Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
Žitorađa
Radnički Niš - Dubocica 1:0

Teško izvojevana pobeda domaćina na kraju. U ne toliko kvalitetnoj koliko interesantnoj utakmici ,domaći Radnički je nastavio svoj pobednički niz na "Čairu",ali i srpskoj ligi. Prvo poluvreme jako loše. Po ko zna koji put,domaćin ima kasno paljenje, tako da je prvo poluvreme praktično prespavano.
Drugi deo je počeo jakim pljuskom i nevremenom, tako da je meč završen skoro u mraku. Domaćin po obicaju, vrši snažan pristisak početkom drugog poluvremena koji se isplatio vec u 48' kada je Lazarević iz opravdano dosudjenog penala doveo domaćina u vodjstvo. Nakon toga,u 50' gosti ostaju sa igračem manje jer je opravdano isključen napadač gostiju Djokić, jer je bez lopte uradio igrača domaćih Milunovića. Sporan momenat se desio 15-ak minuta pre kraja, kada je poništen gol, gol gostiju jer jer sudija prethodno svirao prekšraj na 20-ak metara od gola domaćina, ali nije dozvolio prednost, tako da su gosti burno protestvovali. Tom priliko je iskljucen levi bek domaćina Mladenović. U zadnjih 15-ak minuta, gosti su opsano pristiskali, domaćin se bez razloga povukao i rizikovao da iz nekog odbijanja ili greske (lopta je bila klizava kao i teren) ispusti pobedu. Na kraju je ostalo 1:0. Neubedljiva igra domaćina, ali ne kraju ipak tri boda. Iz ovog meča domaćini bi morali da uzvuke odredjene pouke, a to je - maksimalni pristup svakoj utakmici !
Sledece nedelje, Radnički gostuje komšiji Železničaru iz Niša.
Stadion: Čair Gledalaca: 500 Strelac: Lazarević 48'
Radnički: Danić, Aca Jovanović, Mladenović, Petrović, Marinkoić (od 20' Miloš Jovanović), Paunović, Mitić, Stevanović, Milunović, Stefanović (Randjelović), Lazarević.