XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 707 utakmica za dan
Subota, 8 Oktobar 2022


Fudbal

Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
08.10.2022 17:00
Kolubara
0 : 0
Mladost GAT
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Napredak
Kruševac
08.10.2022 15:00
Mladost (L)
3 : 1
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
TSC
Bačka Topola
08.10.2022 19:00
Vojvodina
1 : 2
TSC
IMT
Beograd
4 : 2
OFK Vršac
Vršac
08.10.2022 15:00
IMT
4 : 2
OFK Vršac
Železničar
Pančevo
4 : 1
Rad
Beograd
08.10.2022 15:00
Železničar
4 : 1
Rad
Zlatibor
Čajetina
2 : 3
Loznica
Loznica
08.10.2022 15:00
Zlatibor
2 : 3
Loznica
Trayal
Kruševac
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
08.10.2022 17:00
Trayal
0 : 0
Radnički (SM)
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
08.10.2022 15:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 1
Metalac
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Inđija Toyo Tires
Inđija
08.10.2022 15:00
RFK Grafičar
1 : 1
Inđija Toyo Tires
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 1
Podunavac
Belegiš
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
0 : 1
Podunavac
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
08.10.2022 15:00
OFK Bačka
0 : 0
Omladinac
Naftagas
Elemir
3 : 2
Tisa
Adorjan
08.10.2022 15:00
Naftagas
3 : 2
Tisa
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Kabel
Novi Sad
08.10.2022 15:00
Tekstilac
1 : 1
Kabel
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
08.10.2022 15:00
Radnički 1912
2 : 1
Borac (Š)
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
08.10.2022 15:00
1. Maj Ruma
2 : 1
Hajduk 1912
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Borac
Lazarevac
08.10.2022 11:00
Teleoptik
3 : 1
Borac
Prva iskra
Barič
1 : 1
BASK TEK
Beograd
08.10.2022 11:00
Prva iskra
1 : 1
BASK TEK
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
Studentski grad
Novi Beograd
08.10.2022 15:00
Radnički (O)
2 : 3
Studentski grad
Zemun
Zemun
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
08.10.2022 15:00
Zemun
0 : 1
Jedinstvo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
08.10.2022 15:00
Sloga (K)
2 : 2
Polet (Lj)
Tutin
Tutin
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
08.10.2022 15:00
Tutin
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Real
Podunavci
2 : 0
FAP
Priboj
08.10.2022 15:00
Real
2 : 0
FAP
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Borac 1926
Čačak
08.10.2022 15:00
Smederevo 1924
0 : 0
Borac 1926
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 2
Mačva 1929
Bogatić
08.10.2022 15:00
Sloga (BB)
0 : 2
Mačva 1929
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
08.10.2022 15:00
Sloga (P)
2 : 0
Mladi radnik 1926
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 0
Budućnost (A)
Arilje
08.10.2022 15:00
Takovo
4 : 0
Budućnost (A)
Dunav
Prahovo
1 : 6
Radnički (P)
Pirot
08.10.2022 15:00
Dunav
1 : 6
Radnički (P)
Pčinja
Trgovište
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
08.10.2022 15:00
Pčinja
2 : 0
Vlasina
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
08.10.2022 15:00
Timočanin
2 : 2
Radnički (S)
Meševo
Meševo
2 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
08.10.2022 15:00
Meševo
2 : 1
GFK Jagodina
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 0
Timok 1919
Zaječar
08.10.2022 15:00
GFK Dubočica
5 : 0
Timok 1919
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
08.10.2022 15:00
Krila Krajine
1 : 3
OFK Vrbas
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 2
Bratstvo 2019
Prigrevica
08.10.2022 15:00
OFK Mladost APA
1 : 2
Bratstvo 2019
Bačka 1901
Subotica
7 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
08.10.2022 15:00
Bačka 1901
7 : 0
Vojvodina
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 3
GFK Sloven
Ruma
08.10.2022 15:00
Mladost (BJ)
2 : 3
GFK Sloven
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 3
Sloga (T)
Temerin
08.10.2022 15:00
Šajkaš 1908
1 : 3
Sloga (T)
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Veternik
Veternik
08.10.2022 15:00
Radnički (Š)
0 : 1
Veternik
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
08.10.2022 15:00
Sloga (E)
2 : 1
Donji Srem 2015
Begej
Žitište
4 : 0
Mladost
Omoljica
08.10.2022 15:00
Begej
4 : 0
Mladost
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
08.10.2022 15:00
Proleter
0 : 3
Kozara
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
08.10.2022 15:00
OFK Kikinda
1 : 1
Sloboda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Polet
Idvor
08.10.2022 15:00
Jedinstvo (V)
2 : 0
Polet
Radnički
Kovin
4 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
08.10.2022 15:00
Radnički
4 : 0
Jedinstvo (BK)
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
PKB
Padinska skela
08.10.2022 11:00
GSP Polet Dorćol
1 : 2
PKB
Barajevo
Barajevo
2 : 2
Hajduk
Beograd
08.10.2022 15:00
Barajevo
2 : 2
Hajduk
Leštane
Leštane
0 : 3
Zuce 2019
Zuce
08.10.2022 11:00
Leštane
0 : 3
Zuce 2019
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Boleč
Boleč
08.10.2022 15:00
Lokomotiva
2 : 0
Boleč
Napredak
Medoševac
0 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
08.10.2022 15:00
Napredak
0 : 0
OFK Mladenovac
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
08.10.2022 15:00
SFK Morava
0 : 0
Svetlost
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 2
Ternoci
Trnovac
08.10.2022 15:00
OFK Kosanica
3 : 2
Ternoci
Svrljig
Svrljig
1 : 4
Bukovik
Razanj
08.10.2022 15:00
Svrljig
1 : 4
Bukovik
Trstenik PPT
Trstenik
9 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
08.10.2022 15:00
Trstenik PPT
9 : 0
OFK Lugomir
Mladi borac
Sedlare
5 : 1
Sloga (D)
Despotovac
08.10.2022 15:00
Mladi borac
5 : 1
Sloga (D)
Morava 1918
Ćuprija
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
08.10.2022 15:00
Morava 1918
3 : 0
Jedinstvo 1936
Đerdap
Kladovo
2 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
08.10.2022 15:00
Đerdap
2 : 0
OFK Knjaz
OFK Zlot
Zlot
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
08.10.2022 15:00
OFK Zlot
1 : 0
Hajduk Veljko
Rtanj
Boljevac
3 : 2
Radnički 1946
Lubnica
08.10.2022 15:00
Rtanj
3 : 2
Radnički 1946
Brodoremont
Kladovo
10 : 0
Ozren
Sokobanja
08.10.2022 15:00
Brodoremont
10 : 0
Ozren
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
08.10.2022 15:00
Karađorđe
3 : 1
Goč
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
08.10.2022 15:00
Mokra Gora
2 : 2
Šumadija 1903
Gruža
Gruža
0 : 3
Budućnost (R)
Resnik
08.10.2022 15:00
Gruža
0 : 3
Budućnost (R)
Napredak (G)
Gračac
3 : 0
Korićani
Korićani
08.10.2022 15:00
Napredak (G)
3 : 0
Korićani
Crnokosa
Kosjerić
0 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
08.10.2022 15:00
Crnokosa
0 : 2
Omladinac (Z)
VGSK
Veliko Gradište
5 : 2
Sloga 1924
Batočina
08.10.2022 15:00
VGSK
5 : 2
Sloga 1924
Đerdap
Golubac
5 : 2
Rudar
Stamnica
08.10.2022 15:00
Đerdap
5 : 2
Rudar
Sloboda
Lipe
0 : 0
Borac 1932
Ralja
08.10.2022 15:00
Sloboda
0 : 0
Borac 1932
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 1
Karađorđe
Topola
08.10.2022 15:00
Morava (VP)
3 : 1
Karađorđe
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
08.10.2022 15:00
Sloga 33
3 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
0 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
08.10.2022 15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
0 : 2
Vrelo Sport
Cer
Petkovica
1 : 3
OFK Osečina
Osečina
08.10.2022 15:00
Cer
1 : 3
OFK Osečina
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
BAK
Bela Crkva
08.10.2022 15:00
Partizan (U)
0 : 1
BAK
Sloga (P)
Plandište
1 : 0
Potporanj
Potporanj
08.10.2022 15:00
Sloga (P)
1 : 0
Potporanj
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Unirea
Uzdin
08.10.2022 15:00
Karaš (J)
3 : 1
Unirea
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
6 : 1
Jadran
Feketić
08.10.2022 15:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
6 : 1
Jadran
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Tavankut
Tavankut
08.10.2022 15:00
Srbobran
2 : 0
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
08.10.2022 15:00
Njegoš
3 : 2
Jedinstvo
Napredak
Nadalj
1 : 4
Proleter
Ravno Selo
08.10.2022 15:00
Napredak
1 : 4
Proleter
AFK
Ada
4 : 0
Tornjoš
Tornjoš
08.10.2022 15:00
AFK
4 : 0
Tornjoš
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
6 : 1
Sloga
Ostojićevo
08.10.2022 15:00
Udarnik Višnjevac
6 : 1
Sloga
ŽAK
Sombor
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
08.10.2022 15:00
ŽAK
2 : 2
Budućnost (G)
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 0
Kordun
Kljajićevo
08.10.2022 15:00
ČSK Pivara
5 : 0
Kordun
Tvrđava
Bač
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
08.10.2022 15:00
Tvrđava
1 : 0
Soko
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 4
Crvenka
Crvenka
08.10.2022 15:00
Borac (BG)
1 : 4
Crvenka
Krajina
Krajišnik
3 : 6
Polet
Nakovo
08.10.2022 15:00
Krajina
3 : 6
Polet
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
08.10.2022 15:00
Partizan
3 : 1
Fruškogorac
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 1
Radnički
Irig
08.10.2022 15:00
Hajduk (V)
2 : 1
Radnički
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 2
Šumar
Ogar
08.10.2022 15:00
Podrinje
1 : 2
Šumar
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 2
ŽSK
Žabalj
08.10.2022 15:30
Crvena zvezda
1 : 2
ŽSK
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Jugović
Kać
08.10.2022 15:30
Fruškogorski partizan
3 : 0
Jugović
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
08.10.2022 15:00
Siti Sport Klub
3 : 1
Šećeranac Ada
Šumadija
Šopić
6 : 0
Omladinac
Veliko Polje
08.10.2022 15:00
Šumadija
6 : 0
Omladinac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
08.10.2022 18:00
Jastrebac
3 : 2
Sloga (Ć)
Polet 57
Milutovac
5 : 1
Parunovac
Parunovac
08.10.2022 15:00
Polet 57
5 : 1
Parunovac
OFK Jabučje
Jabučje
5 : 2
Proleter
Bajevac
08.10.2022 14:30
OFK Jabučje
5 : 2
Proleter
Radnik
Ub
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
08.10.2022 14:30
Radnik
2 : 0
Toplica
Naisus 1977
Rožina
5 : 2
Moravac (Č)
Čečina
08.10.2022 15:00
Naisus 1977
5 : 2
Moravac (Č)
Jastrebac
Tešica
7 : 0
Taskovići
Taskovići
08.10.2022 15:00
Jastrebac
7 : 0
Taskovići
Budućnost
Orašje
5 : 0
Železničar
Brestovac
08.10.2022 15:00
Budućnost
5 : 0
Železničar
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 2
Sloga
Lugavčina
08.10.2022 15:00
Jasenica 2017
2 : 2
Sloga
Sloga (K)
Kobišnica
3 : 1
Ključ
Podvrška
08.10.2022 15:00
Sloga (K)
3 : 1
Ključ
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 2
Krivelj
Krivelj
08.10.2022 15:00
Šarbanovac
3 : 2
Krivelj
Rudna Glava
Rudna Glava
6 : 1
Poreč
Donji milanovac
08.10.2022 15:00
Rudna Glava
6 : 1
Poreč
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Rudar 2001
Kostolac
08.10.2022 15:00
Zvižd
0 : 1
Rudar 2001
Rudar
Baljevac
4 : 0
Proleter
Pečenog
08.10.2022 15:30
Rudar
4 : 0
Proleter
Mladost
Vrdila
5 : 1
Ribnica
Jovac
08.10.2022 15:30
Mladost
5 : 1
Ribnica
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
08.10.2022 14:00
Mladost (D)
3 : 1
Rudar (SR)
Radnički 2020
Knez Selo
7 : 0
Morava
Krušce
08.10.2022 15:00
Radnički 2020
7 : 0
Morava
Gučevo 1929
Banja Koviljača
4 : 1
Vidojevica
Lešnica
08.10.2022 15:00
Gučevo 1929
4 : 1
Vidojevica
Zadrugar
Krupac
1 : 2
Pobeda
Držina
08.10.2022 15:00
Zadrugar
1 : 2
Pobeda
Sloboda
Rasnica
0 : 1
Senjak
Pirot
08.10.2022 15:00
Sloboda
0 : 1
Senjak
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1934
Drača
08.10.2022 15:30
Kolonija
3 : 1
Šumadija 1934
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
08.10.2022 15:30
Košutnjak
2 : 1
Kutlovo
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Sloga 1934
Desimirovac
08.10.2022 15:30
Bratstvo 1975
3 : 0
Sloga 1934
Osnić
Osnić
1 : 4
OFK 019
Zaječar
08.10.2022
Osnić
1 : 4
OFK 019
Graničar
Veliki Izvor
1 : 0
Malinik
Podgorac
08.10.2022
Graničar
1 : 0
Malinik
FSU Kraljevica
Zaječar
2 : 1
Omladinac
Grezna
08.10.2022
FSU Kraljevica
2 : 1
Omladinac
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Hajduk
Rujevica
08.10.2022
Trebič
3 : 0
Hajduk
Kosovo
Zvezdan
0 : 2
Midžor
Kalna
08.10.2022
Kosovo
0 : 2
Midžor
Sloga
Minićevo
2 : 0
Šljivar
Šljivar
08.10.2022
Sloga
2 : 0
Šljivar
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Rudar
Podvis
08.10.2022
Rudar Vrška Čuka
3 : 0
Rudar
Ovčar
Markovica
5 : 0
Parmenac
Parmenac
08.10.2022 15:30
Ovčar
5 : 0
Parmenac
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
BSK
Bački Brestovac
08.10.2022 15:00
Radnički (S)
1 : 3
BSK
Garevina
Garevina
1 : 1
OFK Kopaonik 1931
Brus
08.10.2022 15:00
Garevina
1 : 1
OFK Kopaonik 1931
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 3
Borac
Gornji Katun
08.10.2022 15:00
Mladost (DK)
1 : 3
Borac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
Jezero 2017
Zlatari
08.10.2022 15:00
Stari Trstenik
0 : 1
Jezero 2017
Crvena Jabuka
Ub
5 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
08.10.2022 14:30
Crvena Jabuka
5 : 2
Jedinstvo (M)
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Ribnikar
Pecka
08.10.2022 14:30
Junior Novo Naselje
3 : 0
Ribnikar
Banat (I)
Ilandža
4 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
08.10.2022 15:00
Banat (I)
4 : 2
Vladimirovac
Vinogradar
Gudurica
0 : 7
Ševac
Kusić
08.10.2022 15:00
Vinogradar
0 : 7
Ševac
Partizan
Kajtasovo
2 : 4
Polet
Izbište
08.10.2022 15:00
Partizan
2 : 4
Polet
Banatul
Lokve
1 : 0
Banat (D)
Dupljaja
08.10.2022 15:00
Banatul
1 : 0
Banat (D)
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Ratar
Kruščica
08.10.2022 15:00
Borac (VS)
1 : 2
Ratar
Sloga
Margita
1 : 3
Dunav
Banatska Palanka
08.10.2022 15:00
Sloga
1 : 3
Dunav
Omladinac
Zagajica
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
08.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 2
Karaš (K)
Proleter 1951
Novi Sad
3 : 1
Sofeks
Futog
08.10.2022 15:30
Proleter 1951
3 : 1
Sofeks
Mladost 1955
Moravac
6 : 4
Ratar
Gornja Peščanica
08.10.2022 15:00
Mladost 1955
6 : 4
Ratar
Beljanica
Strmosten
1 : 3
Mladost
Bukovče
08.10.2022 14:00
Beljanica
1 : 3
Mladost
Sinđelić
Grabovac
3 : 3
Mladost (G)
Gložane
08.10.2022 14:00
Sinđelić
3 : 3
Mladost (G)
GFK Strelište
Jagodina
3 : 1
Partizan
Glogovac
08.10.2022 14:00
GFK Strelište
3 : 1
Partizan
Šumadinac
Dragovo
1 : 4
Sloboda
Šuljkovac
08.10.2022 14:00
Šumadinac
1 : 4
Sloboda
Napredak
Vašica
1 : 1
Srem
Sremska Rača
08.10.2022 15:00
Napredak
1 : 1
Srem
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
08.10.2022 15:00
Borac (VR)
0 : 2
Obilić 1993
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Borac (R)
Radenković
08.10.2022 10:00
Fruška Gora
3 : 1
Borac (R)
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
LSK
Laćarak
08.10.2022 15:00
OFK Bikić
0 : 0
LSK
Zmaj
Noćaj
0 : 3
Graničar
Adaševci
08.10.2022 15:00
Zmaj
0 : 3
Graničar
BSK
Bešenovo
1 : 3
Jedinstvo
Ruma
08.10.2022 15:00
BSK
1 : 3
Jedinstvo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 2
Erdevik 2017
Erdevik
08.10.2022 15:00
OFK Zeka Buljubaša
4 : 2
Erdevik 2017
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
08.10.2022 15:00
Jasenovac
1 : 0
Trgovački
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
08.10.2022 15:00
Žitkovica 2017
3 : 1
Vojvoda Milenko
Vojvodina
Tovariševo
2 : 0
Maglić
Bački Maglić
08.10.2022 15:00
Vojvodina
2 : 0
Maglić
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Sloga
Bogosavac
08.10.2022 15:00
Milicionar
2 : 1
Sloga
Jedinstvo
Šišava
5 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
08.10.2022
Jedinstvo
5 : 0
Veliko Trnjane
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 0
Mišar
Mišar
08.10.2022 15:00
Mladost (PP)
1 : 0
Mišar
BSK
Bela Voda
5 : 0
Makrešane
Makrešane
08.10.2022 15:00
BSK
5 : 0
Makrešane
Železnik 1930
Železnik
3 : 0
13. maj
Zemun
08.10.2022 15:00
Železnik 1930
3 : 0
13. maj
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
3 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
08.10.2022 15:30
Hajduk Jovanovac
3 : 0
Šumadinac KG
Vodojaža
Grošnica
4 : 1
Ćava
Grošnica
08.10.2022 15:30
Vodojaža
4 : 1
Ćava
Real Niš
Niš
3 : 4
OFK Budućnost 2020
Niš
08.10.2022 15:00
Real Niš
3 : 4
OFK Budućnost 2020
Jedinstvo
Novi Bečej
6 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
6 : 0
Omladinac
Obilić
Novi Kneževac
5 : 1
Jadran
Sanad
08.10.2022 15:00
Obilić
5 : 1
Jadran
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Mladi radnik
Dragušica
08.10.2022 15:30
Mladost (R)
2 : 1
Mladi radnik
Budućnost
Veliki Jovanovac
1 : 3
Borac
Barje Čiflik
08.10.2022 15:00
Budućnost
1 : 3
Borac
Nišavac
Staničenje
6 : 4
Rongo Siti
Pirot
08.10.2022 15:00
Nišavac
6 : 4
Rongo Siti
SU Balajnac
Balajnac
1 : 3
Dobrič 1974
Brest
08.10.2022 10:00
SU Balajnac
1 : 3
Dobrič 1974
Arbanasce
Arbanasce
4 : 1
Omladinac
Arbanasce
08.10.2022 15:00
Arbanasce
4 : 1
Omladinac
Lepaja 2018
Lepaja
12 : 1
SU Gradište
Gradište
08.10.2022 13:00
Lepaja 2018
12 : 1
SU Gradište
Zvezda
Konatice
5 : 0
Rekreativo
Zabrežje
08.10.2022 15:00
Zvezda
5 : 0
Rekreativo
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Majdan
Majdan
08.10.2022 15:30
Lunjevica
3 : 1
Majdan
Sport
Bezdan
0 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
08.10.2022 15:00
Sport
0 : 1
Jedinstvo Lemeš
Parcane
Parcane
3 : 0
Bresno Polje
Bresno Polje
08.10.2022 20:00
Parcane
3 : 0
Bresno Polje
Mlaka
Kalenić
2 : 4
Sloga
Vrhovine
08.10.2022 14:30
Mlaka
2 : 4
Sloga
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
08.10.2022 14:00
Dražmirovac
3 : 0
Lipar
OFK Dragoševac
Dragoševac
4 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
08.10.2022 14:00
OFK Dragoševac
4 : 2
Domaćin
Varna
Varna
1 : 1
Metaloplastika 2006
Šabac
08.10.2022 15:00
Varna
1 : 1
Metaloplastika 2006
Proleter 1936
Svetlić
1 : 6
Šumadinac
Šume
08.10.2022 19:00
Proleter 1936
1 : 6
Šumadinac
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 4
Morava
Gložane
08.10.2022 15:00
Marjan MB
1 : 4
Morava
Pomoravlje
Manojlovce
5 : 1
Napredak
Bogojevce
08.10.2022 15:00
Pomoravlje
5 : 1
Napredak
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 2
Jašunja
Jašunja
08.10.2022 15:00
ŠFU Derbi 2016
3 : 2
Jašunja
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 3
Biljanovac
Biljanovac
08.10.2022 11:00
Stara Čaršija
0 : 3
Biljanovac
Mladi radnik 1925
Grdica
3 : 2
Studen Vitez
Studenica
08.10.2022 15:30
Mladi radnik 1925
3 : 2
Studen Vitez
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
0 : 0
Mladost 1925
Oplanići
08.10.2022 15:30
Vrnjačka Banja
0 : 0
Mladost 1925
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 2
Šumadija
Šumarice
08.10.2022 15:30
Milakovac 2018
3 : 2
Šumadija
Jedinstvo
Ratare
2 : 2
Zemljoradnik
Striža
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Zemljoradnik
Budućnost
Lebina
4 : 3
Razvitak
Mirilovac
08.10.2022 15:00
Budućnost
4 : 3
Razvitak
Leotar
Trebinje
4 : 1
Sloga Meridian
Doboj
08.10.2022 15:00
Leotar
4 : 1
Sloga Meridian
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
08.10.2022 17:00
Željezničar
0 : 1
Zrinjski
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
08.10.2022 15:00
Sloboda
0 : 3
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Borac
Banja Luka
08.10.2022 17:00
Sarajevo
1 : 0
Borac
Slavija
Istočno Sarajevo
5 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
08.10.2022 15:00
Slavija
5 : 0
Sloboda (MG)
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
08.10.2022 15:00
Zvijezda 09
2 : 2
Rudar Prijedor
Podrinje
Janja
2 : 0
Željezničar
Banja Luka
08.10.2022 15:00
Podrinje
2 : 0
Željezničar
Sloboda (NG)
Novi Grad
3 : 0
Drina
Zvornik
08.10.2022 15:00
Sloboda (NG)
3 : 0
Drina
Modriča
Modriča
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
08.10.2022 15:00
Modriča
3 : 0
Ljubić
Kozara
Gradiška
1 : 0
Famos
Vojkovići
08.10.2022 15:00
Kozara
1 : 0
Famos
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 1
Sutjeska
Foča
08.10.2022 15:00
Krupa
5 : 1
Sutjeska
Laktaši
Laktaši
2 : 1
Tekstilac
Derventa
08.10.2022 15:00
Laktaši
2 : 1
Tekstilac
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
2 : 1
Leicester City
Leicester
08.10.2022 16:00
AFC Bournemouth
2 : 1
Leicester City
Chelsea
London
3 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
08.10.2022 16:00
Chelsea
3 : 0
Wolverhampton
Manchester City
Manchester
4 : 0
Southampton
Southampton, Hampshire
08.10.2022 16:00
Manchester City
4 : 0
Southampton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
5 : 1
Brentford
08.10.2022 16:00
Newcastle United
5 : 1
Brentford
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
08.10.2022 18:30
Brighton & Hove Albion
0 : 1
Tottenham Hotspur
1. FSV Mainz 05
Mainz
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
08.10.2022 15:30
1. FSV Mainz 05
1 : 1
RB Leipzig
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
4 : 0
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
08.10.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
4 : 0
FC Schalke 04
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 2
Bayern München
München
08.10.2022 18:30
Borussia Dortmund
2 : 2
Bayern München
FC Augsburg
Augsburg
1 : 1
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
08.10.2022 15:30
FC Augsburg
1 : 1
VfL Wolfsburg
VfL Bochum
3 : 0
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
08.10.2022 15:30
VfL Bochum
3 : 0
Eintracht Frankfurt
Olympique de Marseille
1 : 2
AC Ajaccio
08.10.2022 17:00
Olympique de Marseille
1 : 2
AC Ajaccio
Stade de Reims
0 : 0
Paris Saint-Germain
08.10.2022 21:00
Stade de Reims
0 : 0
Paris Saint-Germain
Bologna
Bologna
1 : 1
Sampdoria
Genova
08.10.2022 20:45
Bologna
1 : 1
Sampdoria
Milan
Milano
2 : 0
Juventus
Torino
08.10.2022 18:00
Milan
2 : 0
Juventus
Sassuolo
Sassuolo
1 : 2
Inter
Milan
08.10.2022 15:00
Sassuolo
1 : 2
Inter
Atlético Madrid
Madrid
2 : 1
Girona FC
Girona
08.10.2022 16:15
Atlético Madrid
2 : 1
Girona FC
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Real Madrid
Madrid
08.10.2022 21:00
Getafe
0 : 1
Real Madrid
Sevilla
Sevilla
1 : 1
Athletic Club
Bilbao
08.10.2022 18:30
Sevilla
1 : 1
Athletic Club
UD Almería
Almeria
3 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
08.10.2022 14:00
UD Almería
3 : 1
Rayo Vallecano
Borac 1935
Maršić
4 : 2
Arsenal 1930
Kragujevac
08.10.2022 15:30
Borac 1935
4 : 2
Arsenal 1930
Grivac
Grivac
08.10.2022
16:00
Bečevica
Bečevica
08.10.2022 16:00
Grivac
:
Bečevica
Tigrovi Mija Gold
Preljina
1 : 2
Lugovi
Čačak
08.10.2022 15:30
Tigrovi Mija Gold
1 : 2
Lugovi
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 5
Tomislavci
Tomislavci
08.10.2022
Eđšeg
2 : 5
Tomislavci
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 1
Bačka
Pačir
08.10.2022
Jedinstvo
4 : 1
Bačka
Pobeda
Pobeda
0 : 5
Mladost
Radičević
08.10.2022
Pobeda
0 : 5
Mladost
Slavija
Novo Orahovo
0 : 4
Sloboda
Stara Moravica
08.10.2022
Slavija
0 : 4
Sloboda
Rapid
Nikolinci
2 : 2
Crvena zvezda
Novi Kozjak
08.10.2022 15:00
Rapid
2 : 2
Crvena zvezda
Dobrica
Dobrica
2 : 4
Janošik
Janošik
08.10.2022 15:00
Dobrica
2 : 4
Janošik
Mladost
Velika Greda
1 : 9
Solunac
Banatski Sokolac
08.10.2022 15:00
Mladost
1 : 9
Solunac
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
08.10.2022 15:00
Vojvodina
3 : 0
Naša Krajina
Vojvodina
Crvena Crkva
0 : 1
Banat
Vršac
08.10.2022 15:00
Vojvodina
0 : 1
Banat
Pobeda
Parta
1 : 4
Hajduk
Šušara
08.10.2022 15:00
Pobeda
1 : 4
Hajduk
Borac
Vračev Gaj
1 : 3
Vitorul
Straža
08.10.2022 15:00
Borac
1 : 3
Vitorul
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Lipovica
Lipovica
08.10.2022 14:00
Kupinovac
2 : 1
Lipovica
Zvijezda
Gradačac
2 : 1
Goražde
Goražde
08.10.2022 15:00
Zvijezda
2 : 1
Goražde
Travnik
Travnik
1 : 0
Gradina
Srebrenik
08.10.2022 15:00
Travnik
1 : 0
Gradina
Jedinstvo
Bihać
3 : 1
Rudar
Kakanj
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
3 : 1
Rudar
Radnički
Lukavac
3 : 1
Tošk
Tešanj
08.10.2022 15:00
Radnički
3 : 1
Tošk
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
08.10.2022 15:00
Mladost
0 : 1
Tomislav
Radnik
Hadžići
0 : 2
GOŠK
Gabela
08.10.2022 15:00
Radnik
0 : 2
GOŠK
Simm-Bau
Kosova
2 : 0
Budućnost
Banovići
08.10.2022 15:00
Simm-Bau
2 : 0
Budućnost
Mladost (L)
Latković
0 : 2
Babajić
Babajić
08.10.2022 14:30
Mladost (L)
0 : 2
Babajić
Crvena stijena
Podgorica
2 : 0
OFK Titograd
Podgorica
08.10.2022 00:00
Crvena stijena
2 : 0
OFK Titograd
Adria
Podgorica
0 : 3
Zabjelo
Podgorica
08.10.2022 00:00
Adria
0 : 3
Zabjelo
Zora
Spuž
11 : 0
Olympico
Zeta
08.10.2022 00:00
Zora
11 : 0
Olympico
Čelik
Nikšić
3 : 1
Ilarion
Golubovci
08.10.2022 00:00
Čelik
3 : 1
Ilarion
Karioke
Podgorica
3 : 2
Drezga
Piperi
08.10.2022 00:00
Karioke
3 : 2
Drezga
Polet Stars
Nikšić
1 : 2
Ribnica
Podgorica
08.10.2022 00:00
Polet Stars
1 : 2
Ribnica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
5 : 2
Radnik
Pankovo
08.10.2022 15:00
Petar Dobrnjac
5 : 2
Radnik
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 3
BSK
Bošnjak
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
4 : 3
BSK
Radnički
Knežica
5 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
08.10.2022 15:00
Radnički
5 : 1
Sloga 1952
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
Manastirica
Manastirica
08.10.2022 15:00
Dragoš
3 : 0
Manastirica
Rudar 1947
Stamnica
1 : 0
Vukan
Ždrelo
08.10.2022 15:00
Rudar 1947
1 : 0
Vukan
Borac
Veliko Laole
6 : 0
Melnica
Melnica
08.10.2022 15:00
Borac
6 : 0
Melnica
Udarnik 2015
Ćovdin
6 : 0
Burovac
Burovac
08.10.2022 11:00
Udarnik 2015
6 : 0
Burovac
Omladinac
Busur
2 : 3
Soko
Krvije
08.10.2022 11:00
Omladinac
2 : 3
Soko
Donji Barbeš
Donji Barbeš
0 : 9
Grkinja
Grkinja
08.10.2022 15:00
Donji Barbeš
0 : 9
Grkinja
FU Gadžin Han
Gadžin Han
5 : 0
10. februar
Šajinovac
08.10.2022 15:00
FU Gadžin Han
5 : 0
10. februar
Šumadinac
Kruševica
3 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
08.10.2022 15:30
Šumadinac
3 : 1
Mladost (Č)
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 2
Mladi borac
Županjac
08.10.2022 15:30
Mladost (C)
3 : 2
Mladi borac
Bistrica
Bistrica
0 : 6
OFK Borac
Arapovac
08.10.2022 15:30
Bistrica
0 : 6
OFK Borac
OFK Radnički
Dren
4 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
08.10.2022 15:30
OFK Radnički
4 : 0
OFK Polet
Sloga
Lukavica
7 : 0
BSK
Brajkovac
08.10.2022 15:30
Sloga
7 : 0
BSK
Petka
Petka
1 : 2
OFK Burovo
Burovo
08.10.2022 15:30
Petka
1 : 2
OFK Burovo
Mladost
Baroševac
0 : 1
Sloboda
Stubica
08.10.2022 15:30
Mladost
0 : 1
Sloboda
Mladi radnik
Junkovac
3 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
08.10.2022 15:30
Mladi radnik
3 : 1
20. Oktobar
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 6
Homoljac
Žagubica
08.10.2022 15:00
Budućnost
0 : 6
Homoljac
SFU Osanica
Osanica
2 : 1
Vrelo 1971
Milanovac
08.10.2022 15:00
SFU Osanica
2 : 1
Vrelo 1971
Stig (C)
Crljenac
6 : 0
Radnik
Salakovac
08.10.2022 15:00
Stig (C)
6 : 0
Radnik
Napredak (T)
Toponica
1 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
08.10.2022 15:00
Napredak (T)
1 : 1
Napredak (VC)
OFK AS
Bujanovac
0 : 5
Radnički 2021
Vranje
08.10.2022 14:30
OFK AS
0 : 5
Radnički 2021
Proleter
Četereže
0 : 3
Udarnik
Sibnica
08.10.2022 15:00
Proleter
0 : 3
Udarnik
Levač
Rekovac
2 : 3
Kolibri
Kuršumlija
08.10.2022
Levač
2 : 3
Kolibri
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Majdanpek
Majdanpek
08.10.2022
Jagodina
1 : 3
Majdanpek
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 4
Radnički 2014
Pirot
08.10.2022
Knjaževac 2015
0 : 4
Radnički 2014
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 3
Loznica
Loznica
08.10.2022 15:00
Kraljica Marija
2 : 3
Loznica
Nika 2020
Smederevo
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
08.10.2022 14:00
Nika 2020
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Zora
Spuž
08.10.2022
00:00
Budućnost
Podgorica
08.10.2022 00:00
Zora
:
Budućnost
Ekonomist
Nikšić
08.10.2022
00:00
Breznica
Pljevlja
08.10.2022 00:00
Ekonomist
:
Breznica
Cvetex
Berane
08.10.2022
00:00
Mladost 2015
Podgorica
08.10.2022 00:00
Cvetex
:
Mladost 2015
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
3 : 1
Borac
Banja Luka
08.10.2022 00:00
Lokomotiva
3 : 1
Borac
Radnik Bumerang
Bijeljina
08.10.2022
SFK 2000
Sarajevo
08.10.2022
Radnik Bumerang
:
SFK 2000
Emina
Mostar
3 : 0
Fortuna
Živinice
08.10.2022 00:00
Emina
3 : 0
Fortuna
Libero
Goražde
1 : 3
Iskra
Bugojno
08.10.2022 00:00
Libero
1 : 3
Iskra
GFK Sloboda
Užice
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
08.10.2022 13:30
GFK Sloboda
2 : 2
Radnički (V)
Sunrise Šabac
Šabac
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
08.10.2022 15:00
Sunrise Šabac
1 : 0
Zlatibor
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Sloga 1924
Batočina
08.10.2022 10:00
Šumadija (T)
1 : 0
Sloga 1924
Borac 1932
Ralja
0 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
08.10.2022 11:00
Borac 1932
0 : 4
Šumadija (A)
Rusin
Ruski Krstur
4 : 1
ŽAK
Sombor
08.10.2022 12:00
Rusin
4 : 1
ŽAK
Stanišić
Stanišić
5 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
08.10.2022 16:00
Stanišić
5 : 2
Mladost (BP)
BSK Borča
Borča
4 : 3
Studentski Grad
Beograd
08.10.2022 13:30
BSK Borča
4 : 3
Studentski Grad
BASK TEK
Beograd
0 : 2
Sinđelić
Beograd
08.10.2022 16:00
BASK TEK
0 : 2
Sinđelić
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
DIF
Beograd
08.10.2022 09:30
Kolubara
2 : 1
DIF
011
Beograd
2 : 1
Brodarac 2
Beograd
08.10.2022 16:00
011
2 : 1
Brodarac 2
Real
Niš
6 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
08.10.2022 00:00
Real
6 : 0
OFK Topličanin
OFK Radnički
Niš
2 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
08.10.2022 00:00
OFK Radnički
2 : 3
GFK Dubočica
Radnički (P)
Pirot
11 : 2
Radnik
Surdulica
08.10.2022 00:00
Radnički (P)
11 : 2
Radnik
Vlasina
Vlasotince
1 : 4
Radnički (N)
Niš
08.10.2022 00:00
Vlasina
1 : 4
Radnički (N)
Knez 2022
Niš
4 : 0
Dinamo Jug SU
Vranje
08.10.2022 00:00
Knez 2022
4 : 0
Dinamo Jug SU
Voja Gačić
Pančevo
16 : 0
Podunavac
Belegiš
08.10.2022 13:00
Voja Gačić
16 : 0
Podunavac
Radnički (ZR)
Zrenjanin
4 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
08.10.2022 13:00
Radnički (ZR)
4 : 2
Omladinac (NB)
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
08.10.2022 09:00
Radnički (NP)
0 : 1
Podrinje
Tisa Njerš
Adorjan
5 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
08.10.2022 10:00
Tisa Njerš
5 : 0
Vinogradar
Radnički
Baranda
08.10.2022
Železničar
Pančevo
08.10.2022
Radnički
:
Železničar
Omladinac 1927
Opovo
6 : 1
Proleter
Mramorak
08.10.2022
Omladinac 1927
6 : 1
Proleter
Dolovo
Dolovo
1 : 6
Borac
Starčevo
08.10.2022
Dolovo
1 : 6
Borac
Mladost
Omoljica
3 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
08.10.2022
Mladost
3 : 3
Jedinstvo Stević
Sloga
Plandište
5 : 0
Ševac
Kusić
08.10.2022 00:00
Sloga
5 : 0
Ševac
Budućnost
Alibunar
0 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
08.10.2022 11:00
Budućnost
0 : 3
Jedinstvo
Radnički
Kovin
08.10.2022
Partizan
Gaj
08.10.2022
Radnički
:
Partizan
BSK 1925
Beograd
0 : 1
Železnik 1930
Železnik
08.10.2022 00:00
BSK 1925
0 : 1
Železnik 1930
OFK Žarkovo
Beograd
8 : 0
Dunav
Veliko Selo
08.10.2022
OFK Žarkovo
8 : 0
Dunav
Rakovica
Beograd
0 : 5
Teleoptik
Zemun
08.10.2022
Rakovica
0 : 5
Teleoptik
Prva Iskra
Barič
2 : 4
Mladenovac
Mladenovac
08.10.2022
Prva Iskra
2 : 4
Mladenovac
Beograd Karaburma
Beograd
3 : 2
Siti Sport Klub
Palilula
08.10.2022
Beograd Karaburma
3 : 2
Siti Sport Klub
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
Zvezdara
Beograd
08.10.2022
Budućnost
1 : 2
Zvezdara
Borac
Lazarevac
08.10.2022
Napredak
Medoševac
08.10.2022
Borac
:
Napredak
Omladinac
Veliko Polje
08.10.2022
Zmaj
Novi grad
08.10.2022
Omladinac
:
Zmaj
Sinđelić
Beograd
08.10.2022
Barajevo
Barajevo
08.10.2022
Sinđelić
:
Barajevo
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
RFK Grafičar
Beograd
08.10.2022 10:00
Radnički (NB)
0 : 2
RFK Grafičar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Rad
Beograd
08.10.2022 13:00
Radnički 1923
1 : 1
Rad
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
TSC
Bačka Topola
08.10.2022 11:00
Vojvodina
2 : 3
TSC
Napredak
Kruševac
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
08.10.2022 13:00
Napredak
0 : 2
Brodarac
Brodarac
Beograd
08.10.2022
Rad
Beograd
08.10.2022
Brodarac
:
Rad
OLE
Borča
08.10.2022
Lokomotiva
Beograd
08.10.2022
OLE
:
Lokomotiva
011
Beograd
08.10.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
08.10.2022
011
:
Radnički (NB)
Sinđelić
Beograd
08.10.2022
RFK Grafičar
Beograd
08.10.2022
Sinđelić
:
RFK Grafičar
Zemun
Zemun
08.10.2022
Rakovica
Beograd
08.10.2022
Zemun
:
Rakovica
OFK Beograd
Beograd
08.10.2022
ADA
Beograd
08.10.2022
OFK Beograd
:
ADA
IMT
Beograd
08.10.2022
Voždovac
Beograd
08.10.2022
IMT
:
Voždovac
Sinđelić 2
Beograd
08.10.2022
BSK Borča
Borča
08.10.2022
Sinđelić 2
:
BSK Borča
Boleč
Boleč
08.10.2022
Zmaj Novi Grad
Zemun
08.10.2022
Boleč
:
Zmaj Novi Grad
Rad 2
Beograd
08.10.2022
GSP Polet
Dorcol
08.10.2022
Rad 2
:
GSP Polet
ODR
Petrovaradin
1 : 0
Železničar
Pančevo
08.10.2022 15:00
ODR
1 : 0
Železničar
Petrika
Novi Sad
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
08.10.2022 10:00
Petrika
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
OFK Vršac
Vršac
2 : 5
Mladost (L)
Lukićevo
08.10.2022 12:00
OFK Vršac
2 : 5
Mladost (L)
GFK Sloboda
Užice
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
08.10.2022 11:00
GFK Sloboda
0 : 1
Apolon 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
08.10.2022 13:00
Mladi radnik 1926
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga 1924
Batočina
0 : 10
Smederevo 1924
Smederevo
08.10.2022 10:00
Sloga 1924
0 : 10
Smederevo 1924
AF Duljaj
Topola
1 : 1
Morava
Velika Plana
08.10.2022 14:30
AF Duljaj
1 : 1
Morava
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
08.10.2022 10:00
Sušica
2 : 0
Šumadija (A)
Respekt
Loznica
1 : 5
Mačva
Šabac
08.10.2022 10:00
Respekt
1 : 5
Mačva
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Real Niš
Niš
08.10.2022
Radnički (N)
1 : 1
Real Niš
Meševo
Meševo
1 : 0
OFK Radnički
Niš
08.10.2022
Meševo
1 : 0
OFK Radnički
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
08.10.2022
GFK Dubočica
3 : 1
Kopernikus Želežničar
Lider MGM
Leskovac
0 : 0
Budućnost
Popovac
08.10.2022
Lider MGM
0 : 0
Budućnost
Mineralac
Vranje
2 : 0
Filip Filipović
Niš
08.10.2022
Mineralac
2 : 0
Filip Filipović
Radnički (P)
Pirot
3 : 2
Trayal
Kruševac
08.10.2022
Radnički (P)
3 : 2
Trayal
Timok 1919
Zaječar
4 : 1
Dinamo
Vranje
08.10.2022
Timok 1919
4 : 1
Dinamo
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Radnik
Surdulica
08.10.2022
Timočanin
1 : 0
Radnik
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Derby 2015
Novi Sad
08.10.2022 10:00
Stanišić
3 : 0
Derby 2015
AFK
Ada
0 : 6
Mladost GAT
Novi Sad
08.10.2022 10:00
AFK
0 : 6
Mladost GAT
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 7
Sloven
Ruma
08.10.2022 11:00
OFK Stajićevo
1 : 7
Sloven
Podunavac
Belegiš
0 : 6
1. Maj
Ruma
08.10.2022 12:00
Podunavac
0 : 6
1. Maj
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
08.10.2022 10:00
Dinamo 1945
3 : 0
Proleter 2006
Spartak 1976
Trnava
13 : 0
Budućnost
Arilje
08.10.2022 10:00
Spartak 1976
13 : 0
Budućnost
Sloboda (Č)
Čačak
5 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
08.10.2022 10:00
Sloboda (Č)
5 : 0
Sloga (BB)
Prva Iskra
Barič
08.10.2022
Kolubara
Lazarevac
08.10.2022
Prva Iskra
:
Kolubara
OFK Beograd
Beograd
08.10.2022
BSK Borča
Borča
08.10.2022
OFK Beograd
:
BSK Borča
Zemun
Zemun
08.10.2022
Sinđelić
Beograd
08.10.2022
Zemun
:
Sinđelić
IMT
Beograd
08.10.2022
Rakovica
Rakovica
08.10.2022
IMT
:
Rakovica
Radnički (NB)
Novi Beograd
08.10.2022
Internacional
Beograd
08.10.2022
Radnički (NB)
:
Internacional
Ada
Beograd
08.10.2022
Voždovac
Beograd
08.10.2022
Ada
:
Voždovac
DIF
Beograd
3 : 4
Beograd
Beograd
08.10.2022 00:00
DIF
3 : 4
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
08.10.2022
Lokomotiva
Beograd
08.10.2022
Radnički (O)
:
Lokomotiva
OFK Balkan
Beograd
1 : 1
Žarkovo 2000
Beograd
08.10.2022 00:00
OFK Balkan
1 : 1
Žarkovo 2000
Železnik 1930
Železnik
08.10.2022
OFK Crvenka
Borča
08.10.2022
Železnik 1930
:
OFK Crvenka
Zvezdara
Beograd
1 : 10
Bežanija
Beograd
08.10.2022 00:00
Zvezdara
1 : 10
Bežanija
Dunavac
Grocka
08.10.2022
OFK Mladenovac
Mladenovac
08.10.2022
Dunavac
:
OFK Mladenovac
Budućnost
Dobanovci
08.10.2022
OFK Budućnost
Dudovica
08.10.2022
Budućnost
:
OFK Budućnost
Torlak
Beograd
08.10.2022
Hajduk
Beograd
08.10.2022
Torlak
:
Hajduk
Milutinac
Zemun
08.10.2022
Borac
Lazarevac
08.10.2022
Milutinac
:
Borac
Mladost
Novo Selo
2 : 4
Kolarac
Kolari
08.10.2022
Mladost
2 : 4
Kolarac
Sloga
Miloševac
0 : 4
Udarnik
Lozovik
08.10.2022
Sloga
0 : 4
Udarnik
Polet
Trnovče
1 : 5
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
08.10.2022
Polet
1 : 5
OFK Mihajlovac
Sloboda
Lipe
9 : 1
Mladi Borac
Veliko Orašje
08.10.2022
Sloboda
9 : 1
Mladi Borac
Kiker
Kraljevo
0 : 4
RFK Grafičar
Beograd
08.10.2022 13:00
Kiker
0 : 4
RFK Grafičar
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
TSC
Bačka Topola
08.10.2022 13:00
Vojvodina
1 : 0
TSC
Teleoptik
Zemun
1 : 3
Čukarički
Beograd
08.10.2022 13:30
Teleoptik
1 : 3
Čukarički
Napredak
Kruševac
2 : 4
Brodarac
Beograd
08.10.2022 15:30
Napredak
2 : 4
Brodarac
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
08.10.2022 14:00
Hajdučica
2 : 1
Budućnost
Potporanj
Potporanj
08.10.2022
Polet
Idvor
08.10.2022
Potporanj
:
Polet
Crvena zvezda
Pavliš
6 : 2
Pobeda
Samoš
08.10.2022 11:00
Crvena zvezda
6 : 2
Pobeda
Obilić
Zmajevo
0 : 3
Radnički 1905
Bajmok
08.10.2022 10:00
Obilić
0 : 3
Radnički 1905
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
08.10.2022
Borac
Šajkaš
08.10.2022
Sutjeska
:
Borac
OFK Bečej 1918
Bečej
9 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
08.10.2022
OFK Bečej 1918
9 : 1
Bačka 1923
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
08.10.2022
TSK
Temerin
08.10.2022
RFK Novi Sad 1921
:
TSK
Index
Novi sad
08.10.2022
Sloga
Temerin
08.10.2022
Index
:
Sloga
Duboko
Mala Mostanica
2 : 1
Rvati
Rvati
08.10.2022 11:00
Duboko
2 : 1
Rvati
Rampa
Požega
1 : 4
Jasen
Brodarevo
08.10.2022 15:45
Rampa
1 : 4
Jasen
Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 2
Jagodina
Jagodina
08.10.2022
Lavice Dubočica
2 : 2
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
ŽGFK Borac
Čačak
08.10.2022
Radnički 1923
3 : 1
ŽGFK Borac
Radnički 2012
Niš
0 : 1
Mašinac
Niš
08.10.2022 00:00
Radnički 2012
0 : 1
Mašinac
Loznica
Loznica
8 : 0
TSC
Kanjiža
08.10.2022 00:00
Loznica
8 : 0
TSC
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
2 : 2
Spartak DOO
Subotica
08.10.2022
ŽFU Zvezda B 2018
2 : 2
Spartak DOO
Vojvodina
Novi Sad
11 : 0
Heroj
Jajinci
08.10.2022
Vojvodina
11 : 0
Heroj
Rad
Beograd
08.10.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
08.10.2022
Rad
:
Radnički (NB)
IMT
Novi Beograd
08.10.2022
OLE
Borča
08.10.2022
IMT
:
OLE
Partizan
Beograd
08.10.2022
Sinđelić
Beograd
08.10.2022
Partizan
:
Sinđelić
Teleoptik
Zemun
08.10.2022
Crvena zvezda
Beograd
08.10.2022
Teleoptik
:
Crvena zvezda
Zemun
Zemun
08.10.2022
011
Beograd
08.10.2022
Zemun
:
011
ADA
Beograd
08.10.2022
OFK Beograd
Beograd
08.10.2022
ADA
:
OFK Beograd
Voždovac
Beograd
08.10.2022
RFK Grafičar
Beograd
08.10.2022
Voždovac
:
RFK Grafičar
Brodarac
Beograd
08.10.2022
Čukarički
Beograd
08.10.2022
Brodarac
:
Čukarički
Vrčin
Vrčin