Kopljari
Budućnost
Jasenica
Poraz Sloge u Stojniku

Fudbaleri Sloge pretpeli su treći uzastopni poraz,pošto su (u okviru 20.kola Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola)  poraženi u Stojniku od ekipe Šumadinca rezultatom 3:2. U utakmici sa mnogo (uglavnom korektnih) dulela i još više prilika, čini se da su domaći zasluženo osvojili nove bodove.

Fudbaleri Šumadinca su već u prvom minutu mogli do gola, ali je udarac Arsenijevića sa oko 10 metara odranio golman Jelesijević, koji se istakao i u 6. minutu kada je sa iste razdaljine obranio udarac Danilovića. Gosti su uzvratili u 14.minutu, Č.Petrović je sa 7-8 metara šutirao pravo u golmana domaćih Aleksića. Domaći su konstantno napadali i stvarali prilike, a fudbaleri Sloge se uglavnom branili. Prednost domaćima doneo je Danilović u 37. minutu, kada je 20-ak metara malo iskosa sa desne strane pogodio gornji desni ugao Jelesijevićevog gola. Samo minut kasnije Šarčević je  sa 25 metara pogodio prečku. Da domaći sa uvedljivom prednošću odu na pauzu pobrinuo se Danilović,  poslavši loptu (ovaj put sa 7-8 metara) iza leđa golmana gostiju.

Drugo poluvreme donelo je dosta angažovaniju i ofanzivniju igru gostiju. Zagoričani su postigli pogodak u 51.minutu. M.Jelesijević je iskoristio dobro dodavanje Č.Petrovića i sa 10-ak metara savladao Aleksića .Priliku za izjednačenje gosti su imali preko Č.Petrovića (54. i 58.minut) i M.Jelesijevića (64.minut), ali njihovi udarci sa 10 metara nisu bili precizni. U jeku napada gostiju, domaći su postigli treći gol. Aleksić je šutirao sa 20 metara i savladao ( u tom trenutku) neopreznog  Jelesijevića. Domaći su mogli i do ubedljivije prednosti  u 69.minutu, ali je Šarčević  još jednom pogodio prečku. Dve vrlo izgledne prilike za goste propustio je V.Petrović. Najpre je u 71.minutu sa 10 metara šutirao pored gola, a minut kasnije njegov udarac sa skoro iste udaljenosti odbranio golman Aleksić. Ipak u 81.minutu fudbaleri Sloge uspeli su da postignu pogodak .Ponovo je M.Jelesijević iskoristio dobro dodavanja Č.Petrovića i sa 5 metara zakucao loptu u mrežu. Do kraja meča gosti nisu uspeli da doću do boda,pa su takko zabeležili treći uzastopni poraz.

Šumadinac (Stojnik) - Sloga (Zagorica) 3:2

Igralište u Stojniku. Gledalaca oko 100. Delegat:Dragoljub Radovanović (Gornja Trnava). Sudija:Aleksa Lilić (Aranđelovac), pomoćnici:Branko Radičević (Aranđelovac), Dragan Lazarević (Kopljari). Strelci:Danilović u 37. i 42.minutu i Aleksić u 67.minutu za Šumadinac, a Marko Jelesijević u 51. i 81.minutu za Slogu. Žuti kartoni:Aleksić, Danilović (Šumadinac), N.Jelesijević (Sloga).

Šumadinac: Aleksić, Radičević, P.Arsenijević (od 68. Tutunović), Lakićević, Mladenović, Aleksić, Šarčević, S.Arsenijević, Stojanović, Danilović, Radojičić.

Sloga: N.Jelesijević, Jakovljević (od 44. Radonjić), Dimitrijević, Ž.Jovanović (od 81.Milić), Gušić, N.Jovanović, Lekić, J.Petrović, Č.Petrović, V.Petrović, M.Jelesijević.