20.10.2012 22:46 Vinko Janković

Futožane drmao visoki napon u Somboru, Somborelektro - Metalac Asco Vidak

U svom trećem nastupu pred svojim navijačima u Gradskoj hali "Mostonga" u Somboru, rukometaši Somborelektra su uspeli savladati svoga rivala i uzeti dva boda na svom parketu u utakmici sa ekipom Metalac ASCO VIDAK iz Futoga.U jedenoj borbenoj i dobroj rukometnoj predstavi, publika je na momente uživala i aplauzom pozdravljala dobre poteze igrača i fantastične odbrane golmana. Prvo...

23.09.2012 19:40 WolFoniX

Uspešan start Lavova u Prvoj rukometnoj ligi

U prvoj prvenstvenoj utakmici u okviru Prve rukometne lige koja je odigrana 22.09.2012. godine ekipi Lavova je gostovao RK Metalac iz Futoga. U punoj hali pred oko 600 gledalaca Lavovi su zabeležili svoju prvu pobedu. U sjajnoj atmosferi Lavovi su uspeli da trijumfuju nad gostima rezultatom 23-20 (poluvreme 12-11). Tokom cele utakmice rezultat je bio neizvestan da bi Lavovi u 45. minutu uspeli...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.