Sloga
Mladost
Prva Rasinska okružna liga: Trajal - Bošnjane 0:1
17.10.2011 S.Blagojević

Igrači popularnog Bošnjanskog Murinja kako navijači Bošnjana zovu svog predsednika kluba Gorana Davidovića nose sva tri boda iz Kruševca sa derbija i sada su sami na čelnoj poziciji prve lige Rasinskog okruga. Utakmica je odlučena u 68. minutu kada je posle prodora Jelića neko u šesnaestercu domaćih igrao rukom. Energični sudija Milićević energično je pokazao na belu tačku, a siguran realizator bio je Dragan Miletić. To je nažalost bio i konačan rezultat utakmice koja je bila sigurno na nivou većeg ranga takmičenja iako su i gosti i domaći imali još nekoliko velikih šansi a domaći su u 90 minutu pogodili i stativu.

Strelac: 0:1 Dragan Miletić u  68. minutu iz jedanesterca.  Stadion: Trajala. Gledalaca: 150. Sudija: Predrag Milićević (Trstenik). Opomenuti igrači: Gavrilović (Trajal) i Davidović i Dragan Miletić (Bošnjane). Igrač utakmice: Dragan Miletić (Bošnjane).

TRAJAL: Bratislav Jovanović, Arsić, Gavrilović, Lazić, Lazar Jovanović, Nedić, Vlajić (Nikolić), Stefan Jovanović (Popović), Stanojević, Milovanović, Đorđević.
BOŠNJANE: Marković, Simonović, Savović, Pešić, Milenović, Milić, Lazić (Marjanović), Dragan Miletić, Jelić, Tomić, Davidović (Milovan Jovanović).