XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Borac (Starčevo) - TSC 3:2
2 24.08.2013 17:00 TSC - Kozara 2:1
3 01.09.2013 16:30 Crvena Zvezda (RS) - TSC 1:1
4 07.09.2013 16:30 TSC - Vršac United 3:1
5 14.09.2013 16:00 Proleter - TSC 0:0
6 21.09.2013 16:00 Bilećanin - TSC 5:2
7 28.09.2013 15:30 TSC - OFK Kikinda 3:2
8 06.10.2013 15:30 Borac (Sakule) - TSC 2:0
9 12.10.2013 15:00 TSC - Budućnost 2:0
10 19.10.2013 15:00 Sloboda - TSC 0:0
11 26.10.2013 14:00 TSC - Vršac 0:1
12 02.11.2013 13:30 Radnički (K) - TSC 0:1
13 09.11.2013 13:00 TSC - Bačka (P) 3:0
14 16.11.2013 13:00 Jedinstvo (BK) - TSC 2:0
15 23.11.2013 13:00 TSC - Tisa 1:1
16 15.03.2014 14:30 TSC - Borac (Starčevo) 2:0
17 22.03.2014 14:30 Kozara - TSC 0:1
18 29.03.2014 15:00 TSC - Crvena Zvezda (RS) 3:0
19 05.04.2014 15:30 Vršac United - TSC 2:1
20 12.04.2014 16:00 TSC - Proleter 3:1
21 16.04.2014 16:00 TSC - Bilećanin 4:1
22 19.04.2014 16:00 OFK Kikinda - TSC 1:0
23 26.04.2014 16:00 TSC - Borac (Sakule) 3:0
24 03.05.2014 16:30 Budućnost - TSC 1:0
25 10.05.2014 16:30 TSC - Sloboda 4:0
26 25.05.2014 16:30 Vršac - TSC 0:2
27 31.05.2014 17:00 TSC - Radnički (K) 2:0
28 04.06.2014 17:00 Bačka (P) - TSC 1:2
29 07.06.2014 17:00 TSC - Jedinstvo (BK) 5:0
30 14.06.2014 17:00 Tisa - TSC 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina Vršac 30 18 8 4 62
2 Beleška: Prelazi u novoformiranu Bačku zonu. TSC 30 17 4 9 55
3 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Vršac United 30 16 4 10 52
4 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Borac (Starčevo) 30 14 6 10 48
5 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Crvena Zvezda (RS) 30 13 8 9 47
6 Beleška: Prelazi u novoformiranu Bačku zonu Tisa (-1) 30 13 1 16 39
7 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Radnički (K) 30 12 3 15 39
8 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Sloboda 30 10 9 11 39
9 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Kozara 30 11 6 13 39
10 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Jedinstvo (BK) 30 12 3 15 39
11 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Borac (Sakule) 30 11 5 14 38
12 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Budućnost 30 10 7 13 37
13 Beleška: Prelazi u novoformiranu Bačku zonu Bačka (P) 30 11 4 15 37
14 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu Proleter 30 10 6 14 36
15 Beleška: Prelazi u novoformiranu Banatsku zonu OFK Kikinda 30 10 6 14 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Zrenjanin Bilećanin 30 10 4 16 34
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu