XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.09.2007 Župa - Vrbas 24:23
2 29.09.2007 Jugović - Župa 30:24
3 06.10.2007 Župa - Tarket 29:32
4 13.10.2007 Crvena Zvezda - Župa 27:26
5 17.10.2007 Župa - Mladost Čelik 22:22
6 21.10.2007 Partizan - Župa 26:21
7 03.11.2007 Župa - Mladost Radnički 24:20
8 10.11.2007 Proleter - Župa 27:21
9 17.11.2007 Župa - Planinka 30:29
10 25.11.2007 Radnički - Župa 25:22
11 01.12.2007 Župa - ORK Niš 26:28
12 08.12.2007 Župa - Kolubara 20:25
13 12.12.2007 Metaloplastika - Župa 26:22
14 15.12.2007 Župa - Vojvodina 28:22
15 22.12.2007 PKB - Župa 35:34
16 17.02.2008 Vrbas - Župa 28:33
17 23.02.2008 Župa - Jugović 22:31
18 01.03.2008 Tarket - Župa 30:28
19 08.03.2008 Župa - Crvena Zvezda 28:30
20 12.03.2008 Mladost Čelik - Župa 27:26
21 29.03.2008 Župa - Partizan 26:29
22 05.04.2008 Mladost Radnički - Župa 29:21
23 12.04.2008 Župa - Proleter 22:21
24 19.04.2008 Planinka - Župa 26:19
25 23.04.2008 Župa - Radnički 25:19
26 26.04.2008 ORK Niš - Župa 20:20
27 03.05.2008 Kolubara - Župa 32:22
28 10.05.2008 Župa - Metaloplastika 25:21
29 21.05.2008 Vojvodina - Župa 23:18
30 24.05.2008 Župa - PKB 28:26
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena Zvezda 30 25 2 3 52
2 Kolubara 30 22 1 7 45
3 Proleter 30 19 3 8 41
4 Mladost Radnički 30 17 5 8 39
5 Tarket 30 18 2 10 38
6 Metaloplastika 30 18 1 11 37
7 PKB 30 17 0 13 34
8 Partizan 30 13 4 13 30
9 Planinka 30 13 4 13 30
10 Jugović 30 12 5 13 29
11 Radnički 30 9 3 18 21
12 ORK Niš 30 9 3 18 21
13 Vojvodina 30 9 3 18 21
14 Župa 30 9 2 19 20
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Mladost Čelik 30 8 3 19 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Vrbas 30 1 1 28 3
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu