.03
15:00
Rusin
Budu─çnost (G)
1
3
24.03.2024 15:00 1 : 3
24.03
15:00
Budu─çnost (M)
Kulpin
1
2
24.03.2024 15:00 1 : 2
24.03
15:00
Soko
Radni─Źki 1918
1
5
24.03.2024 15:00 1 : 5
24.03
14:30
Budu─çnost
Kutlovo
2
1
24.03.2024 14:30 2 : 1
24.03
14:30
Kolonija
Kori─çani
0
5
24.03.2024 14:30 0 : 5
24.03
14:30
Maršić
Jedinstvo
3
1
24.03.2024 14:30 3 : 1
24.03
14:30
Pobeda 1926
Sloboda
1
2
24.03.2024 14:30 1 : 2
24.03
15:30
Ba─Źka (B)
Jugovi─ç
3
2
24.03.2024 15:30 3 : 2
24.03
15:30
OFK Sirig
Ba─Źka 1923
5
1
24.03.2024 15:30 5 : 1
24.03
15:30
Fruškogorac
Fruškogorski partizan
0
2
24.03.2024 15:30 0 : 2
24.03
15:00
Potporanj
Budu─çnost (BB)
4
5
24.03.2024 15:00 4 : 5
24.03
15:00
Glogonj
Sloga (P)
4
1
24.03.2024 15:00 4 : 1
24.03
15:00
Budu─çnost (A)
Dolina
1
2
24.03.2024 15:00 1 : 2
24.03
15:00
Unirea
Dolovo
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
15:00
Sloga (BNS)
Hajdu─Źica
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Ševac
Vulturul
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
24.03
15:00
Spartak 1911
Radni─Źki (B)
0
1
24.03.2024 15:00 0 : 1
24.03
15:30
Mladost
Radni─Źki 1911
2
0
24.03.2024 15:30 2 : 0
24.03
15:30
MSK
2. Oktobar
3
1
24.03.2024 15:30
MSK
3 : 1
24.03
15:30
Crvena zvezda
Napredak (BT)
2
3
24.03.2024 15:30 2 : 3
24.03
15:30
┼ŻFK Banat
Banat (─î)
2
1
24.03.2024 15:30 2 : 1
24.03
15:30
Bile─çanin
Napredak (─î)
0
1
24.03.2024 15:30 0 : 1
24.03
15:00
Tavankut
AFK
1
1
24.03.2024 15:00 1 : 1
AFK
24.03
15:00
Iskra
Sutjeska
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Jedinstvo
─îoka
0
1
24.03.2024 15:00 0 : 1
24.03
15:00
Fruškogorac
Radni─Źki (I)
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
15:00
Hajduk (V)
Budu─çnost
1
0
24.03.2024 15:00 1 : 0
24.03
15:00
LSK
Partizan
2
4
24.03.2024 15:00
LSK
2 : 4
24.03
15:00
Krušedol
Srem
1
6
24.03.2024 15:00 1 : 6
24.03
15:00
Sloga (V)
Polet (NK)
0
1
24.03.2024 15:00 0 : 1
24.03
15:00
Sremac (V)
Grani─Źar (K)
3
1
24.03.2024 15:00 3 : 1
24.03
15:30
Rubin
Sloga (─ć)
2
1
24.03.2024 15:30 2 : 1
24.03
15:30
Sloga (D)
─îitluk
3
2
24.03.2024 15:30 3 : 2
24.03
15:30
Dedina
Polet 57
2
2
24.03.2024 15:30 2 : 2
24.03
15:30
Sloga (L)
FUD
1
0
24.03.2024 15:30 1 : 0
FUD
24.03
15:30
Jastrebac
Ma─Źkovac
2
1
24.03.2024 15:30 2 : 1
24.03
13:00
Gradina
13. April
8
0
24.03.2024 13:00 8 : 0
24.03
15:30
Trudbenik
Parunovac
1
3
24.03.2024 15:30 1 : 3
24.03
15:30
Vin─Źa
BSK
1
1
24.03.2024 15:30 1 : 1
BSK
24.03
15:30
Omladinac
Kopljari
3
1
24.03.2024 15:30 3 : 1
24.03
15:30
Lokomotiva
Plaskovac
5
1
24.03.2024 15:30 5 : 1
24.03
15:30
Banja
Šumadija
0
1
24.03.2024 15:30 0 : 1
24.03
15:30
Marjan
Šumadinac (S)
2
4
24.03.2024 15:30 2 : 4
24.03
15:30
Prvi srpski ustanak
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
1
24.03.2024 15:30 1 : 1
24.03
15:30
Saranovo 1936
┼ŻSK
1
2
24.03.2024 15:30 1 : 2
24.03
15:30
Mladi rudar
Trnava
2
4
24.03.2024 15:30 2 : 4
24.03
15:30
Brestovac
Pore─Ź
3
1
24.03.2024 15:30 3 : 1
24.03
15:30
Blizna
Nemetali
3
0
24.03.2024 15:30 3 : 0
24.03
11:00
Miloševo
Mala Vrbica
1
1
24.03.2024 11:00 1 : 1
24.03
11:00
Klju─Ź
Polet
2
1
24.03.2024 11:00 2 : 1
24.03
15:30
SFU Rudar 1934
Sloga
1
0
24.03.2024 15:30 1 : 0
24.03
15:30
Radni─Źki
Rudna Glava
3
3
24.03.2024 15:30 3 : 3
24.03
15:30
Budu─çnost (M)
Rudar (P)
4
2
24.03.2024 15:30 4 : 2
24.03
15:30
Vinogradar
Rudar (SR)
2
1
24.03.2024 15:30 2 : 1
24.03
15:30
Kolonija
Mladost
1
0
24.03.2024 15:30 1 : 0
24.03
15:30
Partizan
GFK Tabane
3
4
24.03.2024 15:30 3 : 4
24.03
15:30
Jedinstvo
Budu─çnost (─É)
7
0
24.03.2024 15:30 7 : 0
24.03
15:30
Morava
Napredak
0
2
24.03.2024 15:30 0 : 2
24.03
15:30
Moravac 2015
Sin─Ĺeli─ç
1
4
24.03.2024 15:30 1 : 4
24.03
15:30
Donja Mutnica
Kolare
3
0
24.03.2024 15:30 3 : 0
24.03
15:30
ZSK
Napredak
1
0
24.03.2024 15:30
ZSK
1 : 0
24.03
11:00
┼Żabari
Trli─ç
5
1
24.03.2024 11:00 5 : 1
24.03
15:30
Dimitrije Tucovi─ç
Toplica
2
0
24.03.2024 15:30 2 : 0
24.03
14:30
Osipaonica
Sloga (M)
5
2
24.03.2024 14:30 5 : 2
24.03
14:30
Borac 1932
Pobeda
1
0
24.03.2024 14:30 1 : 0
24.03
14:30
Radnik
SASK
0
2
24.03.2024 14:30 0 : 2
24.03
14:30
Lunjevac
Udarnik
0
1
24.03.2024 14:30 0 : 1
24.03
14:30
Mladost
Omladinac
5
1
24.03.2024 14:30 5 : 1
24.03
14:30
Crvena zvezda
Sloga (L)
1
1
24.03.2024 14:30 1 : 1
24.03
14:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Podunavac
4
1
24.03.2024 14:30 4 : 1
24.03
14:30
Morava
Jedinstvo (GG)
3
2
24.03.2024 14:30 3 : 2
24.03
14:30
Prilike
Spartak 1976
0
4
24.03.2024 14:30 0 : 4
24.03
14:30
Jedinstvo (P)
Prijevor
1
1
24.03.2024 14:30 1 : 1
24.03
14:30
Zadrugar
Mladost
4
2
24.03.2024 14:30 4 : 2
24.03
14:30
Kej
Sloga
2
2
24.03.2024 14:30
Kej
2 : 2
24.03
14:30
Ozremica
Rudar
1
5
24.03.2024 14:30 1 : 5
24.03
14:30
┼Żelezni─Źar
Sirakovo
3
2
24.03.2024 14:30 3 : 2
24.03
14:30
Polet (SD)
Pomoravlje 1946
0
4
24.03.2024 14:30 0 : 4
24.03
14:30
Vojvoda Milenko
Krilaš
2
1
24.03.2024 14:30 2 : 1
24.03
14:30
Napredak (S)
Batovac
3
1
24.03.2024 14:30 3 : 1
24.03
15:30
Poštar Zvezdara
Lokomotiva
1
2
24.03.2024 15:30 1 : 2
24.03
15:30
Dunav
Posavac Tišma
1
1
24.03.2024 15:30 1 : 1
24.03
15:30
PKB Kovilovo
Srem─Źica
1
4
24.03.2024 15:30 1 : 4
24.03
15:30
Busije
Heroj Polet
0
1
24.03.2024 15:30 0 : 1
24.03
11:00
Borac
Siti Sport Klub
0
0
24.03.2024 11:00 0 : 0
24.03
15:30
BUSK
Be┼żanija
0
1
24.03.2024 15:30 0 : 1
24.03
14:53
OFK Borac
Rušanj
0
3
24.03.2024 14:53 0 : 3
24.03
15:30
Krtinska
OFK Zabre┼żje
1
0
24.03.2024 15:30 1 : 0
24.03
10:00
Radni─Źki
Vrani─ç
2
2
24.03.2024 10:00 2 : 2
24.03
15:30
Turbina
Strelac
0
0
24.03.2024 15:30 0 : 0
24.03
15:30
Beljina
Šumadija
1
0
24.03.2024 15:30 1 : 0
24.03
15:30
Rojkovac
Torpedo
1
3
24.03.2024 15:30 1 : 3
24.03
15:30
OFK Mladost
Vr─Źin
2
6
24.03.2024 15:30 2 : 6
24.03
15:30
Velika Krsna
Dunavac
4
3
24.03.2024 15:30 4 : 3
24.03
15:30
Šumadija 1962
Pudarci
1
1
24.03.2024 15:30 1 : 1
24.03
15:30
Hajduk
Omladinac
1
2
24.03.2024 15:30 1 : 2
24.03
15:00
Šljivar
Radni─Źki 1946
0
4
24.03.2024 15:00 0 : 4
24.03
15:00
Rudar (P)
Malinik
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:00
OFK Morava 2022
Vulkan 1963
4
2
24.03.2024 15:00 4 : 2
24.03
15:00
Omladinac
Aluminijum
3
2
24.03.2024 15:00 3 : 2
24.03
15:00
Sloboda
Novoselac
5
1
24.03.2024 15:00 5 : 1
24.03
15:00
Jedinstvo
Rudar
3
1
24.03.2024 15:00 3 : 1
24.03
15:00
Planinac 1933
Sloga (DT)
4
0
24.03.2024 15:00 4 : 0
24.03
15:00
Stevan Nešticki
Sloga 1948
1
0
24.03.2024 15:00 1 : 0
24.03
15:00
Mladost
Proleter
1
3
24.03.2024 15:00 1 : 3
24.03
15:00
Malošište
Polet (V)
6
0
24.03.2024 15:00 6 : 0
24.03
15:00
Taskovi─çi
Naisus 1977
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
15:00
Polet (R)
Sloga 1980
7
0
24.03.2024 15:00 7 : 0
24.03
15:00
Arbanasce
Rad 1974
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:00
Moravac
Toplica
1
0
24.03.2024 15:00 1 : 0
24.03
15:00
Borac
Sloga (K)
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:00
OFK Morava
Donja Lomnica
1
7
24.03.2024 15:00 1 : 7
24.03
15:00
Vu─Źje
Gradac
4
1
24.03.2024 15:00 4 : 1
24.03
11:00
Lemind 1953
Polet
2
0
24.03.2024 11:00 2 : 0
24.03
15:00
Moravac
Sloga
0
1
24.03.2024 15:00 0 : 1
24.03
15:00
┼Żelezni─Źar
Progres
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:00
Mladost
BSK
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
BSK
24.03
15:00
Bobište
─îekmin
5
0
24.03.2024 15:00 5 : 0
24.03
15:00
Jedinstvo
Milanovo
2
3
24.03.2024 15:00 2 : 3
24.03
15:00
Milan Orli─ç
Podrinje
0
5
24.03.2024 15:00 0 : 5
24.03
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladi Borac
9
0
24.03.2024 15:00 9 : 0
24.03
15:00
Radni─Źki
Antimon
5
0
24.03.2024 15:00 5 : 0
24.03
15:00
Mladost
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
24.03
15:00
Duško
Gu─Źevo 1929
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (Z)
2
2
24.03.2024 11:00 2 : 2
24.03
14:30
Lazarica
Gluma─Ź
0
3
24.03.2024 14:30 0 : 3
24.03
14:30
Omladinac
Jedinstvo
0
2
24.03.2024 14:30 0 : 2
24.03
11:00
Prvi partizan
Tara
0
3
24.03.2024 11:00 0 : 3
24.03
14:30
Je┼żevica
Jasen
4
0
24.03.2024 14:30 4 : 0
24.03
14:30
Višesava
Polet
0
0
24.03.2024 14:30 0 : 0
24.03
11:00
Rampa
Bakionica
5
0
24.03.2024 11:00 5 : 0
24.03
14:30
Gorobilje
Sloga
1
4
24.03.2024 14:30 1 : 4
24.03
14:30
Kotroman
Crnokosa
0
5
24.03.2024 14:30 0 : 5
24.03
14:00
OFK Pavlovac
Lugina
1
0
24.03.2024 14:00 1 : 0
24.03
15:00
Vihor
OFK Alakince
1
3
24.03.2024 15:00 1 : 3
24.03
15:00
Mladost (B)
Mladost (S)
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:00
─îelik
Torpedo 1973
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
OFK AS
Trnovac
2
8
24.03.2024 15:00 2 : 8
24.03
15:00
Levosoje
BSK Bujanovac
0
4
24.03.2024 15:00 0 : 4
24.03
15:30
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Kosovac
0
3
24.03.2024 15:30 0 : 3
24.03
15:00
Gru┼ża
Mlada krila
3
2
24.03.2024 15:00 3 : 2
24.03
15:00
Tavnik
Jedinstvo (G)
6
2
24.03.2024 15:00 6 : 2
24.03
15:00
Stubal
Omladinac
1
8
24.03.2024 15:00 1 : 8
24.03
17:04
Jovo Kursula
Popovi─çi Vrnjci
2
0
24.03.2024 17:04 2 : 0
24.03
15:00
Magnohrom
Ribnica
1
2
24.03.2024 15:00 1 : 2
24.03
15:00
Banat (D)
Sloga (M)
0
1
24.03.2024 15:00 0 : 1
24.03
15:00
Karaš (K)
Omladinac
5
1
24.03.2024 15:00 5 : 1
24.03
15:00
Borac (VS)
Polet
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
24.03
15:00
Ratar
Vojvodina (S)
3
2
24.03.2024 15:00 3 : 2
24.03
15:00
Proleter
Magli─ç
1
4
24.03.2024 15:00 1 : 4
24.03
15:00
Slavija (P)
Neštin
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
24.03
15:00
Ba─Źki Hajduk
Krivanj
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:30
Ribnik
OFK Orašje 1960
1
0
24.03.2024 15:30 1 : 0
24.03
15:30
Velika Drenova
Mladost (T)
4
2
24.03.2024 15:30 4 : 2
24.03
13:00
Borac
Garevina
6
0
24.03.2024 13:00 6 : 0
24.03
15:30
Omladinac
Mladost (DK)
3
0
24.03.2024 15:30 3 : 0
24.03
15:30
Donji Kopaonik
Kamenorezac 76
4
2
24.03.2024 15:30 4 : 2
24.03
13:00
Stari Trstenik
Vinogradar
6
0
24.03.2024 13:00 6 : 0
24.03
18:00
Mladost 1977
Beli Orlovi
1
1
24.03.2024 18:00 1 : 1
24.03
15:30
Jezero 2017
Poljoprivrednik
4
0
24.03.2024 15:30 4 : 0
24.03
15:00
Polet (S)
Zadrugar
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Polet
Terekveš
1
2
24.03.2024 15:00 1 : 2
24.03
15:00
Radni─Źki
Dinamo 1923
1
1
24.03.2024 15:00 1 : 1
24.03
15:00
Jedinstvo Lemeš
Aleksa Šantić
2
3
24.03.2024 15:00 2 : 3
24.03
15:00
Voja Ga─Źi─ç
BSK Bavanište
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
15:00
OFK Mladost
Jugoslavija
1
2
24.03.2024 15:00 1 : 2
24.03
15:00
Borac
Omladinac
4
1
24.03.2024 15:00 4 : 1
24.03
15:00
Tempo
Partizan
6
2
24.03.2024 15:00 6 : 2
24.03
15:00
Stari Tamiš
Proleter
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Kameni
Napredak
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Grani─Źar
Hrtkovci
3
2
24.03.2024 15:00 3 : 2
24.03
15:00
Ljukovo
Planinac
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Car Uroš
Hajduk 1932
2
3
24.03.2024 15:00 2 : 3
24.03
15:00
Mladost
OFK Bresta─Ź
0
4
24.03.2024 15:00 0 : 4
24.03
15:00
Rudar
Polet
2
0
24.03.2024 15:00 2 : 0
24.03
15:30
Posavina
Belo Polje
3
2
24.03.2024 15:30 3 : 2
24.03
15:30
Jedinstvo
Budu─çnost
0
1
24.03.2024 15:30 0 : 1
24.03
15:30
Osaonica
GFK Strelište
1
2
24.03.2024 15:30 1 : 2
24.03
15:30
Šumadinac
Mladi radnik
2
2
24.03.2024 15:30 2 : 2
24.03
15:30
Bratstvo
Šantarovac
1
6
24.03.2024 15:30 1 : 6
24.03
15:30
Vinora─Źa
Mladost (K)
0
2
24.03.2024 15:30 0 : 2
24.03
15:30
Sloboda
OFK Dragoševac
3
4
24.03.2024 15:30 3 : 4
24.03
15:00
ASK
Jedinstvo 2014
2
0
24.03.2024 15:00
ASK
2 : 0
24.03
15:00
Zadrugar
Potisje
6
1
24.03.2024 15:00 6 : 1
24.03
15:00
KSK Konak 1926
Borac
1
1
24.03.2024 15:00 1 : 1
24.03
15:00
OFK Klek
Mladost (L)
0
9
24.03.2024 15:00 0 : 9
24.03
15:00
Tamiš
Mladost (BB)
3
1
24.03.2024 15:00 3 : 1
24.03
15:00
OFK Gradnulica
Naftagas
5
1
24.03.2024 15:00 5 : 1
24.03
15:00
Lehel
Krajina
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:30
Brezovica
Šarbane
0
1
24.03.2024 15:30 0 : 1
24.03
15:30
Jedinstvo (M)
Trnjaci 2021
2
1
24.03.2024 15:30 2 : 1
24.03
15:30
Sloga (V)
Polet (T)
1
0
24.03.2024 15:30 1 : 0
24.03
15:30
Tulari
OFK Paljuvi
2
1
24.03.2024 15:30 2 : 1
24.03
15:30
OFK Stublenica
Polet (DL)
2
2
24.03.2024 15:30 2 : 2
24.03
11:00
Kolubara 2
Milenko Pavlovi─ç
6
3
24.03.2024 11:00 6 : 3
24.03
11:00
Stari drugari
Babaji─ç
6
0
24.03.2024 11:00 6 : 0
24.03
11:00
Rakac Stave
Jadar 2013
6
0
24.03.2024 11:00 6 : 0
24.03
11:00
Polet
OFK Povlen
2
2
24.03.2024 11:00 2 : 2
24.03
11:00
Mali korak
Kotešica
1
1
24.03.2024 11:00 1 : 1
24.03
14:30
Napredak (B)
Morava 1932
7
2
24.03.2024 14:30 7 : 2
24.03
14:30
Borac (K)
Beli Orao
0
2
24.03.2024 14:30 0 : 2
24.03
14:30
Kumane
Sloga TOP
2
1
24.03.2024 14:30 2 : 1
24.03
14:30
Zemljoradnik 1932
Mladi Borac
2
1
24.03.2024 14:30 2 : 1
24.03
14:30
Napredak 1934
┼Żitkovica 2017
0
2
24.03.2024 14:30 0 : 2
24.03
14:30
Polet (V)
Dizel
6
3
24.03.2024 14:30 6 : 3
24.03
14:30
Stig 1955
Sloga (L)
0
6
24.03.2024 14:30 0 : 6
24.03
14:30
Jedinstvo (S)
Mladost (K)
3
0
24.03.2024 14:30 3 : 0
24.03
14:30
BSK 1924
Mlava (ML)
4
3
24.03.2024 14:30 4 : 3
24.03
14:30
Rudar (K)
Zadrugar 1947
1
4
24.03.2024 14:30 1 : 4
24.03
14:30
Crni Vitez 1924
Radni─Źki (K)
2
0
24.03.2024 14:30 2 : 0
24.03
14:30
Borac (V)
Homoljac
1
2
24.03.2024 14:30 1 : 2
24.03
14:30
Pobeda 1953
Rade Milošević
4
0
24.03.2024 14:30 4 : 0
24.03
15:30
Tatra
┼Żelezni─Źar NS
0
0
24.03.2024 15:30 0 : 0
24.03
15:30
Mileti─ç
Obili─ç
3
2
24.03.2024 15:30 3 : 2
24.03
15:30
Vinogradar
Titel
0
5
24.03.2024 15:30 0 : 5
24.03
15:30
Borac (R)
Hajduk (G)
1
2
24.03.2024 15:30 1 : 2
24.03
15:30
─îenej
Petar Pua─Źa
0
4
24.03.2024 15:30 0 : 4
24.03
15:00
Radni─Źki
Jedinstvo Šišava
0
2
24.03.2024 15:00 0 : 2
24.03
15:00
Bratstvo
OFK Pomoravlje
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Sloboda
Mladost 1976
7
2
24.03.2024 15:00 7 : 2
24.03
15:00
Mladi borac
OFK Brza
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Umac
Šumadija
6
1
24.03.2024 15:00 6 : 1
24.03
15:00
Morava
Veliko Trnjane
2
1
24.03.2024 15:00 2 : 1
24.03
15:30
Javor
Radni─Źki
2
0
24.03.2024 15:30 2 : 0
24.03
15:30
Istok 63
Sin─Ĺeli─ç
5
0
24.03.2024 15:30 5 : 0
24.03
15:30
Napredak (S)
Resavski Despoti
3
1
24.03.2024 15:30 3 : 1
24.03
15:30
Mladost
OFK Batinac
3
0
24.03.2024 15:30 3 : 0
24.03
15:30
Dra┼żmirovac
15. Avgust 1950
2
3
24.03.2024 15:30 2 : 3
24.03
15:00
Zadrugar
Milicionar
1
1
24.03.2024 15:00 1 : 1
24.03
15:00
Budu─çnost 1929
Bair
1
1
24.03.2024 15:00 1 : 1
24.03
15:00
Sloboda
Majur
1
0
24.03.2024 15:00 1 : 0
24.03
15:00
Sloga
Drina
5
0
24.03.2024 15:00 5 : 0
24.03
15:00
Budu─çnost (PD)
Mladost
3
0
24.03.2024 15:00 3 : 0
24.03
15:00
Omladinac
OFK Napredak
2
2
24.03.2024 15:00 2 : 2
24.03
15:00
Novi Beograd
Kelti
3
2
24.03.2024 15:00 3 : 2
24.03
15:30
BSK 1925
Velika Moštanica
2
0
24.03.2024 15:30 2 : 0
24.03
15:30
Šumadinac
Borac 1923
4
3
24.03.2024 15:30 4 : 3
24.03
10:00
┼Żeleznik 1930
Rekreativo 011
4
2
24.03.2024 10:00 4 : 2
24.03
10:00
Blokovi
Sin─Ĺeli─ç 2012
0
5
24.03.2024 10:00 0 : 5
24.03
15:00
Velika Reka
Stolice
1
3
24.03.2024 15:00 1 : 3
24.03
15:00
Rudar
Sin─Ĺeli─ç
4
1
24.03.2024 15:00 4 : 1
24.03
15:00
Jadar 1961
Prva Iskra
<