Trešnjevka
Polet
Pčinja
Pčinjski okrug: Zufo - Mladost (S) 2:4

Danas je u Zbevcu odigran susret izmedju ekipa Zufo iz Bujanovca i ekipe Mladost iz Suvojnice. Bodove su na kraju odneli gosti i ako se nije činilo da će tako biti s obzirom na početak meča, kada su domaći vodili sa 2:0. Ipak na poluvremenu je rezultat bio 2:3 a na kraju 2:4. Domaćin je postigao 2 brza pogotka na početku meča i vodio do samog finiša prvog poluvremena, ipak oni nisu uspeli da sačuvaju vodjstvo pa tako primaju prvo pogodak iz kaznenog udarca, a zatim i jedan iz slobodnog udarca nakon loše procene lopte golmana domaćih. U drugom poluvremenu gosti koriste šansu da dotuku domaćina i iz jedne od nekoliko šansi koliko su imali pogadjaju za pobedu. Meč je posmatralo oko pedeset navijača, a meč su sudili: Nebojsa Stamenković, Miloš Marković, Luka Stojanović (svi iz Vranja).