XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Kikinda 1909 - Budućnost 3:0
2 26.08.2017 17:00 Budućnost - Polet 4:2
3 03.09.2017 16:30 Mladost (O) - Budućnost 1:0
4 09.09.2017 16:30 Budućnost - Radnički (S) 1:1
5 16.09.2017 16:00 Radnički (K) - Budućnost 1:0
6 23.09.2017 16:00 OFK Vršac - Budućnost 2:1
7 30.09.2017 15:30 Budućnost - Kozara 1:0
8 07.10.2017 15:30 Jedinstvo (BK) - Budućnost 3:0
9 14.10.2017 15:00 Budućnost - Vojvodina 1928 1:0
10 22.10.2017 15:00 ŽAK - Budućnost 0:3
11 28.10.2017 14:00 Budućnost - Sloga 3:0
12 04.11.2017 13:30 Proleter - Budućnost 2:2
13 11.11.2017 13:00 Budućnost - Jedinstvo (NB) 2:0
14 18.11.2017 13:00 Sloboda (NK) - Budućnost 2:0
15 25.11.2017 13:00 Budućnost - Begej 1:0
16 10.03.2018 14:30 Budućnost - Kikinda 1909 1:1
17 18.03.2018 14:30 Polet - Budućnost 1:1
18 31.03.2018 15:30 Budućnost - Mladost (O) 0:4
19 07.04.2018 15:30 Radnički (S) - Budućnost 2:2
20 11.04.2018 16:00 Budućnost - Radnički (K) 1:1
21 14.04.2018 16:00 Budućnost - OFK Vršac 1:1
22 21.04.2018 16:00 Kozara - Budućnost 2:0
23 25.04.2018 16:00 Budućnost - Jedinstvo (BK) 2:1
24 29.04.2018 16:30 Vojvodina 1928 - Budućnost 1:2
25 05.05.2018 16:30 Budućnost - ŽAK 1:0
26 12.05.2018 16:30 Sloga - Budućnost 2:1
27 16.05.2018 16:30 Budućnost - Proleter 2:0
28 20.05.2018 16:30 Jedinstvo (NB) - Budućnost 3:2
29 26.05.2018 17:00 Budućnost - Sloboda (NK) 1:1
30 02.06.2018 17:00 Begej - Budućnost 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Vršac 30 21 7 2 70
2 Kozara 30 21 5 4 68
3 Kikinda 1909 30 16 6 8 54
4 Sloboda (NK) 30 15 9 6 54
5 Mladost (O) 30 14 7 9 49
6 Vojvodina 1928 30 14 6 10 48
7 Jedinstvo (NB) 30 14 2 14 44
8 Begej 30 12 5 13 41
9 Budućnost 30 11 8 11 41
10 Jedinstvo (BK) 30 12 3 15 39
11 Radnički (S) 30 10 7 13 37
12 Sloga 30 11 2 17 35
13 Radnički (K) 30 9 4 17 31
14 Proleter (-1) 30 9 5 16 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin ŽAK 30 6 4 20 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin Polet 30 4 2 24 14