XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:30 Rudna Glava - Brestovac 2:1
2 26.08.2017 17:30 Brestovac - Čubra 2:0
3 03.09.2017 17:00 BSK - Brestovac 0:2
4 09.09.2017 16:30 Brestovac - Ključ 3:1
5 17.09.2017 16:00 Polom - Brestovac 5:1
6 23.09.2017 15:30 Brestovac - Branik 3:0
7 01.10.2017 15:30 Radnički - Brestovac 4:1
9 14.10.2017 15:00 Brestovac - Krivelj 7:3
10 21.10.2017 15:00 Poreč - Brestovac 3:2
11 28.10.2017 14:00 Brestovac - Nemetali 5:1
12 05.11.2017 13:30 Slatina - Brestovac 4:1
13 11.11.2017 13:30 Brestovac - Deli Jovan 2:2
14 18.11.2017 13:00 Zlot - Brestovac 2:0
15 25.11.2017 13:00 Brestovac - Blizna 2:0
16 17.03.2018 15:00 Brestovac - Rudna Glava 2:1
17 11.04.2018 16:30 Čubra - Brestovac 0:3
18 31.03.2018 16:00 Brestovac - BSK 8:1
19 07.04.2018 16:00 Ključ - Brestovac 1:2
20 14.04.2018 16:30 Brestovac - Polom 2:1
21 22.04.2018 16:30 Branik - Brestovac 1:1
22 28.04.2018 16:30 Brestovac - Radnički 5:1
24 12.05.2018 16:30 Krivelj - Brestovac 0:4
25 16.05.2018 17:00 Brestovac - Poreč 3:0
26 20.05.2018 17:00 Nemetali - Brestovac 3:2
27 26.05.2018 17:00 Brestovac - Slatina 1:1
28 03.06.2018 17:30 Deli Jovan - Brestovac 3:0
29 10.06.2018 17:30 Brestovac - Zlot 0:3
30 13.06.2018 18:00 Blizna - Brestovac 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Istok" Slatina 28 21 3 4 66
2 Branik 28 18 6 4 60
3 Zlot (-1) 28 16 6 6 53
4 Deli Jovan 28 15 7 6 52
5 Brestovac 28 15 3 10 48
6 Polom (-3) 28 14 1 13 40
7 Radnički (-1) 28 13 2 13 40
8 Blizna 28 12 3 13 39
9 Nemetali (-1) 28 11 5 12 37
10 Poreč (-1) 28 11 4 13 36
11 Ključ (-1) 28 11 1 16 33
12 Rudna Glava (-1) 28 9 1 18 27
13 Krivelj 28 7 4 17 25
14 BSK (-1) 28 7 1 20 21
15 Čubra (-1) 28 5 3 20 17
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu