11.11.2021 18:13 Živko Radivojević

Sremska liga: Sremac (D) - Fruškogorac (M) 2:0

Utakmicom između Sremac iz Deča i Fruškogorca iz Manđelosa, kompletirano je 13. kolo Sremske lige. Zbog obilne kiše, koja je nedavno padala u Deču, Sremac je bio „domaćin“ u Golubincima. Većim delom meča, Dečani su imali terensku inicijativu i više izglednih prilika za postizanje golova. Mrežu Rakića, „načeo je“ iskusni Kresojević u 16. minutu, izvanrednim šutem sa oko 40 metara u donji...

23.10.2021 20:18 Živko Radivojević

Sremska liga: Železničar - Fruškogorac 2:1

Železničar je ostvario pobedu, ali je do pobede došao prilično „čudnom igrom“! Umesto da kod rezultata 2:0 „doda gas“ i ostvari ubedljiviju pobedu, tj. privede utakmicu kraju na očekivani način, postaje „prilično komotan“ i dozvoljava gostima iz Manđelosa da postignu gol i učine utakmicu uzbudljivijom.   Domaćin je tokom prvog poluvremena imao više od igre. Lukač u 14, odn., Vučković u...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.