XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 170 utakmica za dan
Subota, 18 April 2009

Fudbal

18.04.2009 Banat 2 : 0 Jagodina
18.04.2009 Napredak 1 : 0 OFK Beograd
18.04.2009 Čukarički Stankom 0 : 0 Borac
18.04.2009 Partizan 1 : 0 Javor Habitfarm
18.04.2009 Crvena Zvezda 0 : 1 Vojvodina
18.04.2009 Metalac 1 : 0 Kolubara
18.04.2009 Hajduk 1 : 3 Mladi radnik
18.04.2009 Voždovac 2 : 0 Mladost (A)
18.04.2009 Smederevo 0 : 1 Sevojno
18.04.2009 Spartak Z.V. 2 : 1 Bežanija
18.04.2009 BSK Borča 1 : 0 Mladost (L)
18.04.2009 ČSK Pivara 1 : 1 Srem
18.04.2009 Novi Sad 3 : 1 Novi Pazar
18.04.2009 Indjija 3 : 1 Dinamo
18.04.2009 Jedinstvo 0 : 1 Metalac (K)
18.04.2009 Sloboda (U) 3 : 1 Vujić voda
18.04.2009 Radnički (K) 4 : 0 Loznica
18.04.2009 FAP 1 : 1 Sloga (K)
18.04.2009 Sloga (PM) 2 : 0 Radnički Stobeks
18.04.2009 Budućnost (V) 2 : 2 Sloga (P)
18.04.2009 Balkanski 1 : 1 Svrljig
18.04.2009 Timok 3 : 1 Hajduk Veljko
18.04.2009 Kopaonik 1 : 0 Sinđelić
18.04.2009 Radnički (N) 1 : 0 Radnički (P)
18.04.2009 Sloven 2 : 3 Palić
18.04.2009 Bačka (BP) 1 : 0 Sloga (T)
18.04.2009 Big Bul 2 : 0 Radnički (NP)
18.04.2009 Metalac AV 0 : 0 Kikinda
18.04.2009 Mladost (BJ) 0 : 0 Radnički (Š)
18.04.2009 Radnički (S) 1 : 0 Proleter (NS)
18.04.2009 Vršac 3 : 0 Senta
18.04.2009 Sopot 1 : 1 PKB
18.04.2009 Palilulac 0 : 1 Teleoptik
18.04.2009 Dorćol 4 : 0 Mladenovac
18.04.2009 Prijevor 1 : 4 Omladinac (NS)
18.04.2009 Gruža 0 : 1 Jedinstvo Putevi
18.04.2009 Crnokosa 2 : 1 Šumadija (A)
18.04.2009 Šumadija 1903 2 : 0 Vodojaža
18.04.2009 Polet (Lj) 2 : 1 Takovo
18.04.2009 Mokra Gora 0 : 0 Pobeda
18.04.2009 Sloga (BB) 4 : 2 Bane
18.04.2009 Sloga (S) 1 : 0 Erdoglija
18.04.2009 Orlovac 2 : 0 Partizan (KM)
18.04.2009 Morava (VP) 3 : 0 Selevac
18.04.2009 Homoljac 3 : 1 Sloga (LŠ)
18.04.2009 Vrbovac 2 : 0 Radnički (V)
18.04.2009 VGSK 1 : 1 Radnički (KO)
18.04.2009 Rudar (K) 1 : 0 Jadar (S)
18.04.2009 Beloševac 0 : 2 Krušik
18.04.2009 Crvena zvezda (S) 2 : 0 Zvižd
18.04.2009 Jadar (GD) 4 : 0 Ribnica
18.04.2009 Obilić (Ž) 5 : 2 Omladinac (Š)
18.04.2009 Žitorađa 3 : 0 Sloga (LE)
18.04.2009 Morava (VH) 5 : 2 Pusta Reka
18.04.2009 Jedinstvo 5 : 0 Napredak
18.04.2009 OFK Niš 0 : 2 Budućnost
18.04.2009 SFS Borac 3 : 3 Bor
18.04.2009 Ozren 2 : 1 Borac
18.04.2009 Đerdap 1 : 1 Morava (Ć)
18.04.2009 Prva petoletka 1 : 1 Sloga (Ć)
18.04.2009 Dunav 3 : 1 Pepeljevac
18.04.2009 Rudar (B) 1 : 0 Kablovi
18.04.2009 Dinamo 1 : 1 Jedinstvo
18.04.2009 Kozara 2 : 1 Radnički (B)
18.04.2009 Bačka Topola 6 : 0 Crvena zvezda (VS)
18.04.2009 Radnički (Z) 0 : 3 Dolina
18.04.2009 Obilić 2 : 2 Radnik
18.04.2009 Budućnost (SC) 1 : 0 Panonija
18.04.2009 Budućnost (A) 1 : 1 Sloboda
18.04.2009 1. Maj Agroruma 2 : 0 Radnički (I)
18.04.2009 Cement 2 : 0 Polet
18.04.2009 Jugović 2 : 0 Crvenka
18.04.2009 Veternik 4 : 0 Stanišić
18.04.2009 Lokomotiva 4 : 2 Trudbenik
18.04.2009 Turbina 0 : 0 Borac (O)
18.04.2009 Poštar 2 : 2 IMT
18.04.2009 Žarkovo 2 : 2 Budućnost (D)
18.04.2009 Budućnost (K) 2 : 1 Popovići
18.04.2009 Ibar (MB) 1 : 0 Mladost (O)
18.04.2009 Magnohrom 2 : 2 Radnički (K)
18.04.2009 Karađorđe 1 : 1 Braća Vuković
18.04.2009 Autoprevoz 2 : 0 Mladost (P)
18.04.2009 Slatina 1 : 1 Miokovci
18.04.2009 Polimlje 6 : 0 Zlatibor (Č)
18.04.2009 GP Zlatibor 4 : 0 Perućac
18.04.2009 Kolonija 4 : 1 Košutnjak
18.04.2009 Dobrača 3 : 1 Srbija
18.04.2009 Arsenal 3 : 0 Cerovac
18.04.2009 Partizan (C) 3 : 0 Budućnost
18.04.2009 Šumadinac 2 : 1 Jadran
18.04.2009 Sloga (D) 0 : 2 Sušica
18.04.2009 Sloga (L) 2 : 2 Jedinstvo
18.04.2009 Šumadija 1 : 4 Slavija
18.04.2009 Karađorđe (R) 4 : 0 Partizan (D)
18.04.2009 Lokomotiva 6 : 1 Marjan
18.04.2009 Sloga (B) 3 : 1 Borac (P)
18.04.2009 Aranđelovac 1 : 1 Borac (LJ)
18.04.2009 Zadrugar 1 : 0 Radnik
18.04.2009 OFK Jabučje 0 : 1 Osečina
18.04.2009 Mladost 2 : 1 Tvrdojevac
18.04.2009 Palilulac 2 : 1 Brzi Brod
18.04.2009 Mala Vrbica 4 : 1 Brestovac
18.04.2009 Slatina (N) 1 : 0 Rudna Glava
18.04.2009 Radnički (K) 4 : 1 Vulturul
18.04.2009 OFK Vrbas 1 : 3 Kabel
18.04.2009 Obilić (Z) 4 : 0 Borac (Š)
18.04.2009 Bečej Old gold 2 : 0 Tvrdjava
18.04.2009 Šajkaš 1 : 0 Mladost (BP)
18.04.2009 Žiča 3 : 1 Partizan
18.04.2009 Polet (SD) 2 : 1 Jedinstvo (K)
18.04.2009 TE Gučevo 1 : 0 Stolice
18.04.2009 Radnički (KS) 2 : 1 Crvena zastava
18.04.2009 Subotica 0 : 2 Preporod
18.04.2009 Olimpik 3 : 0 Kralj Petar I
18.04.2009 Dunavac 1 : 1 Dunav
18.04.2009 Dizel 4 : 5 Železničar
18.04.2009 7. Juli 4 : 1 Krasava
18.04.2009 Jedinstvo 3 : 1 Bratstvo
18.04.2009 Kolibri 0 : 1 Sušica
18.04.2009 LASK Vaga 3 : 1 Šabac
18.04.2009 Napredak 6 : 0 Spartak
18.04.2009 Jerina 1 : 1 Požarevac
18.04.2009 Lemind Lavice 3 : 0 Gradac
18.04.2009 Kikinda 3 : 3 Pančevo
18.04.2009 Kalemegdan 0 : 7 Novi Bečej
18.04.2009 Radnički (NB) 2 : 1 Rad
18.04.2009 Čukarički Stankom 2 : 1 Vojvodina
18.04.2009 Zemun 4 : 0 Rad
18.04.2009 Rad 6 : 0 Timok
18.04.2009 Borac (Č) 1 : 1 Banat
18.04.2009 Radnički (P) 6 : 0 Radnički (O)

Košarka

18.04.2009 Maraton 74 : 77 Kikinda
18.04.2009 Proleter Naftagas 110 : 73 Beovuk 72
18.04.2009 Bor 46 : 86 Voždovac
18.04.2009 Play Off 20 : 0 Jugobanat
18.04.2009 Radnički 75 : 61 Vojvodina 2 Voda Jazak
18.04.2009 Tamiš 80 : 61 Moravac

Odbojka

18.04.2009 Poštar 064 3 : 0 Crvena Zvezda 2:0
18.04.2009 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 Volley Star
18.04.2009 Zrenjanin 023 1 : 3 Šumadija Aqua Viva
18.04.2009 Profil 3 : 1 Smeč
18.04.2009 Karadjordje 3 : 2 Jagodina 2
18.04.2009 Paraćin 3 : 0 Sloga
18.04.2009 Radnički 2 3 : 1 Kraguj
18.04.2009 Osečina 3 : 1 Leposavić
18.04.2009 Libero 0 : 3 Putevi Trendteks
18.04.2009 Tutin Dalas 3 : 1 Mali Zvornik
18.04.2009 Prijepolje 1 : 3 Čačak

Rukomet

18.04.2009 Mladost TSK 30 : 24 Novi Pazar
18.04.2009 Leskovac 33 : 30 Vranje
18.04.2009 Zlatar 29 : 29 Jugopetrol Železničar
18.04.2009 Metalac Asco Vidak 40 : 35 Jagodina
18.04.2009 Dinamo 35 : 24 Vrbas
18.04.2009 Napredak 28 : 27 RTB Bor
18.04.2009 Knjaz Miloš 31 : 21 Čačak
18.04.2009 Crvena Zvezda 32 : 38 Dinamo Petrohemija
18.04.2009 Zaječar 37 : 29 Medicinar
18.04.2009 Kikinda 30 : 28 Naisa
18.04.2009 Max Sport 32 : 26 Metalac(V)
18.04.2009 Jagodina 36 : 33 Metalac (GM)
18.04.2009 Temerin 29 : 33 Nopal Srem
18.04.2009 Radnički 22 : 24 Železnicar Gas Teh

Vaterpolo

18.04.2009 Proleter 4 : 13 ŽAK
18.04.2009 Šabac 11 : 12 Bečej 2005
18.04.2009 Spartak 7 : 5 Singidunum
18.04.2009 Dinamo 6 : 15 Zemun

Futsal

18.04.2009 Koska 5 : 10 Kopernikus
18.04.2009 Rušče 2 : 1 Metalac Kolorado
18.04.2009 Forum 5 : 11 Kolubara
18.04.2009 Leteći Holandjanin 1 : 7 Ekonomac
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu