XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2007 Sloga (PM) - Sloboda (U) 1:0
2 25.08.2007 Sloboda (U) - Jedinstvo 3:1
3 01.09.2007 Mladi radnik - Sloboda (U) 1:0
4 08.09.2007 Sloboda (U) - Budućnost (V) 0:0
5 12.09.2007 Šumadija 1903 - Sloboda (U) 1:1
6 15.09.2007 Sloboda (U) - Vujić voda 0:0
7 22.09.2007 Inon - Sloboda (U) 2:0
8 29.09.2007 Sloboda (U) - Radnički (K) 0:1
9 06.10.2007 Metalac (K) - Sloboda (U) 3:1
10 14.10.2007 Mačva - Sloboda (U) 1:0
11 20.10.2007 Sloboda (U) - Sloboda (Č) 1:0
12 27.10.2007 Morava (VP) - Sloboda (U) 2:2
13 03.11.2007 Sloboda (U) - Železničar 2:0
14 11.11.2007 Sloga (BB) - Sloboda (U) 1:1
15 28.11.2007 Sloboda (U) - Sloga (K) 3:1
16 24.11.2007 Sloboda (U) - Sloga (PM) 0:0
17 16.03.2008 Jedinstvo - Sloboda (U) 1:0
18 22.03.2008 Sloboda (U) - Mladi radnik 1:2
19 29.03.2008 Budućnost (V) - Sloboda (U) 2:0
20 02.04.2008 Sloboda (U) - Šumadija 1903 3:2
21 05.04.2008 Vujić voda - Sloboda (U) 0:0
22 12.04.2008 Sloboda (U) - Inon 1:0
23 19.04.2008 Radnički (K) - Sloboda (U) 2:0
24 23.04.2008 Sloboda (U) - Metalac (K) 2:1
25 26.04.2008 Sloboda (U) - Mačva 0:0
26 04.05.2008 Sloboda (Č) - Sloboda (U) 2:1
27 07.05.2008 Sloboda (U) - Morava (VP) 1:0
28 11.05.2008 Železničar - Sloboda (U) 1:0
29 17.05.2008 Sloboda (U) - Sloga (BB) 2:0
30 24.05.2008 Sloga (K) - Sloboda (U) 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mladi radnik 30 24 5 1 77
2 Sloga (K) 30 16 6 8 54
3 Inon 30 12 9 9 45
4 Radnički (K) 30 11 10 9 43
5 Mačva 30 12 7 11 43
6 Sloga (PM) 30 11 9 10 42
7 Metalac (K) 30 11 6 13 39
8 Jedinstvo 30 9 12 9 39
9 Vujić voda 30 11 5 14 38
10 Budućnost (V) 30 11 5 14 38
11 Sloboda (Č) 30 11 4 15 37
12 Sloboda (U) 30 9 8 13 35
13 Železničar 30 9 7 14 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Dunav" Morava (VP) 30 8 9 13 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Morava" Sloga (BB) 30 9 6 15 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Morava" Šumadija 1903 30 6 12 12 30
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu