XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:30 Erdoglija 1931 - Šumadinac (KG) 1:1
2 27.08.2017 17:30 Šumadinac (KG) - Sloga (D) 0:4
3 02.09.2017 17:00 Jadran - Šumadinac (KG) 1:1
4 10.09.2017 17:00 Šumadinac (KG) - Jedinstvo 0:3
5 13.09.2017 17:00 Sloboda - Šumadinac (KG) 3:1
6 17.09.2017 16:30 Šumadinac (KG) - Ćava 3:1
7 24.09.2017 16:30 Šumadija 1934 - Šumadinac (KG) 3:0
8 01.10.2017 16:00 Šumadinac (KG) - Mladost 1:0
9 08.10.2017 16:00 Zastava - Šumadinac (KG) 0:0
10 15.10.2017 15:00 Šumadinac (KG) - Budućnost 0:3
11 22.10.2017 15:00 Korićani - Šumadinac (KG) 1:4
12 05.11.2017 14:00 Šumadinac (KG) - Kolonija 1:0
13 12.11.2017 14:00 Kutlovo - Šumadinac (KG) 3:0
14 19.11.2017 13:00 Partizan - Šumadinac (KG) 2:1
15 26.11.2017 13:00 Šumadinac (KG) - Vodojaža 0:3
16 03.12.2017 13:00 Borac (D) - Šumadinac (KG) 0:3
17 10.12.2017 13:00 Šumadinac (KG) - Srbija 2:8
18 11.03.2018 15:00 Šumadinac (KG) - Erdoglija 1931 2:4
19 18.03.2018 15:00 Sloga (D) - Šumadinac (KG) 0:4
20 11.04.2018 16:00 Šumadinac (KG) - Jadran 1:4
21 31.03.2018 16:00 Jedinstvo - Šumadinac (KG) 0:3
22 04.04.2018 16:00 Šumadinac (KG) - Sloboda 2:5
23 07.04.2018 16:00 Ćava - Šumadinac (KG) 2:1
24 15.04.2018 16:30 Šumadinac (KG) - Šumadija 1934 2:2
25 22.04.2018 16:30 Mladost - Šumadinac (KG) 1:3
26 29.04.2018 16:30 Šumadinac (KG) - Zastava 2:1
27 02.05.2018 17:00 Budućnost - Šumadinac (KG) 0:3
28 06.05.2018 17:00 Šumadinac (KG) - Korićani 1:0
29 13.05.2018 17:00 Kolonija - Šumadinac (KG) 4:1
30 20.05.2018 17:00 Šumadinac (KG) - Kutlovo 2:0
31 27.05.2018 17:00 Šumadinac (KG) - Partizan 1:1
32 30.05.2018 17:00 Vodojaža - Šumadinac (KG) 3:0
33 03.06.2018 17:30 Šumadinac (KG) - Borac (D) 0:5
34 10.06.2018 17:30 Srbija - Šumadinac (KG) 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Vodojaža 34 29 2 3 89
2 Baraž Srbija 34 27 2 5 83
3 Budućnost 34 19 3 12 60
4 Mladost 34 19 3 12 60
5 Sloga (D) 34 15 5 14 50
6 Šumadija 1934 34 13 8 13 47
7 Korićani 34 14 5 15 47
8 Borac (D) 34 12 9 13 45
9 Erdoglija 1931 34 13 6 15 45
10 Jedinstvo 34 14 3 17 45
11 Kutlovo 34 13 4 17 43
12 Sloboda 34 13 2 19 41
13 Šumadinac (KG) 34 12 5 17 41
14 Jadran 34 10 10 14 40
15 Partizan 34 10 8 16 38
16 Zastava 34 11 4 19 37
17 Kolonija 34 11 2 21 35
18 Ćava 34 8 5 21 29
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu