10.11.2014 19:30 Dragan Ivanović

Jugovići i Kamenorezac 76 podelili bodove

U zanimljivom, borbenom i do kraja neizvesnom susretu u Bogdanju u okviru 12. kola OFL Trstenik, Jugovići i Kamenorezac 76, podelili su bodove igrajući nerešeno 1:1. Susret je vodio glavni sudija Dragan Šućurović a dužnost delegata obavljao je Raša Lešević. Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, bilo je zrelih prilika ali su strelci obeju ekipa bili neprecizni. Ofanzivna igra nastavljena je i...

14.05.2014 13:40 Dragan Ivanović

Jugović zaustavio pohod Kamenoresca 76

U Prvenstvenoj utakmici 26. kola OFL Trstenik u Bogdanju, domaći FK Jugović pobedio je posle bolje igre u većem delu susreta dubljanski Kamenorezac 76 sa 2:0 i tako prekinuo njegovu pobedonosnu seriju. Pogodke za domaće postigli su Marko Golemić u 38. i Predrag Pantović u 86. minutu. Glavni sudija Aleksandar Vuković zakasnio je na utakmicu 15 minuta što je kao i ostali podaci konstatovano...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.