IMT
Jedinstvo
SLB: Kolubara - OFK Beograd 2:1
01.10.2018 OFK Beograd

Sjajna partija mladog plavo-belog tim na gostovanju trenutnom lideru na tabeli nije krunisana pobedom, iako su "romantičari" vođstvo imali sve do 80. minuta meča! Kolubara - OFK Beograd 2-1 (0-1).

Romantičari su na ovoj utakmici izveli dosta izmenjen sastav u odnosu na prethodne mečeve jer nisu mogli da računaju na golmana VraneÅ”a, vezistu Basaru i napadača Veličkovića. Na golu seniorske ekipe debitovao je omladinac Simonović koji je odlično odgovorio na sve izazove.

OFK Beograd je doÅ”ao do vođstva već na samom startu meča kada je evro-gol postigao Petar Milić. Tokom celog susreta viđen je napadački fudbal sa obe strane, tempo igre je bio na visokom nivou i vodili su se dueli za svaku loptu. Sve do poslednjih petnaestak minuta utakmice "romantičari" su imali veću inicijativu od domaćih i bili konkretniji. Lazarevčani su u samom finiÅ”u utakmice uspeli da skroz preokrenu rezultat, a pobedonosni pogodak su postigli u 96. minutu meča!

Treba reći da je strelac za plavo-bele, Milić, nakon jedne sjajne kontre i odličnog centarÅ”uta Radojkovića, pokuÅ”ao da loptu zahvati "makazicama", ali je potom nezgodno pao i doživeo težu povredu ruke nakon čega je prevezen u lokalnu bolnicu. Mladom napadaču Petru želimo da brz oporavak i da se Å”to pre vrati u ekipu.

OFK Beograd: Simonović, Vujović, Nedeljković, Batinica, Ignjatović, Ristović, Radojković, Milić, Martinović, Mirković, Rakić.

U narednom meču dočekujemo ekipu Brodarca.