Tvrdjava
Forum

DFLV: Nova Pazova - Kikinda - 3:1

13.04.2014 Jovo

U utakmici četrnaestog kola druge futsol lige grupa Vojvodina fudbaleri Nove Pazove su na svom terenu sasvim zasluženo pobedili rivale iz Kikinde rezultatom 3:1. U prvom poluvremenu igralo se veoma tvrdo. Igrači iz Kikinde su se orijentisali na odbranu i igru iz kontranapada ali im to nije dalo rezultat. Novopazovčani su imali više od igre, bili su agilniji u napadu i veoma dobri u odbrani. Poveli su polovinom poluvremena i još nekoliko puta, nakon odličnih šuteva, uzdrmali okvir gola gostiju ali se rezultat nije promenio i na odmor se potišlo sa minimalnih 1:0.

Drugo poluvreme je počelo furiozno. Gosti su već u prvom minutu izjednačili a samo minut kasnije domaći ponovo došli u vođsrvo. Nakon toga se igralo slično kao u prvom poluvremenu, gosti se orijentisali na odbranu i kontranapade a domaći pokušavali da postignu još koji gol i osiguraju pobedu. Još dva puta je pogodjen okvir gola gostiju i onda je postignut konačno i treći pogodak i tad je svima bilo jasno da je pobednik rešen. Do kraja je bilo još tri-četiri minuta u kojima su igrači domaćih gotrovo svo vreme imali loptu u svojim nogama i tako dočekali kraj utakmice sa nova tri boda pri tom zadržavši prvu poziciju na tabeli.