15.04.2018 11:06 Dragan Ivanović

Kamenorezac 76 zadržao vodeću poziciju

U zanimljivoj i otvorenoj utakmici 10. kola OFL Trstenik, gostujući FK Kamenorezac iz Dublja, uspeo je da savlada domaći FK Omladinac u Odžacima rezultatom 3:1 i tako sa tri nova boda zadrži vodeću poziciju na tabeli sa 23 osvojena boda uz gol razliku +23. Prvo poluvreme dubljani su reÅ”ili u svoju korist 2:0, a pogodke je postigao najbolji igrač susreta i golgeter Kamenorezca 76 Darko...

17.06.2014 10:45 Dragan Ivanović

Pobeda Kamenoresca u Ožacima

Po kiÅ”ovitom vremenu i klizavom terenu, fudbaleri domaćeg Omladinca i gostujućeg Kamenoresca 76, prikazali su solidnu igru pred oko 30 gledalaca. Bilo je Å”ansi na obadve strane ali su gosti ipak reÅ”ili poluvreme u svoju korist rezultatom 2:0. Susret je vodio glavni sudija Milenko Dimitrijević, prvi pomoćni sudija bio je SaÅ”a Digić, dok je delegatsku dužnost obavljao Dragan Mladenović. Strelci...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.