International
Pirot
Nova Pazova
Blačani gaze redom

U 2. kolu Prve futsal lige Srbije KMF Jastrebac pobedio je kod kuće KMF RB Valjevo rezultatom 8:4 (4:3). Utakmica je igrana u sportskoj hali ā€žÄŒika DuÅ”ko Jovanovićā€œ u Blacu.Blačani su poveli već u prvom minutu utakmice golom Nikole Tanaskovića, a u listu strelaca za KMF Jastrebac upisali su se i Aleksandar Radojčić, dva puta, Rajko Lazović, Adrijano Knežević, Nikola Medić, Jovan Cvetanović i Marinko Sudimac.

Golove za KMF RB Valjevo postigli su Kosta MarkovićĀ  i Nemanja Jovanović dva puta.U osvrtu na predhodno kolo gde je Jastrebac do pobede doÅ”ao u Novom Pazaru, trener Blačana Marko Gavrilović ističe da se radi o jednoj sjajnoj pobedi u utakmici u kojoj je Jastrebac doÅ”ao do pobede pri dva gola razlike na poluvremenu.

U narednom kolu Jastrebac u Beogradu igra sa ekipom Srpska a trener Blačana veruje u svoju ekipu i tri boda i u trećem kolu Srpske futsal lige nad ekipom koju predvode vrhunski stručnjaci.

Sastavi ekipa:KMF Jastrebac Blace: Pavle Pavlović, Nikola Mićić, Aleksandar Radojčić, Nikola Tanasković, Jovan Cvetanović , Miljan Gajić, Matija UroÅ”ević, DuÅ”an Nestorović, Rajko Lazović, DuÅ”an Vukajlović, Marko Lapčević, Marinko Sudimac, Adrijano Knežević, Filip Savić.

KMF RB Valjevo:Đorđe Jovanović, Milan Tajčić, Nikola Ranisavjević, Kosta Marković, MaliÅ”a Cvetanović, Željko Petrović, Marko Prokić, Willy Ela Charly, Nemanja Jovanović, Đorđe Milićević, DuÅ”an Nikolić, Vladimir Golasković, Ognjen PeriÅ”ić, Danijel Cvetanović.Ā