XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2016 17:30 Napredak - Gorobilje 5:0
2 28.08.2016 14:00 Gorobilje - Sečica 1:4
3 04.09.2016 17:00 Pobeda - Gorobilje 3:0
4 11.09.2016 17:00 Gorobilje - Trešnjica 1:2
5 18.09.2016 13:30 Bakionica - Gorobilje 2:0
6 21.09.2016 16:30 Glumač - Gorobilje 5:2
7 25.09.2016 13:30 Gorobilje - Lauš 0:1
8 02.10.2016 13:00 Avijatičar - Gorobilje 3:2
9 09.10.2016 15:30 Gorobilje - Borac 3:0
10 16.10.2016 15:00 Omladinac - Gorobilje 5:2
11 23.10.2016 15:00 Gorobilje - Duškovci 2:5
12 30.10.2016 14:00 Plavi Tok - Gorobilje 1:1
13 06.11.2016 14:00 Gorobilje - Dobrinjac 2:3
14 19.03.2017 14:30 Gorobilje - Napredak 7:2
15 26.03.2017 12:00 Sečica - Gorobilje 2:2
16 02.04.2017 15:30 Gorobilje - Pobeda 2:0
17 09.04.2017 16:00 Trešnjica - Gorobilje 4:1
18 15.04.2017 13:30 Gorobilje - Bakionica 0:3
19 23.04.2017 16:30 Gorobilje - Glumač 3:3
20 30.04.2017 17:00 Lauš - Gorobilje 9:3
21 07.05.2017 17:30 Gorobilje - Avijatičar 0:2
22 14.05.2017 17:30 Borac - Gorobilje 0:5
23 21.05.2017 17:30 Gorobilje - Omladinac 0:3
24 28.05.2017 17:30 Duškovci - Gorobilje 0:3
25 04.06.2017 17:30 Gorobilje - Plavi Tok 0:3
26 11.06.2017 14:30 Dobrinjac - Gorobilje 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zlatiborska okružna liga Omladinac 26 26 0 0 78
2 Avijatičar 26 20 2 4 62
3 Bakionica 26 19 3 4 60
4 Prelazi u ligu višeg ranga Zlatiborska okružna liga Lauš 26 16 7 3 55
5 Sečica 26 16 2 8 50
6 Glumač 26 14 4 8 46
7 Trešnjica 26 12 2 12 38
8 Duškovci 26 9 1 16 28
9 Plavi Tok 26 8 3 15 27
10 Dobrinjac 26 8 2 16 26
11 Gorobilje 26 5 3 18 18
12 Pobeda 26 4 5 17 17
13 Napredak 26 4 2 20 14
14 Borac 26 2 2 22 8
Vova Vova i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 2 korisnika su tipovali utakmicu