XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.09.2013 17:30 Crvena Zvezda - Napredak 18:14
2 21.09.2013 19:00 Morava - Crvena Zvezda 23:26
3 01.10.2013 18:30 Crvena Zvezda - Metaloplastika 24:22
4 05.10.2013 19:00 Spartak Vojput - Crvena Zvezda 24:24
5 13.10.2013 16:30 Crvena Zvezda - Rudar 25:25
6 19.10.2013 19:30 Železničar 1949 - Crvena Zvezda 27:29
7 27.10.2013 18:30 Crvena Zvezda - Vrbas Carnex 22:18
8 06.11.2013 18:00 PKB - Crvena Zvezda 23:26
9 09.11.2013 18:30 Crvena Zvezda - Radnički 30:27
10 16.11.2013 19:30 Kolubara - Crvena Zvezda 28:26
11 23.11.2013 18:30 Crvena Zvezda - Jugović Unimet 28:28
12 03.12.2013 19:00 Napredak - Crvena Zvezda 26:23
13 08.12.2013 16:30 Crvena Zvezda - Morava 27:26
14 15.12.2013 18:30 Metaloplastika - Crvena Zvezda 30:22
15 09.02.2014 18:00 Crvena Zvezda - Spartak Vojput 30:21
16 14.02.2014 18:30 Rudar - Crvena Zvezda 19:20
17 23.02.2014 17:30 Crvena Zvezda - Železničar 1949 31:28
18 02.03.2014 19:00 Vrbas Carnex - Crvena Zvezda 24:24
19 08.03.2014 18:00 Crvena Zvezda - PKB 28:16
20 15.03.2014 19:00 Radnički - Crvena Zvezda 28:21
21 23.03.2014 17:30 Crvena Zvezda - Kolubara 32:27
22 29.03.2014 19:00 Jugović Unimet - Crvena Zvezda 23:21
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Metaloplastika 22 14 4 4 32
2 Železničar 1949 22 14 3 5 31
3 Crvena Zvezda 22 13 4 5 30
4 Radnički 22 14 1 7 29
5 Spartak Vojput 22 12 3 7 27
6 Jugović Unimet 22 11 2 9 24
7 Kolubara 22 8 5 9 21
8 Rudar 22 10 1 11 21
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Super B Vrbas Carnex 22 8 2 12 18
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Super B Napredak 22 8 1 13 17
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Super B Morava 22 3 3 16 9
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Super B PKB 22 2 1 19 5
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu