10'
Prvo poluvreme
Vinogradar izgubio dobijenu utakmicu

Arhivski snimak - foto: Žarko Arsić

U 22. koluĀ  Zone ā€Zapadā€ Vinogradar je dočekaoĀ joÅ”Ā jednogĀ kandidata za viÅ”iĀ rang ekipuĀ RembasaĀ izĀ Resavice. PočetnuĀ inijacitivu gosti otvarajuĀ Å”ansom već uĀ 2.Ā minutu kada Aleksić Å”utira pravoĀ uĀ golmana Radulca. GostiĀ ponovoĀ preteĀ uĀ 4. minutuĀ Jovan JovanovićĀ centrira aĀ Aleksić Å”utira veomaĀ loÅ”e. PosleĀ  početne inijacitiveĀ gostijuĀ domaćin postiže gol u 11. minutuĀ Knežević se upisao u listu strelaca za 1:0. U 23.Ā minituĀ domaćin duplira prednostĀ PetkovićĀ  postiže gol za 2:0. U 35.Ā minutu sjajna odbrana Radulca kada LjubisavljevićĀ baca autĀ aĀ Tasić Å”utira, RadulacĀ paradom uspeva da sačuva svoju mrežu.

U drugomĀ poluvremenuĀ uĀ 52.Ā minutuĀ MaksićĀ prolaziĀ po levojĀ strani aliĀ nisuĀ domaćiĀ fudbaleriĀ iskoristiliĀ Å”ansu. GaÅ”ićĀ jeĀ u 60. minutuĀ sjajno oduzeo loptuĀ  gostimaĀ i pronaÅ”ao Maksića kojiĀ izbija samĀ ispredĀ golmana Huskića,Ā Å”utira uĀ dalji ugaoĀ i postiže gol za velikihĀ 3:0. PosleĀ trećegĀ golaĀ domaća ekipaĀ jeĀ  palaĀ uĀ igriĀ paĀ toĀ koriste gostiĀ uĀ 62.Ā minutuĀ postižu golĀ aliĀ na srećuĀ domaćinaĀ onĀ jeĀ poniÅ”ten zbogĀ nedozvoljene pozicije. U 69.Ā minutuĀ gostiĀ koristeĀ padĀ u igriĀ domaćina posle nesporazumaĀ Gasića i golmana Radulca M.Jovanović postižeĀ  golĀ i smanjuje na 3:1. TekĀ Å”toĀ seĀ krenuloĀ saĀ centraĀ gostiĀ postižuĀ joÅ”Ā  jedanĀ golĀ uĀ 70. minutuĀ NikolićĀ savladava Radulca za 3:2. U 72. minutuĀ TasićĀ jeĀ odličnoĀ centrirao, a Bogdan Jovanović Å”utira glavomĀ prekoĀ gola.Ā IzjednjačenjeĀ gostiju usledilo je posle kornera kojiĀ izvodiĀ Nikola Jovanović, a NeÅ”a Nikolića u 73. minutuĀ Å”aljeĀ loptuĀ iza leđa Radulca za 3:3. Totalni preokret i pobeduĀ gostimaĀ iz slobodnogĀ udarcaĀ donosiĀ DuÅ”an ĐorđevićĀ uĀ 79.Ā minutuĀ utakmice.

Vinogradar - Rembas 3:4 (2:0)

Zleginje- Stadion Vinogradara. Gledalaca 250. Sudija SlaviÅ”a Jakovljević (KruÅ”evac)7. Strelci: KneževićĀ uĀ 11.Ā Petković uĀ 23, Maksić u 60, za Vinogradar, M.JovanovićĀ Ā u 69, Marković uĀ  70,Ā Nikolić u 73, D.Đorđević u 79. minutu za Rembas. Žuti kartoni: Zdravković (Vinogradar). Igrač utakmice: D.Đorđević.

Vinogradar: Radulac 6,5, Gasić 7, ČukuranovićĀ  6,5,b Petković 6 ( VeličkovićĀ Ā -), D.Nikolić 6, Knežević 6,5, Maksić 6 (Radović 6,5), Nik.Jovanović 6, Zdravković 6, Miladinović 6, Lisinac 6 (Milovanović -).

Rembas: Huskić 7, Dimitrijević 7, Tasić 7,5, I.Đorđević 6 (Marković 7), D.Đorđević 7,5, Ljubisavljević 7,5, Aleksić 6 (Bogdanović 7), Nk.Jovanović 7 (Milenković -), J.Jovanović 7, Miloradović 6 (N.Nikolić 7), B.Jovanović 7.