Žuti karton
2  Milan Ilić
37'
U Å apcu akteri odigrali bez mnogo rizika

U zaostalog utakmici iz 16. kola Prve lige Srbije, u Å apcu su se sastali Loznica i Javor Matis i po nefudbalskim uslovima odigrali bez golova.

Ā

Uprkos tome Å”to je teren u Å apcu solidan, u nastavku kiÅ”a ga je toliko natopila da se vrlo teÅ”ko kontrolusala lopta. Igralo se čvrsto, borbeno, bez puno rizika po sopstveni gol. Uglavno se igra odvijala na sredini, sa malo prilika pred oba gola. Domaćin je imao neke situacije koje su mogli bolje da reÅ”e Obadović, Komarčević, VraÅ”tanović i naročito Matić. Na drugoj strani gosti su u dva navrata reklamirali igranje rukom u kaznenom prostoru Ivanjičana, ali se piÅ”taljka Predraga JanjuÅ”a nije oglasila.Ā

Loznica - Javor Matis 0:0

Stadion Mačve u Sapcu. Goedalaca: 100. Glavni sudija Predrag JanjuÅ”, pomoćnici UroÅ” Radovanović i Nikola Obradović.

Loznica: Jelovac, Ilić (Rajevac), Spasenović, Ivić (T.Matić), Nikolić, Matić (Živanović), Komarčević, Obadović (Kojić), Ristivojević, VraÅ”tanović (Stojanović), M. Nikolić, Velimirović.

Javor Matis: Velimirović, L. Nikolić (Vico), Luković, Tanko (Radivojević), Maričić, Pezrović (Salihović), Ivelja, Momčilović (Basarić), Grabež, Eliomar (Zvekanov), Lakić - PeÅ”ić.Ā