XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Jedinstvo (Ub) - Jedinstvo Putevi 1:0
2 27.08.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - FAP 2:1
3 03.09.2017 16:30 Provo - Jedinstvo Putevi 2:1
4 10.09.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Mladi radnik 1926 1:1
5 13.09.2017 16:00 Mokra Gora - Jedinstvo Putevi 1:1
6 17.09.2017 13:30 Jedinstvo Putevi - Proleter Mihajlovac 1:2
7 23.09.2017 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Jedinstvo Putevi 3:1
8 01.10.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Sloga (P) 0:0
9 07.10.2017 15:30 Šumadija 1903 - Jedinstvo Putevi 2:1
10 11.10.2017 15:00 Loznica - Jedinstvo Putevi 3:1
11 15.10.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Zlatibor 0:5
12 22.10.2017 14:30 Tutin - Jedinstvo Putevi 1:1
13 29.10.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Železničar 0:2
14 05.11.2017 11:00 Polet - Jedinstvo Putevi 2:1
15 12.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Šumadija (A) 0:1
16 18.11.2017 13:00 Karađorđe - Jedinstvo Putevi 1:0
17 26.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi - Smederevo 1924 0:0
18 11.03.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Jedinstvo (Ub) 1:0
19 17.03.2018 14:30 FAP - Jedinstvo Putevi 4:0
20 01.04.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Provo 0:2
21 04.04.2018 15:30 Mladi radnik 1926 - Jedinstvo Putevi 2:0
22 09.04.2018 15:30 Jedinstvo Putevi - Mokra Gora 2:2
23 15.04.2018 15:30 Proleter Mihajlovac - Jedinstvo Putevi 6:0
24 22.04.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Budućnost Krušik 2014 2:1
25 28.04.2018 16:00 Sloga (P) - Jedinstvo Putevi 2:0
26 02.05.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Šumadija 1903 0:1
27 06.05.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Loznica 2:5
28 12.05.2018 16:30 Zlatibor - Jedinstvo Putevi 4:1
29 20.05.2018 11:00 Jedinstvo Putevi - Tutin 0:3
30 27.05.2018 17:00 Železničar - Jedinstvo Putevi 3:0
31 30.05.2018 17:00 Jedinstvo Putevi - Polet 2:0
32 02.06.2018 17:30 Šumadija (A) - Jedinstvo Putevi 5:1
33 10.06.2018 17:30 Jedinstvo Putevi - Karađorđe 2:2
34 13.06.2018 17:30 Smederevo 1924 - Jedinstvo Putevi 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zlatibor 34 25 5 4 80
2 Sloga (P) 34 24 8 2 80
3 Smederevo 1924 34 19 7 8 64
4 Jedinstvo (Ub) 34 18 6 10 60
5 Šumadija (A) 34 18 6 10 60
6 Provo 34 14 11 9 53
7 Budućnost Krušik 2014 34 14 5 15 47
8 Mladi radnik 1926 34 12 10 12 46
9 Polet 34 11 12 11 45
10 FAP 34 11 7 16 40
11 Mokra Gora 34 10 10 14 40
12 Proleter Mihajlovac 34 11 7 16 40
13 Tutin 34 10 10 14 40
14 Loznica 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Železničar 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Karađorđe 34 8 7 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1903 34 7 6 21 27
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Jedinstvo Putevi (-1) 34 4 7 23 18
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu