XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:30 Karađorđe - Slavija (K) 0:1
2 23.08.2015 17:30 Slavija (K) - Polet (T) 1:0
3 29.08.2015 16:30 Sloboda (Č) - Slavija (K) 2:2
4 06.09.2015 16:30 Slavija (K) - Braća Vuković 0:0
5 13.09.2015 16:00 Arsenal - Slavija (K) 3:1
6 20.09.2015 16:00 Slavija (K) - Tutin 0:0
7 27.09.2015 15:30 Orlovac - Slavija (K) 2:3
8 04.10.2015 15:30 Slavija (K) - Dragačevo 0:4
9 10.10.2015 14:30 Ovčar - Slavija (K) 2:1
11 24.10.2015 13:30 Takovo - Slavija (K) 3:0
12 01.11.2015 13:30 Slavija (K) - Trepča 2:2
13 07.11.2015 13:30 Omladinac (NS) - Slavija (K) 0:2
14 14.11.2015 13:00 Jošanica - Slavija (K) 1:0
15 22.11.2015 13:00 Slavija (K) - Bane 5:1
16 20.03.2016 14:30 Slavija (K) - Karađorđe 2:2
17 30.03.2016 16:00 Polet (T) - Slavija (K) 3:1
18 03.04.2016 15:30 Slavija (K) - Sloboda (Č) 1:2
19 10.04.2016 15:30 Braća Vuković - Slavija (K) 1:2
20 17.04.2016 16:00 Slavija (K) - Arsenal 0:3
21 20.04.2016 16:00 Tutin - Slavija (K) 1:1
22 24.04.2016 16:00 Slavija (K) - Orlovac 1:0
23 01.05.2016 16:00 Dragačevo - Slavija (K) 6:0
24 08.05.2016 16:30 Slavija (K) - Ovčar 5:0
26 22.05.2016 17:00 Slavija (K) - Takovo 3:1
27 25.05.2016 17:00 Trepča - Slavija (K) 2:0
28 29.05.2016 17:00 Slavija (K) - Omladinac (NS) 5:0
29 05.06.2016 17:30 Slavija (K) - Jošanica 3:2
30 12.06.2016 17:30 Bane - Slavija (K) 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Jošanica 28 19 5 4 60
2 Sloboda (Č) 28 16 6 6 54
3 Dragačevo 28 15 3 10 48
4 Orlovac 28 13 6 9 45
5 Takovo 28 12 5 11 41
6 Tutin 28 9 13 6 40
7 Bane 28 15 3 10 39
8 Slavija (K) 28 11 6 11 39
9 Karađorđe 28 11 6 11 39
10 Braća Vuković 28 10 8 10 38
11 Arsenal 28 11 5 12 38
12 Baraž Trepča - Zvečan 2:0. i 21.06. Trepča 28 8 8 12 32
13 Ovčar 28 7 6 15 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Raška okružna liga Omladinac (NS) 28 6 3 19 21
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Moravička okružna liga Polet (T) (-1) 28 3 5 20 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu