XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2008 Karađorđe - Budućnost (K) 3:0
2 31.08.2008 Mladost (O) - Karađorđe 0:1
3 06.09.2008 Karađorđe - Mataruge 4:1
4 10.09.2008 Morava (S) - Karađorđe 0:0
5 13.09.2008 Karađorđe - Radnički (K) 1:2
6 21.09.2008 Braća Vuković - Karađorđe 0:0
7 27.09.2008 Karađorđe - Jedinstvo 2:1
8 01.10.2008 Kraljevo Hajduk - Karađorđe 1:2
9 04.10.2008 Karađorđe - Proleter Lasta 1:2
10 12.10.2008 Rudar - Karađorđe 3:0
11 18.10.2008 Karađorđe - Jošanica 3:1
12 22.10.2008 Borac - Karađorđe 1:0
13 25.10.2008 Karađorđe - Popovići 0:1
14 01.11.2008 Karađorđe - Magnohrom 1:1
15 09.11.2008 Tutin - Karađorđe 0:3
16 15.11.2008 Karađorđe - Radnik 3:0
17 22.11.2008 Ibar (MB) - Karađorđe 1:0
18 01.04.2009 Budućnost (K) - Karađorđe 2:3
19 28.03.2009 Karađorđe - Mladost (O) 0:2
20 05.04.2009 Mataruge - Karađorđe 0:0
21 08.04.2009 Karađorđe - Morava (S) 2:1
22 12.04.2009 Radnički (K) - Karađorđe 2:2
23 18.04.2009 Karađorđe - Braća Vuković 1:1
24 26.04.2009 Jedinstvo - Karađorđe 0:2
25 29.04.2009 Karađorđe - Kraljevo Hajduk 1:1
26 03.05.2009 Proleter Lasta - Karađorđe 2:2
27 09.05.2009 Karađorđe - Rudar 2:0
28 17.05.2009 Jošanica - Karađorđe 3:0
29 20.05.2009 Karađorđe - Borac 2:0
30 24.05.2009 Popovići - Karađorđe 0:1
31 30.05.2009 Magnohrom - Karađorđe 2:1
32 03.06.2009 Karađorđe - Tutin 2:2
33 07.06.2009 Radnik - Karađorđe 3:0
34 14.06.2009 Karađorđe - Ibar (MB) 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Morava" Mladost (O) 34 21 7 6 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Morava" Jošanica 34 20 6 8 66
3 Radnički (K) 34 17 8 9 59
4 Tutin 34 17 7 10 58
5 Rudar 34 16 7 11 55
6 Ibar (MB) 34 15 6 13 51
7 Braća Vuković 34 14 9 11 51
8 Karađorđe 34 14 9 11 51
9 Borac 34 13 8 13 47
10 Magnohrom 34 12 10 12 46
11 Mataruge 34 14 3 17 45
12 Morava (S) 34 12 7 15 43
13 Proleter Lasta 34 12 5 17 41
14 Kraljevo Hajduk (-1) 34 12 3 19 38
15 Budućnost (K) (-3) 34 12 5 17 38
16 Radnik 34 10 6 18 36
17 Jedinstvo 34 10 5 19 35
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska liga Kraljevo Popovići (-1) 34 6 7 21 24
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu