XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Prvi srpski ustanak - Šatornja 9:1
2 27.08.2017 17:00 Omladinac (DR) - Prvi srpski ustanak 3:0
3 03.09.2017 16:30 Prvi srpski ustanak - BSK 0:0
4 10.09.2017 16:30 Šumadinac - Prvi srpski ustanak 1:3
5 17.09.2017 16:00 Prvi srpski ustanak - Bare 1:1
6 24.09.2017 16:00 Prvi srpski ustanak - Banja 4:2
7 01.10.2017 15:30 Junkovac - Prvi srpski ustanak 1:0
8 08.10.2017 15:30 Prvi srpski ustanak - ŽSK 1:0
9 15.10.2017 14:30 Mladost MG - Prvi srpski ustanak 6:0
10 22.10.2017 14:30 Prvi srpski ustanak - Vinča 1:6
11 29.10.2017 13:30 Trnava - Prvi srpski ustanak 7:2
12 05.11.2017 13:30 Prvi srpski ustanak - Borac 1:1
13 11.11.2017 13:00 Lokomotiva - Prvi srpski ustanak 6:0
14 19.11.2017 13:00 Prvi srpski ustanak - Aranđelovac 5:4
15 26.11.2017 13:00 Partizan - Prvi srpski ustanak 2:1
16 18.03.2018 14:30 Šatornja - Prvi srpski ustanak 1:1
17 01.04.2018 15:30 Prvi srpski ustanak - Omladinac (DR) 3:2
18 04.04.2018 15:30 BSK - Prvi srpski ustanak 1:0
19 08.04.2018 15:30 Prvi srpski ustanak - Šumadinac 1:0
20 15.04.2018 15:30 Bare - Prvi srpski ustanak 3:0
21 22.04.2018 15:30 Banja - Prvi srpski ustanak 0:2
22 29.04.2018 16:00 Prvi srpski ustanak - Junkovac 3:0
23 02.05.2018 16:00 ŽSK - Prvi srpski ustanak 2:0
24 06.05.2018 16:30 Prvi srpski ustanak - Mladost MG 2:1
25 13.05.2018 16:30 Vinča - Prvi srpski ustanak 6:1
26 20.05.2018 17:00 Prvi srpski ustanak - Trnava 1:1
27 26.05.2018 17:00 Borac - Prvi srpski ustanak 3:2
28 03.06.2018 17:30 Prvi srpski ustanak - Lokomotiva 5:2
29 10.06.2018 17:30 Aranđelovac - Prvi srpski ustanak 2:0
30 16.06.2018 17:30 Prvi srpski ustanak - Partizan 0:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Partizan 30 21 4 5 67
2 Bare 30 19 3 8 60
3 Vinča (-1) 30 18 5 7 58
4 Aranđelovac 30 18 2 10 56
5 Šumadinac 30 12 8 10 44
6 BSK (-1) 30 12 5 13 40
7 Mladost MG 30 12 4 14 40
8 ŽSK 30 12 4 14 40
9 Junkovac 30 12 3 15 39
10 Prvi srpski ustanak 30 11 5 14 38
11 Lokomotiva (-1) 30 11 5 14 37
12 Trnava 30 11 4 15 37
13 Banja 30 11 4 15 37
14 Omladinac (DR) (-1) 30 12 2 16 37
15 Borac 30 10 2 18 32
16 Šatornja (-2) 30 6 4 20 20
Zvonko Sladakovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Drugari da li moze neko da napise ako zna raspored prijateljskih utakmica na teritoriji Beograda i okoline u narednih nedelju dana? Daleko je mart i pocetak sezone nizih liga. :) Pozdrav i svako dobro.
Administrator i još 1 korisnika su tipovali utakmicu